תקשורת

צחי הנגבי לישי שנרב: אתה מחקה כתב חובש כיפה אחר, זה מגוחך

מגיש גלי צה"ל טען כי השר בקושי עסק בענייני המשרד לשיתוף פעולה אזורי בראשו עמד, והנגבי בתגובה אמר ששנרב מנסה להידמות לעמית סגל. גיא לרר שיבח את שנרב וכתב על הנגבי: "איכס. אזדקק לעוד מקלחת"
מערכת אייס |  3
עמית סגל, צחי הנגבי, ישי שנרב (צילום מתוך עמוד הפייסבוק של עמית סגל, ויקיפדיה, מתןך אתר forbes/ניר סלקמן)
האם השר צחי הנגבי חושב שכל העיתונאים הדתיים רק מחקים את עמית סגל? בראיון הבוקר (ג') בגלי צה"ל, הקשה המגיש ישי שנרב על הנגבי בשאלות בנושא פועלו כשר לשיתוף פעולה אזורי וחשיבותו של המשרד. שנרב הציג נתונים מיומן הפגישות של 2019 עליו דיווח השר, ואילו האחרון הטיח בו "אני מבין שאתה מתחרה של כתב אחר חובש כיפה בניסיון להיות צהוב, זה קצת מגוחך".
שנרב התרעם והשיב "אני מוכן להגן על ההאשמה בעניין הצהיבות, אבל מה העניין 'חובש כיפה'?". הנגבי ענה "עמית סגל, שגם הוא אוהב לקנטר אותי", ועל כך תמה המגיש "וזה משהו של חובשי כיפה?".
 
שנרב ציין כי לפי היומן של הנגבי ל-2019, עליו דיווח לעמותת "הצלחה", העיסוקים הקשורים במשרד לשיתוף פעולה אזורי מתמצים בשתי פגישות בנושא פרויקט תעלת הימים שמקודם מול הירדנים. הנגבי הסביר כי מדובר היה בשנת בחירות, וכי יש לבחון את פועלו לאורך הקדנציה כולה.
קראו עוד ב-ice
כמו כן אמר הנגבי לשנרב "אתה מטרטר אותי בדברי הבל, תעשה הכנה יותר רצינית לשיחה ותראה עד כמה המשרד הזה הוא משרד חשוב והעשייה שלי בו הייתה משמעותית". עוד טען הנגבי כי הנתונים שהציגה "הצלחה" שקריים.
 
מגיש 'הצינור', גיא לרר, יצא להגנתו של שנרב בטוויטר וצייץ "איכס, צחי הנגבי מאשים את ישי שנרב המעולה ששואל שאלות צהובות כמו הכתב חובש הכיפה השני. אני אזדקק לעוד מקלחת הבוקר. ראיון מופתי אגב".
גם כתב הכנסת של 'ידיעות אחרונות', עמיחי אתאלי הביע תמיכה בשנרב וכתב "הראיון של ישי שנרב עם צחי הנגבי הוא בעיניי אות ומופת להתנהלות הראויה מול השרים המיותרים בממשלה". עוד הוא הוסיף "לרוב הרי איש לא מראיין פוליטיקאים שלא קורה איתם דבר, אבל הפעם להיפך. לתת במה, להביך בקול רם. לשאול מה בדיוק אתה עושה, עם מי נפגשת, מה מונח על השולחן שלך? לא להרפות מזה. לא להתרגל לעוול".
 
לאחר הריאיון כתב שנרב בטוויטר, כי בשנים 2016-2018 הנגבי קיים פגישה אחת בלבד בנושא פרויקט תעלת הימים. המגיש צירף לציוץ קישור לנתוני היומן לשנים אלה, כפי שמסר הנגבי לארגון "שקוף".
תגובות לכתבה(3):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  גיא לרר
  שרי 05/2020/24
  הגב לתגובה זו
  0 4
  גיא לרר איכס אחד גדול עם כל המתיחות שלך בצנור לילה חכו חכו אל תברחו פרסומות ועוד פרסומוווווות ממש דוחה תוכנית על כלום לך הביתה באמת איכס
  סגור
 • 2.
  ישי שנרב עיתונאי אמיתי
  פריפריה 05/2020/21
  הגב לתגובה זו
  3 0
  לא צעצוע של אף אחד! יישר כוח !
  סגור
 • 1.
  הנגבי חושב שהוא עדיין על האנדרטה בימית.
  אריק 05/2020/20
  הגב לתגובה זו
  1 0
  גס רוח וחסר תבונה
  סגור