תקשורת

העם בחר בחדשות 12, חתונה והאח הגדול בקרב צמוד

רגע לפני הבחירות, שני המשדרים הנצפים ביותר אמש היו חדשות השבת ופגוש את העיתונות בערוץ 12. חתונה ממבט ראשון מנצחת את האח הגדול ברייטינג אך מפסידה בכמות הצופים. שישי: שליטה מלאה של קשת

רביב שכטר | 
דנה וייס (צילום מסך קשת 12)
קרב צמוד במוצ"ש בפריים טיים, שבו כל צד יכול להכריז על ניצחון. אמנם לחתונה ממבט ראשון של קשת היו יותר נקודות רייטינג – 16.6% צפייה מול 16.3% לאח הגדול ברשת – אבל בכל הנוגע למספרים מוחלטים של צופים דווקא ערוץ 13 הוא המוביל עם 480 אלף צופים מול 426 אלף בלבד לערוץ 12.
בלייט נייט: מתכוננים לבחירות, צופים בערוץ 12
בשבועות האחרונים, כמתבקש, ברצועת הלייט נייט משודרת תעמולת הבחירות בשני הערוצים המסחריים. אתמול הצופים שוב בחרו לצפות בתעמולה בקשת עם 5.2%, לעומת 3.3% ברשת. בהמשך שידור חוזר של גיא פינס בקשת רשם 2.5% ולא רחוק משם שידור חוזר של שי בשידור עם 2.3%.
במהדורות החדשות: עלייה במספרים
הבחירות הקרבות, והעובדה שכל המועמדים המרכזיים התראיינו אתמול לשני הערוצים, הגדילה משמעותית את המספרים של משדרי החדשות ביחס למספרים הרגילים, אך לא באמת הקפיצה את הרייטינג לשמיים.
מהדורת השבת של קשת היתה התוכנית הנצפית ביותר אמש עם נתון יפה, אך לא יוצא דופן של 18.8% (512 אלף צופים), יותר מפי שניים מהמתחרים ברשת שהסתפקו ב-9% (291 אלף). גם פגוש את העיתונות של קשת הביאה נתון יפה של 17.1% בעוד המטה המרכזי של איילה חסון ברשת הרחק מאחור עם 6.1% בלבד.

 
שישי: אולפן וסברי מרנן
יום שישי התנהל בשליטה מלאה של קשת, שהחזיקה ביתרון משמעותי לאורך כל הערב עם נתון יוצא דופן לאולפן שישי באלפי צופים עם 15.4% צפייה ו-522 אלף צופים. מנגד, נתון נמוך לשישי עם איילה חסון שהסתפקה ב-6.4% ו-179 אלף צופים בלבד.
בהמשך הערב הפער רק גדל; שי בשידור הביאה 5.5% בעוד שני פרקים של סברי מרנן הביאו 14% ו-11% בהתאמה.

פרה פריים: אופירה וברקו מתחזקים
גם ברצועה שלפני החדשות נרשמה שליטה אבסולוטית של קשת, כשאופירה וברקו השיגה נתון מצוין של 9.6% צפייה מול 5.3% בלבד לגלית ואילנית.
ברצועת הבוקר בשישי: דווקא קרב שקול
יואב לימור וגלית גוטמן אמנם ניצחו באחוזי הצפייה עם 4.1% מול 3.7% להעולם הבוקר של רשת, אך בכמות הצופים קשת דווקא הפסידה – 83 אלף מול 103 אלף בערוץ 13.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה