קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות

yes איבדה 5,000 מנויים: הפסידה 151 מיליון ש' ברבעון

בשנה החולפת איבדה yes כ-20 אלף מנויים. שיעור נטישת המנויים ברבעון השני של 2017 עמד על 3.8%
 |  1
yes איבדה 5,000 מנויים: הפסידה 151 מיליון ש' ברבעון
yes, צילום: יח"צ/ צילום מסך
קבוצת בזק ידעה ימים יפים יותר בעבר ותוצאות הרבעון השני אינן משפרות את מצב הרוח. הקבוצה דיווחה הבוקר (יום ה') על תוצאותיה לרבעון השני של 2017 מהם עולה כי חברת yes ממשיכה לאבד לקוחות ורושמת בשורה התחתונה הפסד נקי של 151 מיליון שקלים.
הכנסות yes ברבעון השני של שנת 2017 הסתכמו בכ-416 מיליון שקל לעומת כ-434 מיליון שקל ברבעון השני אשתקד, ירידה של כ-4.1%. עיקר הירידה vht כתוצאה מקיטון במצבת הלקוחות. בסיס המנויים של yes ברבעון השני של שנת 2017 ירד בכ--5,000 מנויים והגיע למצבת של כ-603 אלף מנויים.

הרווח התפעולי ברבעון השני של שנת 2017 הסתכם בכ-49 מיליון שקל לעומת כ-77 מיליון שקל ברבעון השני אשתקד, ירידה משמעותית של כ-36.4%. בחברה מסבירים כי "עיקר הירידה נובע מקיטון בהכנסות ועליה בהוצאות תוכן ופרסום בקיזוז ירידה בהוצאות פחת וכן מהיוון עמלות המכירה לנכס הרכשת מנויים".

רון אילון, מנכ"ל yes: "שוק הטלוויזיה, הנמצא בתקופה של תחרות מתעצמת, מתחלק בימים אלה לשירותי טלוויזיה פרימיום ושירותי Low Cost. לצד שירות הפרימיום שמציעה yes, יחוברו בקרוב אלפי הנרשמים הראשונים לשירות STING TV שיהיה שירות הטלוויזיה המוביל בקטגוריית מיזמי הטלוויזיה האינטרנטיים בישראל. בשני השירותים הללו, נמשיך להביא לקהל לקוחותינו את עולם התוכן הישראלי והבינלאומי המוביל והאיכותי ביותר שקיים בשוק".

השורה התחתונה של yes רחוקה מלהשביע רצון במקרה הטוב ומדאיגה מאוד במקרה הרע. החברה רשמה הפסד נקי של 151 מיליון שקל ברבעון השני של 2017 לעומת הפסד של כ-114 מיליון שקל ברבעון השני אשתקד. בחברה מסבירים כי "עיקר הגידול בהפסד נובע מהקיטון ברווח התפעולי ומהפחתת נכס המס ברבעון, בקיזוז ירידה בהוצאות מימון בגין הלוואות מבעלי מניות עקב המרת הלוואות הבעלים להון ברבעון השלישי 2016". עוד מציינים ב-yes כי "ללא תיקון נכס המס היה נרשם ברבעון השני רווח של כ-12 מיליון שקל".תגיות   yes רון אילון

הגב לכתבה

יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש
1 תגובות
1.
זה ממש קטסטרוף!!!!!!! (ל"ת)
הבן של סימון | 24/08/2017 16:49
יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור
גרפיקאי חסוי המרכז שלח קו”ח
מעצב Hooligans המרכז שלח קו”ח
יועצ/ת תקשורת לוגוס אסטרט... המרכז שלח קו”ח

הכי במדור

הכי נקראות
הכי מטוקבקות
הכי ויראליות
היום
השבוע
החודש
אין מאמרים להצגה

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה