תקשורת

נתניהו מתנער מסרטון הליכוד נגד דרוקר: "ניסוח לא מוצלח"

ראש הממשלה התייחס לגינויים לסרטון שטען כי בעולם מתוקן דרוקר היה נכנס לכלא: "אני לא חסיד של הכנסת עיתונאים לכלא". אלי ציפורי: "רביב דרוקר הוא גדול הרמאים"
אילן שניג | 
בנימין נתניהו ורביב דרוקר (צילום סיון פרג', דף פייסבוק)
נתניהו מתנער הערב מסרטון הליכוד שפורסם בתגובה לתחקיר 'המקור' של רביב דרוקר, שחשף את הקלטות אלוביץ-ישועה. ״אני לא חסיד של הכנסת עיתונאים לכלא. " אומר ראש הממשלה בתשובה לשאלה של ספי עובדיה, עיתונאי רשת 13, "זה אבסורד וגם אם הדברים נאמרו זה היה ניסוח מאוד לא מוצלח של דוברות וזה קורה מעת לעת״ הוא הוסיף. 
 
״אני לא חסיד של הכנסת עיתונאים לכלא. זה אבסורד וגם אם הדברים נאמרו זה היה ניסוח מאוד לא מוצלח של דוברות וזה קורה מעת לעת״

— sefiova-ספי עובדיה (@sefiova) June 11, 2020
מוקדם יותר, במהלך היום יצאו עיתונאים רבים כנגד סרטון הליכוד והקריאה שלו לשלוח את דרוקר לכלא. דן מרגלית כתב: "רביב דרוקר, חזק ואמץ נוכח הליכוד הדורסני המשסה לכלוא אותך. הצטרפת לחושפים משטרי כזב ופחד בארץ ובעולם, כשלטון קרנפי הליכוד שרוקדים סביב עגל הזהב ששמו ביבי. נתניהו אלוביץ קיימו שיח ביבים, בשני המובנים. ראוי להביע נכונות להיכלא עימך".
 
שרון שפורר מהמקום הכי חם בגיהנום כתבה: " אפילו שפיטר אותי אחרי חצי שנה. אפילו שנכנסתי לדכאון בגללו. רביב דרוקר הוא אחד מגדולי עיתונאי ישראל; וציון ננוס, עיתונאי חדשות 12 עקץ בטוויטר שלו: "אחרי שאריה דרעי הציע לתת למובטלי הקורונה סמכות לרשום דו״חות על אי חבישת מסיכות- יוצא נתניהו ביוזמה חדשה: מפוטרי הקורונה יתגייסו למשטרה ויקבלו סמכות לעצור את רביב דרוקר".
 
 מהצד הימני תמך בו, באופן לא מפתיע, העיתונאי אלי ציפורי "רביב דרוקר רמאי שמקומו בכלא" כתב בפוסט בפייסבוק " רייטינג עלוב של 5.9% לתכנית העבריינית שלו אתמול בשיתוף פעולה פלילי עם הפרקליטות" הוסיף.
 

הציבור אמר את דברו: רביב דרוקר רמאי שמקומו בכלא; רייטינג עלוב של 5.9% לתכנית העבריינית שלו אתמול בשיתוף פעולה פלילי עם...

פורסם על ידי ‏אלי ציפורי‏ ב- יום חמישי, 11 ביוני 2020
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה