תקשורת ומדיה

אחרי סערת הוועדה לבחירת שופטים, גליקמן עקץ: "כמה טעויות" את רוטמן שענה: "המקורות שלך לא משהו"

התכנסות הוועדה לבחירת שופטים והסערה סביבה גרמה לשני העיתונאים לוויכוח בטעם חמוץ. רוטמן טען כי המשך פעילותה לא היה חוקי, כתב ערוץ 13 השיב: "עוד דוגמא שהוא לא מבין מה הוא טוען", הראשון תקף חזרה: "בניגוד אלייך, חלק מעוקבייך יודעים לקרוא"
כפיר אדר |  1
גליקמן ורותמן (צילום פייסבוק, Yonatan Sindel/Flash90)
ויכוח בניחוח רע התרחש הערב (ראשון) בטוויטר בין שני העיתונאים - שמחה רוטמן ואביעד גליקמן בקשר להתכנסות הוועדה לבחירת שופטים, זאת על אף החרמת הדיון מצד ח"כ צבי האוזר, שרת התחבורה מירי רגב וח"כ אוסנת מארק, כאשר שתי חברות הליכוד שוקלות לעתור לבג"ץ עקב כינוס הוועדה לבחירת שופטים למרות היעדרותן. השתיים שוקלות גם, האם להתפטר מהוועדה.
רוטמן כתב: "סעיף 4 (ג) לחוק יסוד: השפיטה, העוסק בוועדה לבחירת שופטים. "הועדה רשאית לפעול אף אם פחת מספר חבריה, כל עוד לא פחת משבעה." פעם אחרונה שספרתי, בלי האוזר, רגב ומארק, הוועדה מונה שישה אנשים. אבל תסמכו כבר על מי שצריך שיסביר לכם שמדובר בוועדה "מהותית", ולכן זה סבבה".
 
גליקמן שיתף את הציוץ וכתב בלגלוג: "עוד דוגמא לכך שעו"ד רוטמן לא כל כך מבין מה הוא טוען. למזלו הפעם זה נגמר בציוץ בטוויטר ולא בהוצאות בשל טיעוניו המשפטיים (כמו במקרים אחרים), מה שמדהים הוא שחוות הדעת בעניין הזה של יועמ"שית משרד המשפטים ניתנה ב-15 בנובמבר. ורוטמן כמובן כותב שימצאו עכשיו... אח כמה כמה שטויות וטעויות בפוסט אחד".
רוטמן השיב לו: "גליקמן, המקורות שלך לא משהו. חוות דעת שמפרשת כך את חוק היסוד הייתה כבר לפני שנים. וגם אני, לו רק היית טורח לקרוא, חושב שזו פרשנות אפשרית. כתבתי את זה עוד הרבה לפני שקיבלת את הוואטסאפים שלך. גם אצלי בשרשור, וגם בתגובה ליובל אראל. הטענה שלי שונה לגמרי, אבל אני לא באמת מצפה שתבין".
 
הפרשנות הזו היא בהחלט אפשרית, אבל הנקודה החשובה ביותר היא שמי שיפרש זאת בסוף, או יקבע את ההרכב שיפרש זאת בסוף, יושב בתוך הוועדה.

— Simcha Rothman (@rothmar) December 6, 2020
גליקמן לא עצר והחזיר: "ראיתי מה אתה טוען בציוץ שלך שמחה. בטח אתה מודה לאלוהים שבטוויטר אי אפשר לפסוק לך הוצאות( בניגוד לפעמים קודמות שלך)", התגובה הפעם של רוטמן? "ראה למשל מה שכתבתי ליובל אראל בשעה 17:26, עוד לפני שהמפעיל שלך התעורר. כאמור, אני לא מצפה שתבין, אבל אולי תימנע מלעשות לעצמך פדיחות".
הוויכוח לא נגמר כאן וגליקמן כתב: "נראה לי שהפדיחות, שוב, הן כולן שלך. ראיתי מה צייצת ומה ענית. שוב טעית בגדול. זו לא פעם ראשונה, יש לך מזל שלא טענת את זה בבית משפט אחרת שוב היו מגלגלים אותך מכל המדרגות. קפצת ישר וטענת שאי אפשר לכנס את הוועדה. טעית. עוד לא מאוחר להתנצל". רוטמן השיב: "ידידי, המזל הוא, שבניגוד לך, לפחות חלק מהעוקבים שלך יודעים לקרוא".
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  עוד טמבליקוס פשוטוס...
  עמיר מ. 12/2020/08
  הגב לתגובה זו
  1 1
  הרוטמן הזה....מזמר את הימנון הימין בעוז. "אכלו לנו...שתו לנו...קיפחו אותנו...וכו." אלא מאי,כשהשירקאס נעשו בין השרה שקד לבין יו"ר לשכת עו"ד,אפי נווה...זה בסדר גמור. נו....דמגוגיה לשמה.
  סגור