תקשורת

איוב קרא WHO? הממשלה דחתה מינוי בכירים בתקשורת

בישיבה הראשונה לאחר הבחירות, נדחו מינוים של מישל קרמרמן למנכ"לית הרשות ה-2 ושל ניר שוויקי ליו"ר מועצת הכבלים. התירוץ: ששר התקשורת הבא ימליץ על מועמדים
אלכסנדר כץ |  1
ניר שוויקי ומישל קרמרמן (צילום יהודה שגב, רונן אקרמן)
אין בשורות טובות למישל קרמרמן וניר שוויקי: הממשלה החליטה בשלב זה לא לאשר את מינוים של השניים לתפקידים בכירים בשוק התקשורת – קרמרמן למנכ"לית הרשות השנייה, ושוויקי ליו"ר מועצת הכבלים והלוויין.
את 2 המינויים האלה הגיש שר התקשורת איוב קרא, אולם הם מתעכבים כבר מספר חודשים, כנראה בשל אי-שביעות רצונו של ראש הממשלה בנימין נתניהו מתפקודו של קרא. פועל יוצא לכך היא אי-התגייסותו של נתניהו לטובתו של קרא בבחירות המקדימות בליכוד, שהובילו לדחיקתו למקום לא ריאלי ברשימה, והדחתו למעשה מהכנסת ותפקידו המיניסטריאלי.
הדיון בממשלה התקיים רק לאחר שקרקרמן הגישה עתירה לבג"צ כדי שזה יחייב את הממשלה לדון בנושא. עתירה זו הוגשה לאחר עתירה אחרת שהגישה קרן אוזן שמונתה ליו"ר הרשות השנייה, אבל גם היא טרם נכנסה לתפקידה.
חלק משרי הליכוד, שלא מרגישים מאד מחויבים לשר קרא נטול העתיד הפוליטי וההשפעה, טענו בדיון כי הדיון במינויים אלה צריך להתקיים רק לאחר מינוי ממשלה חדשה ובה שר תקשורת חדש.
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  במקומם ייבחרו פרוטקציונרים אחרים חחחחחחחחחחחחח
  נו באמת 04/2019/14
  הגב לתגובה זו
  0 0
  למי אכפת איזה פרוטקציונרים ייבחרו, כולם אותו דבר, המחוברים מקבלים ג'ובים מתגמלים, כשני מיליון ישראלים שאינם מחוברים חיים בעוני
  סגור