קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות

קשת אינטרנשיונל ממשיכה להשתלט על חברות תוכן זרות

הפעם הפכה זרוע ההפקות הבינ"ל של קשת לבעלת השליטה בחברת ההחזקות הבריטית Greenbird, שמתמקדת בחברות מדיה
 |  0
קשת אינטרנשיונל ממשיכה להשתלט על חברות תוכן זרות
קשת אינטרנשיונל, צילום: לוגו
קשת ממשיכה לבסס את מעמדה כשחקנית מרכזית בשוק ההפקותה בינ"ל, עם רכישת מניות הרוב בקבוצת המדיה Greenbird, בהן מניית חברת הבת המסחרית של BBC - חברת BBCWW. בקשת רואים ברכישת מניית הרוב של Greenbird אבן דרך משמעותית נוספת של הזרוע הבינ"ל שלה – KI (קשת אינטרנשיונל) בפעילותה הענפה בשוק הבינ"ל בכלל, ובשוק הבריטי בפרט.
קבוצת Greenbird היא חברת החזקות בריטית שמתמקדת בחברות מדיה. הקבוצה נוסדה ב-2012 על ידי מנהל חברת ההפקה Shine TV לשעבר ג'יימי מונרו ומנכ"ל הכספים של חברת המדיה Argonon לשעבר, סטיוארט מולין. החברה מושקעת בחברות הפקה עצמאיות כמו Tuesday’s Child, Crackit Productions, Gobstopper TV, Kalel Productions, Rumpus Media, Hello Halo, Pi Productions, Top Hat ו-Flicker Productions.

חברת KI - אחת מ-5 ספקיות התוכן הבינ"ל הזרות הגדולות לשוק האמריקאי ובין 10 חברות ההפצה המובילות בעולם - תפיץ את התוכן של חברות ההפקה העצמאיות של Greenbird ותוסיף עוד מגוון של תכניות לתמהיל הפרוגרמינג שלה. ל-KI חברות בת בבריטניה, ארה"ב, אסיה, מקסיקו וגרמניה - עסקה עליה פורסם לראשונה באייס, לצד אחזקתה ב-Keshet Digital Studios, Keshet films ו-Keshet International Gaming.

בשנה החולפת עשרות פורמטים של הקבוצה שודרו ברחבי העולם, בין היתר מארה"ב, קנדה, מקסיקו, אנגליה, הודו וסין. בקשת מציינים כי בין הישגיה הגדולים השנה אפשר למנות את עונה השנייה לגרסה הבריטית של פלפלים צהובים בערוץ BBC1; מכירת הסדרה להיות איתה לאמזון; מכירת כפולים להולו לסטרימינג בארה"ב; פיתוח והפקת סדרות עבור CBS, NBC, ABC ו-HBO.


הגב לכתבה

יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור
תקציבאי/ת יהושע TBWA תל אביב שלח קו”ח
מנהל מדיה חסוי המרכז שלח קו”ח
מנהל/ת תיק לקוחות ידיעות אחרונות המרכז שלח קו”ח
מנהל לקוחות חסוי כל הארץ שלח קו”ח
מנהל דיגיטל חסוי רמת גן ו... שלח קו”ח

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה