תקשורת ומדיה

לא מתבססת רק על יוטיוב: שרוטונים מקימה אתר עצמאי

חברת הפקת התוכן והסרטונים מקימה אתר תוכן עצמאי תחת השם 'שריטה' שירכז את כלל התוכן שלה. החברה הצטרפה לרשת ארטימדיה שתספק לה תשתית ותגיש בו פרסום
אלכסנדר כץ | 
אתר שריטה של 'שרוטונים' (צילום מסך)
חברת התוכן שרוטונים הקימה אתר חדש שיציע מעבר לתכני וידיאו, גם תכנים הומוריסטים מגוונים ואינטראקטיביים. המהלך נועד בין היתר להקטין את תלות חברת התוכן בגורמים חיצוניים כגון יוטיוב, פייסבוק ואינסטגרם, ולהגדיל את פוטנציאל הרווח שלה ולאפשר מודל כלכלי חדש ליוצרים.
על הקמת האתר אחראיות חברת 'שרוטונים' וחברת הטכנולוגיה והיזמות PYRO שאחראית על הניהול השוטף של הפלטפורמה ברמה הטכנולוגית. אליהן חברה ארטימדיה שמספקת לאתר את תשתית הווידאו, הכוללת נגן, מערכת ניהול תוכן, ומיום עליה לאוויר גם תגיש פרסום על גבי תכני האתר. 
המהלך הזה משרת בפועל את 2 הצדדים. ארטימדיה מוסיפה אתר חדש לקבוצת האתרים החברים ברשת שלה, שפונה לקהל רחב ובעיקר לצעירים, ואילו 'שריטה' יפיק רווח גדול יותר מפרסום על תכניו. 
"כיוצרי תוכן עצמאי הרגשנו צורך עז להקים בית משלנו ולהביא בשורה לרשת הישראלית באתר שירכז את כל מה שמצחיק ברשת", אומר שחר בר דוד, מנכ"ל ומייסד שרוטונים. "אחרי 11 שנות פעילות הבנתי יחד עם שותפי ניב פועל שאנחנו רוצים להיות תלויים בעצמנו ולהיות מתוגמלים בצורה ראויה מהצפיות הרבות שאנחנו מייצרים. אני משוכנע שבשילוב כוחות עם היוצרים נוכל להביא לגולש הישראלי את התוכן המרענן ביותר ברשת".

מנכ"ל ארטימדיה גל תורג'מן מוסיף: "זהו צעד נוסף לארטימדיה בחיזוק היצירה המקומית האיכותית ובדגש אותו אנו שמים על חשיבות התוכן לפרסום. כידוע, העצמאות של יוצרי התוכן והיכולת שלהם להתפרנס בכבוד הם מיסודות החזון שלנו ואני שמח מאוד על הצטרפותו של אתר שריטה החדש לרשת שלנו. נמשיך לספק פתרונות איכותיים ליוצרי תוכן ומפרסמים כאחד".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה