תקשורת

40under forty של אייס: אז מי יהיה ברשימה שלנו השנה?

בשעות הקרובות אייס, בשיתוף עם ארטימדיה, ישיק את פרויקט 40under forty, עשרה כוכבים צעירים מגיל 40 בכל פעימה. אייס מתחיל לחמם מנועים
כתבי אייס | 
40under40 (צילום אייסTV)
אייס ישיק היום (יום ב') את פרויקט 40under forty זו השנה השלישית ברציפות, לסיכום 2018. גם בפרויקט השנה ריכזנו את 40 האנשים, צעירים בני פחות מ-40, חלקם בעלי הישגים מוכחים שזכו כבר לפרסום, ואחרים שלתחושתנו צריך לשים אליהם לב, מתוך אמונה כי הם עוד עשויים לכבוש את הפסגה.
פרויקט הווידאו של אייס בחסות רשת הפרסום הפרוגרמטי בווידאו באינטרנט ארטימדיה, יפורסם ב-4 גלים: הראשון היום עם 10 שמות, וכך בכל מספר ימים יתווספו עוד 10 שמות, עד שבשבוע יתנוססו בגאון שמות ה-40 הכוכבים. חשוב לציין כי אין חשיבות לסדר הנבחרים ואין דירוג בתוך ה-40 - כולם מוכשרים בתחומם, כולם אנשי מקצוע נהדרים, ורבים מהם התרגשו במהלך הצילומים, והרגענו אותם עם חיוך וקפה טוב.
מאז חודשי הקיץ ריכזנו שמות מועמדים לטובת 40under forty, מאות שהומלצו לנו על ידי הגולשים, ורבים נוספים שגורמים בתעשייה ואנחנו עצמנו חשבנו שהם עשויים להתאים לפרויקט. לאחר מכן החל תהליך הסינון כדי להגיע ל-40 השמות הזוכים מכלל עולמות התוכן של אייס: פרסום ושיווק, מדיה וטלוויזיה, יחסי ציבור וייעוץ תקשורתי, ודיגיטל וטכנולוגיה. אז סקרנים לדעת מי נכנס לרשימת הכוכבים? בשעות הקרובות נשיק כאמור את הפרויקט.
קרדיטים:
עורך וידאו וצלם: מיכאל שטיין
עורך ראשי: אלכסנדר כץ
ייעוץ מקצועי: אלכסנדר כץ ומשה בינימין
עיצוב גרפי: אפרת אור
פיתוח פרויקט: מרינה ריאזנוב
חסות: ארטימדיה
תודה לבית הקלייה והאפייה של ארקפה בתל אביב
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה