תקשורת ומדיה

מגישת גלי ישראל על תקרית "ניצולת השואה": מצאתי את עצמי מול כיתת יורים

עיתונאים מהשמאל תקפו את הריאיון של גלית דיסטל עם קולט אביטל. אבל בראיון המלא התמונה שונה לגמרי: "מקשיבים לשתי דקות ערוכות באופן מניפולטיבי ואף אחד מהם לא מעלה על דעתו לבקש את המקור. אחר כך הם עוד יטיפו לכם על פייק ניוז"
יהודה לוינגר |  53
גלית דיסטל וכינרת בראשי (צילום גלי ישראל מסך)
גלית דיסטל אטבריאן, התייחסה היום (חמישי) לראיון שערכה עם קולט אביטל שעורר סערה ברשת בעקבות העלאת הנושאים של שואה וגזענות וביקורות של עיתונאים רבים ברחבי הרשת. בפוסט אישי בפייסבוק, פירטה דיסטל אטבריאן על הפרשה: "אז איך קרה שמצאתי את עצמי עומדת מול כיתת יורים שמורכבת ממיטב אנשי התקשורת והפוליטיקה של השמאל?".
כזכור, בקטע שרץ ברשת, ראיינו דיסטל אטבריאן יחד עם עורכת הדין כינרת בראשי את חברת הכנסת לשעבר, קולט אביטל שהינה גם ניצולת שואה. בקטע נשמעה אביטל מבקשת מהמראיינות לתת לה להשלים משפט: "תעמדי בשקט דקה אחת ותני לי לדבר" ביקשה אביטל, אמירה שהעלתה את חמתן של המגישות, ודיסטל אביטל השיבה בנושא של אביטל כניצולת שואה: "בזה הרגע איבדת אותי, בזה שהשואה מבחינתך היא של אשכנזים, רק של ניצולי שואה. אני פרסייה, ההורים שלי אכלו גונדי בטהרן והשואה היא לא פחות ממני ואם אני ארצה להתמנות ליו"ר יד ושם, גם אני אוכל", והוסיפה: "זו שואה שלנו לא רק שלך, תעמדי בשקט קולט אביטל" אמרה דיסטל והורידה את המרואיינת משידור וסיכמה: "איך יוצא להם גזענות פעם אחר פעם?".
הראיון הערוך הוביל לביקורות רבות ברחבי הרשת. חברת הכנסת לשעבר מירב בן ארי כתבה: "שתי נשים פריווילגיות בפני עצמן, סותמות את הפה רק כי ביקשה דקה לסיים את המשפט, ועוד לצעוק לה שהשואה גם שלהן". חברת הכנסת תמר זנדברג כתבה: "להשפיל ניצולת שואה", וכתב הארץ אורי משגב ביקר אותן בחריפות: "כמה כיעור, טלטול, גסות וטיפשות הביא לנו הביביזם".
 
וכשאישה מבוגרת בת 81 שלא מצליחה לומר בראיון מעבר לכמה מילים ומבקשת שגלית תהיה בשקט לדקה כדי שהיא תוכל להשלים תשובה הבנות צוהלות: "ישראל הראשונה!", פריבילגית! אשכנזית! גונדי!
בקצב הזה אף אחד לא יעלה לשידור בתכנית הזאת, שהיא בעיקר שואו בוטה pic.twitter.com/NL3f7dQFtj

— השר לענייני טוויטר 🐦🏳️‍🌈 (@TheTWMinister) November 18, 2020
דיסטל התייחסה לפרשה בהרחבה ולטענתה הריאיון הקצר שרץ ברשת עבר עריכה מגמתית. לדבריה, הריאיון עצמו היה במשך 13 דקות, בהן קולט אביטל לא נתנה להן לדבר, ואף "התנהלה באופן מתנשא ואם יורשה לי - גועלי למדי". לדבריה, היא ובראשי שהגישה יחד איתה את התכנית, נהגו בה בכבוד לאורך כל הריאיון, ורק בסוף כשאביטל אמרה להן לעמוד בשקט כשהיא מדברת, רק אז הן הגיבה להתנשאות שלה.
"אז מישהו ערמומי במיוחד מסגר את הראיון הזה לכדי פצצת פייק ניוז מתקתקת: ראיון של 13 דקות הפך לראיון של 2 דקות. המסגור: שתי ביביסטיות מלאות רוע וגועל מתעללות בקשישה חסרת ישע וניצולת מחנות ומצוות עליה - שימו לב לטוויסט המשובח מבית היוצר של יאיר גולן - לשבת בשקט כשהן מדברות. עכשיו, עזבו את העובדה שקולט אביטל איננה ניצולת שום מחנה, היא גם לא חסרת ישע. היא שלטה בראיון הזה באופן מתוחכם וגס רוח, הלוואי על כולנו בגילה. באמת", כתבה דיסטל.

צילום מסך פייסבוק
בפוסט ביקרה דיסטל את נבחרי הציבור ואנשי התקשורת מהשמאל שלא פנו לגלי ישראל להקשיב לראיון אלא רק הגיבו על סמך הריאיון הערוך שרץ ברשת: "כתבי חדשות בכירים מקשיבים לשתי דקות ערוכות באופן מניפולטיבי ואף אחד מהם לא מעלה על דעתו לבקש את המקור. אחר כך הם עוד יטיפו לכם על פייק ניוז ושיח שנאה. הייטרים ארורים", כתבה. 
מגישת גלי ישראל פנתה לכל אחד מאלו שכתב נגדה, ואף התחייבה: "אני עומדת לטפל בהם אחד אחד", והוסיפה כי מירב בן ארי כבר הודיעה כי תסיר את הציוץ שלה.
תגובות לכתבה(53):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 40.
  תמימ הדור
  rj 12/2020/06
  הגב לתגובה זו
  0 0
  די נמאסתם אתם תמיד מנסים להכשיר את השרץ שבתוככם אתם כאלה לא רק שפוגעים במדינה בחברה אתם גם פוגעים ב ובניצולי שואה ובסוף מאשימים את ביבי מה שבנו אבותיכם היום אתם הורסים
  סגור
 • 39.
  הקוזקיות הנגזלות
  מריום 12/2020/06
  הגב לתגובה זו
  0 0
  שתי קוזקיות נגזלות. לא ראויות להישמע!
  סגור
 • 38.
  שמלאנים אכולי שינאה ,לא שווים שום התיחסות
  בר דעת 12/2020/05
  הגב לתגובה זו
  2 0
  ליללות שלהם.
  סגור
 • 37.
  אתן שתיכן מגעילות מה יש להוסיף פה... (ל"ת)
  הומלס 12/2020/05
  הגב לתגובה זו
  2 1
  סגור
 • 36.
  2 פוסטמות
  X 12/2020/05
  הגב לתגובה זו
  0 2
  2 bitches looking to do provocations at all costs, just to see that they exist
  סגור
 • 35.
  גונדי
  יהודה 12/2020/05
  הגב לתגובה זו
  0 1
  2 פרחות מהזן הפרפריה המוזנח דומות לכפריות מעזה לכן ירגישו נחותות מהאנשים תומכיי השמאל
  סגור
 • 34.
  תעלי את כל הראיון ונשפוט
  אני 12/2020/05
  הגב לתגובה זו
  1 0
  כמי שלא דמע את הראיון, ואפילו לא את הראיון המקוצר, ודאי שאני לא יכול לשפוט שום דבר. בבקשה תעלי את כל הראיון ונשפוט. לכתוב כאן שעוותו לך את הראיון זו בדיוק אותה פעולה כמו של מי שלדעתך עוות את הראיון שלך. אגב, כעיתונאיות אתן ודאי מודעות לתופעה שכל העיתונאים מצטטים רק "קטעים נבחרים" מכל ראיון וראיון.
  סגור
 • 33.
  כל הכבוד גלית..כך ייעשה לכל יהודון...
  אורן היליד 12/2020/05
  הגב לתגובה זו
  0 1
  לא ייאמן אייך יהודונים עלובים כאלה שעורכים וחותכים קטעים ואחר כך "מזדעזעים" בעצם שולטים בתקשורת במדינה היהודית היחידה בעולם... כל הכבוד גלית... טפלי בהם אחד אחד... ואבקש לר בצורה יפה כזו כמו שטיפלת בהן ארי הבזוייה.. בסופו דל דבר נתת לה סולם לרדת משנאה שהיא ניסתה חהפיץ.. היא ידעה בדיוק מה היא עושה
  סגור
 • 32.
  ניצלת שואה
  ראובן 12/2020/05
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מה זה לו נותנים לה להגיד מה רוצה אישה מבוגרת תנו לה כבוד קצת לדעתי המגישה צריכה להתנצל על מה שאמרה לה
  סגור
 • 31.
  ניצולת שואה (ל"ת)
  ראובן 12/2020/05
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • טען עוד
 • 30.
  זה.נכון.היה.גזענות.ועדיפות.בין.נצולי.שואה
  סמדר.יצחק.ניצול.שואה 12/2020/05
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ניצולי.שואה.מתוניסיה.שהיו.אזרחי.מדינת.ישראל.עד.31.10.1953.נימחקו.עי.ממשלת.ישראל.בניגוד.לחוק.נכי.רדיפות.הנאצים.התשייד.1954.שחוקק.בגלל.סעיף.הוויתור.בהסכם.השילומים.מיום.10.9.1952.כול נעשה.בגלל.גזהנות.הפליה.טענת.משרד.האוצר.בניגוד.להסטוריה.והעובדות.שהצבא.הנאצי.הגרמני.עי.מפקד רומל.לא.כבש.את.תוניסיה?תפיסה.זו.נלמדה.דרך.משרד.החינוך.בכול.בתי.הספר.בישראל.זו.הכשת.האמת.על.השואה.שעברו.יהודי.תוניסיה.במלחמת.העולם.השניה.עד.היום.המדינה.וקולט.אביטל.ממשיכים.באותו.הקו.ומונעים.במכוון.בניגוד.לחוק.והעובדות.66.שנים להכיר.בזכויות.של.הניצולים.מתוניסיה.?עד.היום.התפיסה.המאובתת.של.המדינה.שהשואה.הייתה.רק.בארופה.?ולא.מוכנים.להודות.שנעשה.עוול.גדול.מאוד.נגד.ניצולים.אלה.כול.המסמכים.עים.העובדות.נמסרו.אל.משרדי.הממשלה.וגם ליור.קולט.אביטל שתשובתה.הי.מטפלת.רק.בנצולי.שואה.מארופה.גם משרד.מבקרהמדינה.בכנסת ישראל.מתחמקים.בטיפול.בנושא.זה ובגלל רשלנות.כול הממשלה.בנושא.כול יום.מצמצם ציבור.זה.מי.המדינה..לאף.אחד.לא.מענין.המטרה.של.המדינה.לתת.לזמן.שלא.ישאר.אף.אחד.בחיים.בושה.למדינה.היהודית.המכשיה.את.השואה.בתוניסיה.בניגוד.לחוק.והעובדות.??
  סגור
 • 29.
  גלית אומרת שהיא פוסטמה
  יוני 12/2020/05
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אני שמעתי את הראיון בסוף הראיון התנהגות אלימה מלולית מצג גלית והיא אפילו לא מרגישה ואומרת שהיא צדיקה וקולט היא הבהמה שתתבייש
  סגור
 • 28.
  לא להתקרב לתכנית שלהן
  משה 12/2020/05
  הגב לתגובה זו
  1 0
  שיישארו בתוך בועה נחותה. שתי עלובות.
  סגור
 • 27.
  ניצולי שואה
  אילנה 12/2020/05
  הגב לתגובה זו
  0 0
  עם כל הכבוד, יד עוד קשישים ואנשים במדינה??
  סגור
 • 26.
  קולט אביטל - בושה
  בת לניצולי שואה 12/2020/05
  הגב לתגובה זו
  0 1
  אני שמעתי את הראיון בשידור חי, וכבת לניצולי שואה פשוט הזדעזעתי מקולט אביטל, לטענתה לאפי איתם אין קשר לשואה, סליחחחחההה? היא כהגדרתה ניצולת שואת רומניה, שממשלתה לא הכירה בשורדי השואה מרומניה כניצולי שואה בושה וחרפה, אומרת זאת כמי שנלחמה את מלחמתה של אימה ודודתה כניצולות שואה מרומניה, ניצולות שממשלות שבהן היתה קולט אביטל חברה, שטענו שיהדות רומניה "לא חוו את השילטון הנציונל סוציאליסמוס" כפי שענו לאימי ז"ל. דיי כבר עם הגזענות המפאייניקית, השקרים וההתנשאות. לקולט אביטל עם כל הכבוד אין שום זכות להחליט מי מתאים או לא מתאים להיות יו"ר יד ושם. אני בטוחה שאם עמיר פרץ היה מועמד אז היתה תומכת בו, כי הוא שייך לקליקה הפוליטית הנכונה. כן!!! גם יהדות מרוקו חוותה את שילטון הנאצים, והם הילו לבנות שם מחנות ריכוז, אבל אפי איתם עם הכיפה על הראש לא מתאים. קולט אביטל היא בושה לניצולים וחרפה לאותם 6 מיליון יהודים שנרצחו באכזריות בשואה כולל כל משפחתו של אבי, שהוברח עם דודי לעיירה שכוחת אל בסלובקיה ומשם לבודאפשט ומשם נשלח דודי לאושוויץ
  סגור
 • 25.
  גלית דיסטל
  עדנה 12/2020/05
  הגב לתגובה זו
  1 0
  מזמן קלטתי את הגברת דיסטל. לא ידעתי מי היא לא מה הרקע שלה לא מה המוצא שלה לא כמה היא פריווילגית או לא. רק היה מי ששיתף אותי בפוסטים שלה שהגיעו לפייס שלי. קלטתי את הבוטות, את ההתגזענות , את המרחק מהאמת ואת תחושת הקורבנות שבדבריה.כשהציאט לי להרשם לקורס כתיבה שאחת מהמרצות היא הגברת דיסטל ישר אמרתי עד כאן. איך אוכל ללמוד ממנה כשרוח רעה כזאת נושבת. ואז עוד לא ידעתי את שייכותה ואת כישוריה האלה. היא מתהדרת בנוצות לא לה. מתרחקת מדל שפתיה.
  סגור
 • 24.
  חוצפתה של גלית דיסטל
  חיים 12/2020/05
  הגב לתגובה זו
  1 0
  הראיון והחוצפה של גלית דיסטל וחברתה המלומדת כנרת בראשי עורר בי גועל נפש ואיבוד ערכים בנושא השואה ובכלל אבדן כל כבוד עצמי בשביל רייטינג ומילה טובה מיאיר נתניהו ,הגברת משתלחת בכל מי שהיא רוצה גם בפייסבוק אך חוסמת התגובות אליה.
  סגור
 • 23.
  ההתקפה נמשכת
  שמחה 12/2020/05
  הגב לתגובה זו
  1 0
  ביום שישי ערב תרבותי עם קובי מידן הביאו היסטוריונית שביכתה את זילות השואה ונאמה מונולוג ארסי על גלית וכנרת. עוד א. פריבילגית שלא הקשיבה לתכנית אך הזדרזה לגנות. לא זוכרת את שמה כי היא לא מספיק חשובה וגם לא תהייה. קובי מידן הביא גם את יחיעם וייץ גם הוא היסטוריון כושל ועילג ואת הסוציולוג אורי כהן. אורי לא דיבר הרבה אולם דבריו היו ברורים ונכוחים. פאנל רגיל של 3 נגד 1 מנסה להביא מגוון דעות. אין על גלית וכנרת.
  סגור
 • 22.
  בושה
  ורד 12/2020/05
  הגב לתגובה זו
  1 0
  אין טיפת כבוד למבוגריםץ!!
  סגור
 • 21.
  מכמה רגשי נחיתות סובלות דתי הפוסטמות הללו?
  שגא 12/2020/05
  הגב לתגובה זו
  2 0
  בחיי שהתעייפתי עם רגשי נחיתות של מזרחים פריווילגים. גילוי נאות , אני מזרחית...לא מתכוונת לבכות על קיפוח ...כי אין וכי מזמן נגמר!! חאלס אכלתם את הראש!!
  סגור
 • 20.
  מי זו דיסטל?
  סמי אסולין 12/2020/05
  הגב לתגובה זו
  1 0
  אין לי מושג מי זו דיסטל או בראשי.בכל מקרה האזנתי לתמליל,מדובר בשתי שדרניות סוג ג' חצופות וטפשות.
  סגור
 • 19.
  אוי אוי אוי...
  משה 12/2020/04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לא צריך לשמוע את כל הראיון, כדי להבין כמה את מטומטמת. אם היית נוהגת במרואיינת בקצת יותר כבוד, גם את חושבת אחרת, אף אחד לא היה נזעק. אבל, עכשיו במקום להתנצל ולהגיד ״וואלה, ייתכן וקצת נסחפנו בלהט הרגע. לא היתה כוונה כזאת ואני מתנצלת״ אז, מנסה לחפות על הטימטום שלך. גועל נפש. מי נתן לך מיקרופון?
  סגור
 • 18.
  קולט אביטל, מירב בן ארי ותמר זנדברג
  אחת שאיכפת לה 12/2020/04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  השימוש של קולט אביטל במילים:"תעמדי בשקט"מצביעה על פתרונות מצידה של הגב אביטל כנגד המגישה. האם היתה נוהגת כך גם במגישה אחרת? יש לקוות מאד שלא!! מילותיו של בן ארי " רק ביקשה לסיים משפט"- כך לא מבקשים לסיים משפט ויש להניח שהגבר אביטל בהיותה גם שגרירה לשעבר יודעת היטב כיצד להתנסח וזו לא היתה סתם פליטת פה לא מוצלחת. באשר לתמר זנדברג, הרי שזו כבר מדברת על "השפלת ניצולת שואה" ומה לגבי השפלת המראיינת בדרך בשפה בה נקטה הגב' אביטל? האם כבודה של הגה' אביטל כניצולת שואהעולה על כבודו של אדם אחר באשר הוא אדם? - חומר למחשבה
  סגור
 • 17.
  ניצולי שואה הם גם כאלו שלא היו במחנות, טיפשה !
  אנטיגלית 12/2020/04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  איך את לא מתביישת ? מול כיתת יורים, וואו....ממש מרחמים עליך. השואה היא לא שלך כי אין לך שום כבוד אליה. אם היה לך, לא היית מדברת ככה. אשה עלובה וסתומה.
  סגור
 • 16.
  יש לי רק משפט אחד לגלית ...
  ליכודניק לשעבר 12/2020/04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  את בושה אחת גדולה
  סגור
 • 15.
  גלית
  דר' יעקב מזור( פרסי) 12/2020/04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מצדיע לך ולכנרת.מזמין אתכן לגונדי .איזה שתרצו,אורז או חומוס
  סגור
 • 14.
  הגברת דיסטל
  רוני. 12/2020/04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  צר לי אבל ההסברים שלה לא עובדים.גם היא וגם הגברת בראשי הן לא דוגמא ליושר לאמינותולהגינות.גם לא לנימוסים טובים. נכון שהן לא לבד חלק גדול מהמראיינים מצטיינים בעיקר בגסות וולגריות וחוסר יושר.
  סגור
 • 13.
  קולט נתקה את השיחה
  איילת 12/2020/04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  הן לא הורידו אותה משידור. קולט ניתקה את השיחה גלית איבדה את זה על קולט כשהיא שלחה אותה לעמוד בשקט... כאילו היא ילדה בכיתה שלה
  סגור
 • 12.
  למדתי שאין עם ישראל אחד
  מרוקאי 12/2020/04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  יש רק שואת היהודים במלחמת העולם השניה
  סגור
 • 11.
  ידעת הדקה לנכס שואה
  אסי 12/2020/04
  הגב לתגובה זו
  2 2
  את לא רוצה אזרחות ארופאית? לצבוע לבלונד כמו הביביסטית הת(ט) ובעת? שונאים אשכנזים אבל רוצים להיות כמוהם.
  סגור
 • 10.
  ידעת הדקה לנכס שואה
  אסי 12/2020/04
  הגב לתגובה זו
  1 5
  את לא רוצה אזרחות ארופאית? לצבוע לבלונד כמו הביביסטית הת(ט) ובעת? שונאים אשכנזים אבל רוצים להיות כמוהם.
  סגור
 • 9.
  שמעתי את הקטע הערוך כביכול, במילה אחת מזעזע
  מיכל 12/2020/04
  הגב לתגובה זו
  12 3
  זה בכלל לא משנה אם הקטע הוא שתי דקות מ13 דקות. זה בכלל לא משנה אם גברת קולט אביטל היתה במחנה או שהיא "סתם ניצולת שואה", זה בכלל לא משנה שלמעשה גב'קולט אביטל היא אישה חזקה שיודעת לדאוג לעצמה. מה שמזעזע זה היחס של דיסטל לשואה. היא רואה בזה ארוע פוליטי חסר חשיבות שיש לנצל לצרכים הפוליטיים שלה. היא עושה זילות וניכוס של השואה. יותר גרוע ממכחישי שואה. פשוט מזוויע היחס שלה לארוע של השואה ולתועלתנות שהיא רואה בו.
  סגור
 • אולי תשמע את הכל ואז תבין. (ל"ת)
  מיכל 12/2020/04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 8.
  אוי אוי אוי כיתת יורים. את פשוט בהמה (ל"ת)
  חיים 12/2020/04
  הגב לתגובה זו
  18 5
  סגור
 • תגובה של היא של יצור בהמי מצחין (ל"ת)
  בר דעת 12/2020/05
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 7.
  ראיון התקופה
  גיל כהנא 12/2020/04
  הגב לתגובה זו
  9 3
  מה שטוב אצל דיסטל שהיא אינ יודעת שהיא אידיוטית
  סגור
 • 6.
  אחד אחד
  בן עמי 12/2020/04
  הגב לתגובה זו
  2 1
  אל תתעסקוּ אִ??! היא עומדת לט?ל בכם אחד אחד.
  סגור
 • בראשי ודיסטל
  דודו אוהד ארסנל 12/2020/04
  הגב לתגובה זו
  9 3
  ממש רחמנות עליהן. עכשיו הן ינקמו ויטפלו במבקריהן אחד אחד.
  סגור
 • 5.
  התנצלות פשוטה ?
  יהודית 12/2020/04
  הגב לתגובה זו
  8 0
  פשוט להתנצל שדברים יצאו מהקשרם ומספיק עם סיפורי סבתא יל כל ראיון שלא הצליח כל דבר נעשה ביג אייטם רק כדי להיות בכותרות עוד 5 שניות וזאת בלי להכנס לתוכן הדברים שנאמרו בראיון.
  סגור
 • 4.
  גלית את נהדרת
  ליאורה 12/2020/03
  הגב לתגובה זו
  8 17
  המשיכי בעשייתך. מריעים לך
  סגור
 • הבבונים מריעים. ברור (ל"ת)
  אירה 12/2020/04
  הגב לתגובה זו
  11 3
  סגור
 • האמבות הסמולניות צועקות
  א 12/2020/04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  קופים יותר אינטליגנטים מאמבות
  סגור
 • לא. בבונים
  משה 12/2020/04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אנטישמים
  סגור
 • לא. בבונים (ל"ת)
  משה 12/2020/04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • לא. בבונים
  משה 12/2020/04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אנטישמים. במוגע
  סגור
 • בובנה אמא שלך
  מצפון 12/2020/04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  גזען מישראל הראשונה איכס גועל
  סגור
 • 3.
  או! סוף סוף דיסטל שמיסטל כותבת משפט עם 100% אמת!
  gri 12/2020/03
  הגב לתגובה זו
  7 6
  שתי ביביסטיות מלאות רוע וגועל - פעם ראשונה שהיא מדייקת בעובדות ולא כותבת שקרים או חצאי אמיתות!
  סגור
 • 2.
  דיסטל קובי בראיינט הסריחה ועכשיו
  לה ברון 12/2020/03
  הגב לתגובה זו
  10 3
  צועקת גוועלד, שדבריה סולפו. היא לא מבינה שללהיות שופר גס רוח של ביבי יש מחיר
  סגור
 • זאת הייתה סבתך (ל"ת)
  לא 12/2020/04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  נותנים ל-2 ביביסטיות מיקרופון ביד ומצפים לתוצאה אחרת?
  שון מור 12/2020/03
  הגב לתגובה זו
  28 9
  למה? זו תמצית הביביזם. ערכים בגובה תעלות ניקוז הביוב. אבל למה ללכת בקטן ולחבוט בניצולת שואה? ממליץ עליהן לתפקיד ניהולי בשפד"ן.
  סגור
 • ביביסט עדיפים על טיביסטים
  ביביסט 12/2020/04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  חסרי בינה
  סגור
 • איכס יא פה דוחה. (ל"ת)
  מיקה 12/2020/03
  הגב לתגובה זו
  7 2
  סגור
 • לשמאל הדפוק
  ירושלמי תמים 12/2020/05
  הגב לתגובה זו
  0 1
  לכל יפי הנפש המסטולים מסמים נמאסתם תעמדו בתור ושקו להן בתחת המזרחי לפני שתסעו לברלין לסגוד להיטלר ימ"ש ושמכם
  סגור