קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות

גיא לרר חוזר למסך – ברשת: השקת הצנרת קיבלה 13.5%

מדובר על נתון סביר בהתחשב ברייטינג הפושר שהניבה המקפצה לפני כן 'המרוץ למיליון' שנחלשה ב-20% מאז ההשקה. 7.5% לחזרתה של 'המקור', וכמה קיבלה 'לפני החדשות'?
 |  0
 גיא לרר חוזר למסך – ברשת: השקת הצנרת קיבלה 13.5%
גיא לרר, הצנרת, צילום: מיכה לובטון
הערוצים השונים ממשיכים בהשקת תכניות ועונות חדשות אחרי תקופת החגים ורגע לפני הפיצול בערוץ 2, וגם אתמול (יום ד') היה כך הדבר – עם חזרתה של המקור לעונה חדשה בערוץ עשר, והשקתן של הצנרת ולפני החדשות של רשת.
על פי נתוני צפייה ראשוניים בקרב משקי בית באוכלוסייה היהודית, כולל צפייה נדחית עד 2:00 בלילה, עולה כי המקור (ערוץ עשר) קיבלה 7.5%, מול פרק נוסף של המרוץ למיליון (רשת, ערוץ 2) שרשם 20.8% - ירידה של 20% מפרק ההשקה (26.1%), ונתון הצפייה הנמוך ביותר מאז העונה הראשונה ב-2009.

תכנית התחקירים שטח הפקר (כאן 11) על סכנת הניתוחים הפרטיים בהגשת גור מגידו, קיבלה 3.1%, ואילו רבע גמר גביע הטוטו בין עירוני קריית שמונה לבית"ר ירושלים (ערוץ הספורט) הניב 2.6%.

'הצנרת' (רשת, ערוץ 2), התכנית החדשה והמדוברת של גיא לרר, שהושקה אתמול לאחר שעזב את ערוץ עשר (בטונים צורמים ועם מאבק משפטי על עמוד הפייסבוק הפופולרי של התכנית, א"כ), קיבלה 13.5%. מצד אחד מדובר בנתון פושר אחרי מגה-ריאליטי, ואולם יש לזכור כי גם 'המרוץ למיליון' לא סיפקה פלטפורמה חזקה במיוחד אתמול, והסתפקה בכ-20 נקודות רייטינג. אגב, מולה קיבלה 'הצינור עם טל ברמן' (ערוץ עשר) - התכנית שייסד לרר - 5.2%.

שידור חוזר של המשדר לקראת חזרתה של הסדרה 'המדרשה' (רשת, ערוץ 2) עם 7.3%, 'תכנית הלילה' (רשת, ערוץ 2) קיבלה 5.7%, 'הרדאר' (ערוץ עשר) הניבה 4.6%, ו'היום שהיה' (ערוץ עשר) עם 3.3%.

ראש בראש בפרה-פריים: 'לפני החדשות' (רשת, ערוץ 2) עם לוסי אהריש ואודי סגל, הושקה עם 10.9%, ומהשבוע הבא תגדל בערוץ רשת 13 לשעה שלמה. אחריה קיבלה 'תכנית חסכון' (חדשות 2) עם 11.8%. מנגד קיבלה 'הכול כלול בשבע' (ערוץ עשר) 6%, ואילו 'שבע אקטואלי' (כאן 11) עם 3.3%.

בגזרת החדשות: הפער בין 2 המהדורות בערוצים המסחריים, גדל לקראת הפיצול. 'חדשות 2' הניבה 19.2%, מול 7.3% בלבד ל'חדשות 10'. 'חדשות הערב' (כאן 11) עם 4.5%.

הגב לכתבה

יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור
מעצב Hooligans המרכז שלח קו”ח
יועצ/ת תקשורת לוגוס אסטרט... המרכז שלח קו”ח
גרפיקאי חסוי המרכז שלח קו”ח

אייס ספיישל

הכי במדור

הכי נקראות
הכי מטוקבקות
הכי ויראליות
היום
השבוע
החודש
אין מאמרים להצגה

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה