תקשורת

הוכרזו המועמדים לגמר תחרות פרסי הטלוויזיה לשנת 2019

על פי בחירתם של כאלף חברים, מפרסמת האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה את רשימת התוכניות העולות לגמר. ״הנערים״ מובילה עם מספר המועמדויות הגבוה ביותר - 18
מערכת אייס | 
פאודה (צילום אוהד רומנו)
האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה מכריזה היום על התוכניות העולות לגמר התחרות בקטגוריות לסדרות, שחקנים, יוצרות ויוצרים, פרס על הישגים מיוחדים ועוד. הטקס ייערך ביום א',  5 באפריל, ב-"58" - גן ומתחם אירועים בפתח תקווה - ויועבר בשידור חי בכאן 11 ובדיגיטל. האקדמיה עוקבת אחר ההתפתחויות סביב נגיף הקורונה, ועל כן, מועדי התחרות והטקס עשויים להשתנות בהתאם. 
״הנערים״ מובילה השנה עם מספר המועמדויות הגבוה ביותר (18). ובהשוואה ספציפית בקטגורית הדרמה - ״ביום שהאדמה רעדה״ עם 9 מועמדויות, "פאודה" עם 11, "מתיר עגונות" עם 12, ו"הנספח" עם 3.

רשימת המועמדים הסופיים שעלו לגמר התחרות על פי בחירתם של חברי האקדמיה הם:
סדרת דרמה: ביום שהאדמה רעדה; הנספח; הנערים; מתיר עגונות; פאודה עונה 3. 

סדרה ומיני סדרה קומית: אבא משתדל; האחיות המוצלחות שלי עונה 3; זאת וזאתי; חמישים; נחמה. 
דרמה יומית: בת אל הבתולה: מטומטמת עונה 3. 
סדרת תעודה: דיין. המשפחה הראשונה; טרנסקידס; ליגה ג'; מעברות; שיעור מולדת. 
סדרה עובדתית: אבודים עונה 12; אנחנו על המפית עונה 2; החיים הסודיים של בני 4; המסע המופלא של אהרוני וגידי עונה 7; סליחה על השאלה 2.
תוכנית דוקו-ריאליטי: 80 וארבע; גולסטאריות עונה 2; חתונה ממבט ראשון עונה 2; הבוזגלוס עונה 3; יס מן. 

תוכנית מציאות (ריאליטי): הכוכב הבא לאירוויזיון 2020; המרוץ למיליון עונה 7; מאסטר שף עונה 8; משחקי השף עונה 4; נינג'ה ישראל 2019. 

תוכנית סאטירה ומערכונים: ארץ נהדרת עונה 16; גב האומה; הכל תום - תום יער; פעם בשבוע עם תם אהרון; שב"ס.  

תוכנית בידור: בלון אדום; הסטנדאפיסטים עם רשף לוי; מועדון לילה; קסם אישי - חזי דין.  

שעשועון טלוויזיה: המרדף; לעוף על המיליון - העונה הרטובה; מונית הכסף.  

תוכנית אירוח: אופירה וברקוביץ'; גלית ואילנית; סבאח אל פול; שי בשידור.  

תוכנית ראיונות: בין השמשות; חדר 101; פגישה עם רוני קובן עונה 3. 

תוכנית תרבות: גאולה ולונדון; היק אלסהר; סוכן תרבות. 

מגזין פנאי: הצינור עם גיא לרר; חי בלילה; מהצד השני עם גיא זהר; נקסט; ערב טוב עם גיא פינס. 

מהדורת חדשות: המהדורה המרכזית; חדשות הערב; שישי עם איילה חסון. 

תוכנית אקטואליה: היום שהיה עם טל ברמן; העולם היום; לפני החדשות עם אודי סגל; שווה כסף עם שרון גל.  

תוכנית תחקירים: האזרח גואטה; המקור; המתחזים; זמן אמת; עובדה. 

