מדיה

מפרקי איזיווד מוכרים פרסום בחתונה ממבט ראשון למרבה במחיר

המפרק מנסה לגייס כל שקל לקופת חברת ארגון החתונות, שחתמה על עסקת ברטר עם קשת. כעת המפרק קיבל לידיו את נכסי הפרסום עליהם סוכמו, ומנסה למכור אותם במכרז
חתונה ממבט ראשון (צילום אסף תמם)
בעוד שהעונה השנייה של חתונה ממבט ראשון נמצאת בשיאה ומציגה נתוני רייטינג נאים, משרד עורכי הדין גונן קסטנבאום ושות' מנסה למכור זכויות פרסום בריאליטי באמצעות מכרז שפרסם באתר יפעת מכרזים. לא בכל יום, משרד עורכי דין משמש כמוכר מדיה לתכנית בפריים טיים, ואכן, מדובר במקרה חריג שנולד בעקבות קריסתה של חברת ארגון ותכנון החתונות איזיווד.
איזיווד, שהייתה השם החם בעולם החתונות, קרסה לפני מספר חודשים, וחובותיה נעמדים על פי דוח של המפרק שלה עו"ד גונן קסטנבאום, בכ-8.5 מיליון שקלים לבנקים, גנים ואולמות אירועים, ספקים, עובדים ולקוחות.
מאידך, עולה כי איזיווד חתמה על עסקה עם קשת לשיתוף פעולה בתכנית הריאליטי 'חתונה ממבט ראשון'. במסגרת עסקת ברטר, נטלה על עצמה חברת איזווד הפקה של 6 חתונות בפרקי בעונה השנייה של התכנית, ובהמשך אז נדרשה על ידי קשת להפיק חתונה נוספת.
 
כסף לא עבר בעסקה הזאת, ואולם תמורת ארגון החתונות, אמורה הייתה איזיווד לקבל רצועות פרסום של 10 שניות כל אחת, ופרסום פרירולים באתר mako ובנכסים הדיגיטליים של קשת. על פי דוח המפרק, שווי העסקה עומד על יותר מ-400 אלף שקל פלוס מע"מ.
משרדו של קסטנבאום מונה לפני כחצי שנה למפרקה של החברה, שעם קריסתה, נמנו על נכסיה השונים גם זכויות פרסום אלו, וכעת, למפרסמים השונים וחברות המדיה, מוצעים למכירה במכרז הזכות לחסות מסחרית עם פרס, ופרסום במתכונת פרירול ב-mako. 
"נכון להיום, כתב עו"ד קסנטנבאום בדוח שהוגש בדצמבר לבית המשפט, "איזיווד השלימה את הפקת כל 7 החתונות, אך לא קיבלה כלל את תמורה", וזאת משום שבאותה עת העונה טרם שודרה, והתנהלו מגעים בין הצדדים להמרת ההסכם בכסף, הצעה שכל הנראה לא יצאה לפועל. כעת 'חתונה ממבט ראשון' נמצאת בעיצומה של העונה השנייה.
 
בהודעה שפרסם המפרק, נכתב: "מתוקף תפקידו כמנהל מיוחד של החברות (EasyWed)... (הוא מזמין, מ"ב, א"כ) להציע הצעות לרכישת זכויות פרסום של החברות מכוח הסכם בין החברות לבין חברת קשת 12 לרכישת מוצרים פרסומיים במסגרת התכנית חתונה ממבט ראשון עונה מספר 2 ובאתר mako כמפורט להלן: פרסום מסך בתכנית: 20 VTR פרס עם סגיר מסחרי בן 10 שניות (10 מתוכם ישובצו ראשונים במארז והשאר ברוטציה) כולל הפניה מהמסך למתחם פעילות של התכנית באתר mako". כמו כן נכתב ומוצע למכירה "פרסום בערוץ שהוקם לתכנית באתר mako ובו מוצע תוכן וקידום במרשתת, בסלולר וברשתות חברתיות. 100 אלף פרירולים באתר mako".
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  עמית הבעלים ברח עםהכסף
  אז רציתי חתונה 26/05/2019 18:07
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מיליונים של שקלים בשנה דרך דיבדנדים שההנהלה(שבעצם זה רק הוא) החליטה שמגיעה לו למרות השכר הגבוהה שהוא קיבל ולמרות שהחברה נמצאת בובות של מיליוני שקלים. העורך דין מזכיר את הצד של העסקים שיכולים לרשום את ההפסד הזה בתור נוצאת חוב אבוד ולעומת זה הזוגות לא יכולים לעשות כלום.
  סגור