תקשורת ומדיה

מה גרם לינון מגל לעזוב את האולפן באמצע השידור?

כספית ומגל התעמתו בשידור בנוגע לאירועים האלימים בהפגנה אמש ואז כספית הטיח בו כי הוא מדבר "דברי הבל". מגל יצא מכליו ונטש את השידור: ״אני לא מוכן לנהל שיחה ברמה הזאת״
אילן שניג |  5
ינון מגל ובן כספית (צילום מסך 103FM)
דרמה בשידור חי: כמו כל זוג נשוי, גם הזוגיות הרדיופונית של ינון מגל ובן כספית יודעת עליות ומורדות, בעיקר מורדות. השניים מגישים תוכנית פופולרית ב-103fm כשהם מתווכחים מימין ומשמאל על הנושאים שעל הפרק. היום, הוויכוח הגיע לשיא, כשמגל החליט לנטוש את האולפן באמצע השידור בעקבות דברים שהטיח בו כספית. 
מגל אמר לכספית: "בוא תתייחס לדברים שאמרתי בצורה עניינית – לגבי החוצפה ועזות המצח להפגין, לשבור עצמות, לחסום כבישים וכו'". 
כספית הקניט אותו כהרגלו ואמר: "הדברים שאמרת הם דברי הבל".
בשלב הזה מגל מוריד את האוזניות ואומר: "תמשיך לבד, ואני אהיה כאן עוד כמה דקות".
כספית נותר המום, כשהוא משדר מביתו ואומר: "לא, אין פה מי שינהל פה את השידור. אתה באולפן. הנה הוא עזב". לאחר מספר דקות הצוות שכנע את מגל לחזור לשידור. הנה קטע נטישת האולפן:
ינון מגל נוטש את השידור הבוקר, טוויטר 103fm
בפתח התוכנית התייחסו ינון ובן לאירועים האלימים שהיו בהפגנה אתמול מול מעון ראש הממשלה בבלפור. ינון: "אני מנסה להבין את השיטה הדמוקרטית לפי המפגינים, מה הם רוצים? אני הצבעתי לנתניהו ואני רוצה שהוא יהיה ראש ממשלה, מי אתם חוצפנים? מה הטענה פה? יש דמוקרטיה, בחרו דמוקרטיה, הם עכשיו מפגינים נגד הדמוקרטיה" .
כספית אמר: "מה שאמרת עכשיו, זה הבל, פשוט הבל", וציין: "בדמוקרטיה, כשאתה חושב שהמדינה שלך בסכנה, אתה מפגין", ינון השיב: "אני לא מוכן לנהל שיחה ברמה הזאת, אל תגיד שאני מדבר הבלים". בשלב מאוחר יותר כספית אמר לינון: "אתה לא מנכ"ל התחנה, אתה לא מחליט".

השיחה המלאה בין כספית למגל, הבוקר
זו לא הפעם הראשונה שהשניים מנהלים עימות שמגיע לטונים גבוהים ובעבר גם המגיש השני, בן כספית, זרק את האוזניות במהלך השידור ועזב את האולפן.  אז אמר למגל: "אני נגרר לפה בוקר בוקר, פעם אחרונה שהערת לי על הקללות. פעם הבאה שתעיר לי אני לא פה, הבנת?! עכשיו תעבור לפרסומות לפני שזה יקרה עכשיו, קדימה תעיף. אל תעצבן אותי". יש לנו תחושה שהמשך יבוא.
 
תגובות לכתבה(5):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 5.
  בן כספית
  סבתא 09/2020/05
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בעיני, כספית אינו עיתונאי, אלא תועמלן, דוגמת אמנון אברמוביץ
  סגור
 • 4.
  מגל הוא עבד נרצע של בית המלוכה
  בן 09/2020/04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מי שלא מלקק מבוקר עד ערב לבלפורים מועף הבייתה.
  סגור
 • 3.
  מגל כמו ילד בגן
  דניאל 08/2020/25
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מי בכלל שם עליו המגל הזה ..איד קטן ושמדבר הרבה הבל והבלים אז בבקשה ממך ביביסט קטן וזה מה שחשוב לך לסנגר על המושחת בכל מחיר תעזוב לצמיתות והנח לנו
  סגור
 • 2.
  בגלל מגל אני לא שומע את התוכנית ,האיש פשוט 0 (ל"ת)
  ישראלי 08/2020/24
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 1.
  האם יינון מגל נפגע בראשו מנפילה או תאונה?
  רונית 08/2020/24
  הגב לתגובה זו
  1 0
  הדרך שבה הוא מגיב ומתפוצץ מעידה על פגיעה כלשהי? היום כשריאיין את אורלי לב העיתונאית, זה היה בולט
  סגור