תוכנית ספורט: אולפן ליגת האלופות; חדשות הספורט; חמישיות; יציע העיתונות; נבחרת ישראל במוקדמות יורו 2020. 

השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה: אביגיל קובארי - מתיר עגונות; אורנה בנאי - תיק נעדר; טל ליפשיץ - רק להיום; נועה קולר -הנערים; רובא בלאל עספור - הנערים.

השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה: אביב אלוש - מתיר עגונות; אדם גבאי – הנערים; אור בן מלך – המדובב; ג'וני ערביד – הנערים; שלומי אלקבץ – הנערים.

השחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית: אושרית סרוסי - זאת וזאתי; אילנית בן יעקב – חמישים; ג'וי ריגר - אבא משתדל; דאנה איבגי – משיח; נלי תגר - האחיות המוצלחות שלי.

השחקן הטוב ביותר בסדרה קומית: אדיר מילר - צומת מילר; אודי כגן – משיח; אילן פלד – הנוכלות; טל פרידמן - אבא משתדל; רשף לוי – נחמה.

בימוי סדרת דרמה: יוסף סידר, תאופיק אבו וָאִיל, חגי לוי – הנערים; ניר ברגמן - רק להיום; עומרי גבעון - ביום שהאדמה רעדה; רותם שמיר – פאודה; תמר קיי,  דוד אופק - מתיר עגונות.

תסריט בסדרת דרמה: חגי לוי, יוסף סידר, תאופיק אבו ואיל, שוקי בן נעים , יאיר היזמי – הנערים; יוסי מדמוני , תמר קיי - מתיר עגונות; מאיה הפנר – מונא; נח סטולמן,  אבי יששכרוף, ליאור רז, מיכל אבירם, יובל יפת, מעיין עוז – פאודה; ניר ברגמן - רק להיום.

בימוי בסדרה קומית: אדיר מילר - צומת מילר; אודי כגן,  דנה פוליג – משיח; גורי אלפי - האחיות המוצלחות שלי; דפנה לוין – חמישים; תומר שני – נחמה. 

תסריט בסדרה קומית; אדיר מילר, חן אביגדורי,  עופר קניספל, מאיה סובול, איל אפטר -  צומת מילר; אודי כגן, דנה פוליג – משיח; גלית חוגי, נעה ארנברג - האחיות המוצלחות שלי; יעל הדיה – חמישים; רשף לוי, תומר שני – נחמה. 

בימוי/יצירת סדרה תיעודית ועובדתית: אורי רוזֶנוָוקס - מלכויות של מטה; דינה צבי ריקליס, הילה שלם בהרד,  שי להב,  אריק ברנשטיין – מעברות; הילה מדליה, רוני מרדינגר – טרנסקידס; יותם גֶנדֶלמן, ארי פינס, מיקה תימור - צל של אמת : רוצח כביש החוף; ענת זלצר, מוֹדי בר-און - שיעור מולדת

תסריט בתוכנית סאטירה, מערכונים ובידור: אורי כץ, שלום מיכאלשווילי,  אסי ישראלוף, ציון ברוך, יגאל שפירא, רשף שי, נטלי מיכאלשווילי – מצולמים; דוד ליפשיץ, אסף שלמון, אסף גפן, איתי רייכר, אילן שפלר, ערן זרחוביץ' , שרון טייכר, רשף שי - ארץ נהדרת; ליאור שליין , עמרי עמית, אדר מירום, מתן בלומנבלט,  שחר סגל, אייל נאור, ניר ממון, מאיה סובול, איל אפטר, ליאור סלע, ברק כהן, דרור ויידמן, אוּריה קֶניג - גב האומה; תום יער, עומר ריבק, משה רוזנטל, עידו קציר - הכל תום - תום יער; תם אהרון, גיא אדלר, אריאל וייסמן, אביב מזרחי, דניאל רצ'קובסקי - פעם בשבוע עם תם אהרון.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה