קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות

הבחירות לנעמת: ציוץ על בטיטו הצית מלחמה בין ידיעות לשי ניב

מעולם הבחירות לנעמת לא עוררו עניין כמו בסופ"ש האחרון. כתב גלובס צייץ כי מרב בטיטו תתמודד עם שלי יחימוביץ', בידיעות כינו אותו "פייק ניב", הוא פרסם את טפסי ההרשמה, ויחימוביץ' לא מכחישה, אבל שינתה תגובה בהמשך. מבולבלים? גם אנחנו
 |  0
הבחירות לנעמת: ציוץ על בטיטו הצית מלחמה בין ידיעות לשי ניב
מרב בטיטו, צילום: רונן אקרמן
הציוץ של כתב גלובס, שי ניב ביום שישי על השתלבותה של מרב בטיטו בבחירות להסתדרות ולנעמת, הפתיעו את ראשי ידיעות אחרונות. הבוקר (יום א') בדקו בעיתון עם הכתבת שלהם האם היא באמת מתמודדת, ולאייס נודע כי היא הדגישה בפניהם שלא.
דבריה הובילו להחלטה של מנהלי חשבון הטוויטר של ידיעות אחרונות "להיכנס" בניב. "עוד ידיעה שקרית של שי ניב שלא נבדקה לפני הפרסום", נכתב בחשבון הטוויטר, שלאורך השנים נטען לא אחת כי אחד ממנהליו הוא לא אחר מאשר עורך ידיעות רון ירון. לציוץ הזה התווסף האשטאג "פייק ניב".

ידיעות נגד שי ניב. גלגלו למטה ותגידו אתם מי ניצח

על כך צירף צילום ניב את רשימת המועמדים לבחירות שהגישה יחימוביץ, כאשר שמה של בטיטו מופיעה בשורה השנייה, וצייץ: "נו, מי הפייק? אין צורף בהתנצלות. קורה. רק נסו לתעל את הנקמנות למקום אחר". בציוץ נוסף כתב כי הציוץ שלו נבדק עם יחימוביץ עצמה "שאישרה שבטיטו מספר 2 שלה ברשימה של נעמת. אולי בטוטו לא בדקה עם רון ירון שמצייץ פה".

על ציוצים אלה לא הגיבו בידיעות, אבל גורם בעיתון אמר כי בטיטו לא מתמודדת וכי מדובר בידיעת שווא. גם בסביבתה של בטיטו אומרים כי אינה מתכוונת להתמודד בבחירות, למרות שאכן קיבלה הצעה מיחימוביץ, לה השיבה בשלילה.

ח"כ יחימוביץ' מסרה לאייס כי "מרב בטיטו שהיא חברת הסתדרות, נתנה הסכמתה להיות ברשימת הצירים לוועידת ההסתדרות ולוועידת נעמת. היא אינה מתמודדת לשום תפקיד ואין לכך כל משמעות מרחיקת לכת, אם כי כמובן היא אשה מרשימה, ערכית מוכשרת ופועלת רבות בשדה החברתי ומביאה כבוד לכל רשימה שהיא נמצאת בה".

(עדכון) לאחר פרסום הידיעה עדכנה יחימוביץ' את תגובתה והוסיפה כי: "לפני כמה שבועות הצעתי לה להתמודד לראשות נעמת, חשבתי שיש לה כל התכונות הדרושות להפוך את נעמת לארגון חברתי פמיניסטי לוחם ומעודכן, היא שקלה אך לצערי סירבה".

מרב בטיטו סירבה להגיב.הגב לכתבה

יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור
מנהל פרויקטים... יהושע TBWA המרכז שלח קו”ח
תקציבאי/ת סער פרומרקט המרכז שלח קו”ח
מנהל/ת יחידת א... סער פרומרקט המרכז שלח קו”ח
מפיק/ה ומנהל/ת... סער פרומרקט המרכז שלח קו”ח
מעצב/ת פרינט סער פרומרקט המרכז שלח קו”ח

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה