מדיה

קבלת פנים למיזוג עם רשת - עובדי ערוץ עשר התאגדו בהסתדרות

כ-200 עובדי ערוץ עשר ואתר 10.tv החלו להתארגן בהסתדרות מחשש לעתידם התעסוקתי
משה בנימין | 
גל פיטורים בדרך? גולן יוכפז, יוסי ורשבסקי ומתן חודורוב (צילום אלכסנדר כץ)
(עודכן: 16:14) על רקע המיזוג המסתמן עם רשת, עובדי ערוץ עשר מכינים את הקרקע למאבק הצפוי על מקום עבודתם ומתאגדים בהסתדרות.
כ-200 עובדי ערוץ עשר ואתר 10.tv החלו להתארגן בהסתדרות בעקבות המיזוג העתידי של הערוץ עם רשת - וחששותיהם מהשלכת המהלך על פרנסתם ועתידם התעסוקתי. לפני כ-5 שנים עובדי חברת החדשות של ערוץ עשר התאגדו בהסתדרות, וכעת מתאגדים יתר עובדי הערוץ ביניהם עובדי התפעול, השיווק, הדיגיטל, טכנאים, אנשי מחלקת התוכניות, הארכיון, המינהל ועוד. מהלך ההתאגדות נועד בין היתר לאפשר לעובדים להסדיר את זכויותיהם כחלק מהסכם בין הצדדים.
 מוועד הפעולה נמסר: "אנו מצפים לשיתוף פעולה ודיאלוג פורה עם הנהלת הערוץ ובעליו, וזאת על מנת להעניק לעובדים שקיפות מירבית בתהליך המיזוג ומיצוי המו"מ על כל שינוי ארגוני מתוכנן. עובדי הערוץ הוכיחו בעבר עמידה איתנה באתגרים רבים וגם הפעם אנו בוחרים בערבות ההדדית ובסולידריות למען כלל העובדים".
(עדכון) עובדי ערוץ עשר השלימו את מהלך התאגדותם בהסתדרות על רקע המיזוג עם רשת, זאת לאחר שלמעלה ממחצית מן העובדים כבר חתמו על טפסי ההצטרפות להסתדרות. במכתב שנשלח מההסתדרות למנכ"ל ערוץ עשר יוסי ורשבסקי, צוין בפניו כי לאור ההתאגדות, חלה עליו מעתה כמעסיק, חובה לשתף את נציגות העובדים בתהליכים שיש להם השפעה על כלל עובדי הערוץ. 

תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה