קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות

עסקת חייהם: יוצרי פאודה ייצרו עבור נטפליקס סדרות נוספות

בנוסף לעונה ה-2 של פאודה, ליאור רז ואבי יששכרוף מפתחים וישמשו גם מפיקים של 2 סדרות נוספות עבור רשת הטלוויזיה האינטרנטית
 |  0
עסקת חייהם: יוצרי פאודה ייצרו עבור נטפליקס סדרות נוספות
צוות הסדרה פאודה, צילום: יח"צ
רשת הטלוויזיה האינטרנטית נטפליקס תשדר סדרות חדשות של יוצרי הסדרה פאודה, למעל ל-100 מיליון מנויים בכל רחבי העולם. נטפליקס הזמינה סדרה חדשה מיוצרי פאודה, ליאור רז ואבי יששכרוף, ששמה טרם נקבע ושבה יככב רז. סדרה נוספת של הצוות עטור הפרסים בשם Hit and Run, נמצאת אף היא בפיתוח. במהלך 2018, תוקרן העונה השנייה של פאודה בפרמיירה בנטפליקס בכל רחבי העולם, להוציא ישראל וצרפת.
הסדרה ששמה טרם נקבע קיבלה את השראתה מאירועים אמיתיים והיא עוקבת אחר פעילות בינ"ל בסיכון גבוה של ה-CIA והמוסד, שמנסים לאתר ולחסל את אחד הטרוריסטים המבוקשים ביותר בעולם. היוצרים יששכרוף ורז ישמשו כמפיקים בפועל, יחד עם פטר פרינסיפאטו, איתי רייס וקימברלין בלוני מ-Principato-Young Entertainment.

ב-Hit and Run, חייו של גבר הנשוי באושר מתהפכים כשאשתו נהרגת בתאונת פגע וברח מסתורית. סדרת המתח והריגול הפוליטית הזו נמצאת כרגע בפיתוח. רז ויששכרוף ישמשו כמפיקים בפועל, יחד עם פרינסיפאטו, רייס בלוני, ודייויד הוברמן, טוד ליברמן ולורי זקס מ-Mandeville Films.

"אנו נרגשים מאוד להתחיל את הפרויקטים הללו עם נטפליקס. זהו כבוד רב עבורנו להמשיך את מערכת היחסים שיצרנו איתם, ואנו נפעמים מכך שהסיפורים שאנו יוצרים ישותפו בכל רחבי העולם", אמרו היוצרים רז ויששכרוף.

"ליאור ואבי הם מספרי סיפורים מצוינים ואנחנו גאים להרחיב את מערכת היחסים שלנו עמם", אמרה סינדי הולנד, סגנית נשיא, תוכן מקורי, נטפליקס. "אנחנו נמשכים אל החזון הגלובלי שיש בפרויקטים שלהם, כשכל אחד מהם מלא בדרמה, מתח ורלבנטיות לעידן המודרני שבו אנו חיים".


הגב לכתבה

יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור
ביצועיסט פרסום אברהם המרכז שלח קו”ח
מנהל/ת משרד פרסום אברהם המרכז שלח קו”ח
תקציבאי/ת יהושע TBWA תל אביב שלח קו”ח
מנהל מדיה חסוי המרכז שלח קו”ח
מנהל/ת תיק לקוחות ידיעות אחרונות המרכז שלח קו”ח

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה