מדיה

המגעים הבשילו - שלמה פילבר עוזב סופית את משרד התקשורת

המנכ"ל המושעה של משרד התקשורת, שחתם על עסקת עד מדינה, יקבל מענק חד-פעמי ופיצויי פיטורים. כעת יוכל השר קרא לקדם את מינויו של נתי כהן למנכ"ל
אלכסנדר כץ | 
שלמה פילבר (צילום דוברות משרד התקשורת)
שלמה פילבר עוזב את משרד התקשורת. נציבות שירות המדינה הודיעה היום (יום ה') למנכ"ל משרד התקשורת המושעה על סיום כהונתו – כך מדווח אתר כלכליסט.
כזכור, פילבר הושעה כבר בחודש יולי שעבר לאחר שנעצר במסגרת החקירות בפרשת בזק. בחודש ינואר האריכה נציבות שירות המדינה את השעייתו בהסכמה עד סוף מארס. בעת השעייתו קיבל מחצית משכרו כמנכ"ל משרד ממשלתי. לאחרונה חתם על עסקת עד מדינה בתיק 4,000.
במהלך תקופת ההשעיה לא ניתן היה לפטרו, ובימים האחרונים הגיעו הצדדים להסכם על פיו יסיים את תפקידו בהסכמה, יקבל מענק חד-פעמי של 2 חודשי הסתגלות, ויהיה זכאי לפיצוי פיטורים. יחסי העובד מעביד בין פילבר למדינה יסתיימו כבר היום. על הודעת הפיטורים לפילבר חתום מנהל מינהל הסגל הבכיר בנציבות, אילן רם.
במהלך החודשים בהם היה פילבר מושעה, שימש מימון שמילה כמ"מ המנכ"ל. הדבר הביא לשיתוק במשרד התקשורת. לפי פרסום ב-TheMarker, שר התקשורת איוב קרא ניסה למנות את קצין הקשר הראשי הפורש, תא"ל נתי כהן לתפקיד המנכ"ל, אולם לא ניתן היה לעשות זאת כל עוד פילבר הוא המנכ"ל. כעת נראה שקרא ימשיך בקידום המינוי של כהן.

תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה