תקשורת

נתניהו: מבקש לחקור את הדלפת קבינט הקורונה בערוץ 12

ראש הממשלה הגיב לשידור דבריו של נדב ארגמן, שהביע התנגדות למעקבי שב"כ: "אני לא זוכר בכל שנותיי כראש הממשלה שנעשה דבר כזה – זה דבר חמור ביותר"
אילן שניג | 
בנימין נתניהו (צילום פייסבוק/בנימין נתניהו)
ראש הממשלה, בנימין נתניהו, הגיב הבוקר להדלפת דברי ראש השב"כ, נדב ארגמן, ששודרו בחדשות 12 אתמול. בפתח ישיבת קבינט הקורונה הוא אמר: "אני לא זוכר בכל שנותיי כראש הממשלה שנעשה דבר כזה. לא מתוך ישיבת ממשלה ולא מתוך קבינט, דיון עם ראש השב"כ, זה דבר חמור ביותר" וקרא לגורמים השונים לחקור את מקור ההדלפה: "זה דבר שאי-אפשר לעבור עליו לסדר היום. אני מבקש מכל הגורמים, לרבות היועץ המשפטי לממשלה, לאפשר חקירה יסודית. אסור לנו שהדבר הזה ישתרש, אסור לנו שהדבר הזה יישנה". 
בהקלטה ,ששודרה אמש בחדשות 12 והביא הפרשן הפוליטי עמית סגל, נשמע ארגמן מביע התנגדות לשימוש באמצעי מעקב של שב"כ לשם איתור חולי קורונה. "מה שאני מבקש ששב"כ לא נכנס כרגע לחקיקה ראשית. מה שצריך ברמת ההכשרה למקצוע ששב"כ יהיה מוכן לתת פתרון במידה ותהיה התפרצות ואין מענה, ולעבוד חזק אבל חזק למען הפרוייקטור שיודע לנהל את זה, בשביל שיהיה פתרון אזרחי למדינת ישראל לשנים הקרובות"
בהקלטה נשמע גם נתניהו במהלך הישיבה אומר כי ברצונו לחדש את השימוש באמצעי השב"כ למעקב אחר חולים: "המגפה הזאת חוזרת, חוזרת. עכשיו השאלה היא כמה אנחנו מוכנים לעשות בגלל הדבר הזה שמהר מאוד יגיע אלינו", הזהיר נתניהו בדיון, "אם נאפשר להכפלה הזאת לקרות, תעשו את החשבון. ברגע שזה מתחיל לרוץ, זה רץ".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה