תקשורת ומדיה

בנט טען: "לא אשלח ילדיי לבית הספר", לוין תקף: "אסור שכל אחד יעשה דין לעצמו"

ראש מפלגת ימינה תקף בגל"צ: "פחדנות של נתניהו וגנץ לאכוף דיפרנציאלית בערים אדומות", יו"ר הכנסת השיב: "מסתובב אם איזה ספרון שהוא כתב על איך להתגבר על הקורונה, זה לא רציני", נוביק צייץ: "חוק יסוד: נתניהו לעולם לא טועה"
כפיר אדר |  6
נפתלי בנט ויריב לוין (צילום דוברות הכנסת)
יו"ר הכנסת יריב לוין התארח הבוקר (שלישי) לראיון בגל"צ והתייחס לטענות של נפתלי בנט שהתראיין לפניו וטען: "לראשונה מבחירה לא אשלח את ילדיי לבית הספר היום. ברמת תחלואה כזו, שנובעת מפחדנות של נתניהו וגנץ לאכוף דיפרנציאלית בערים אדומות, ומכישלון ניהולי בהכנסת חולי המוטציה הבריטית לארץ ללא בדיקות, הממשלה הובילה אותנו לסגר שלישי".
לוין טען במהלך הראיון כי: "הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות הוא שכל אחד יעשה דין לעצמו. כל עוד ההנחיה היא שבית הספר פתוח, כך צריך לנהוג. לצערי הרבה מאוד החלטות פופוליסטיות וכבלים ששמו על ידיו של רה"מ הובילו למספרים שאנחנו רואים היום. נראה שסגר הרבה יותר משמעותי והדוק הוא פשוט הכרחי".
 
עוד תקף לגבי ההתמנהלות של ראש מפלגת ימינה: "בנט מסתובב אם איזה ספרון שהוא כתב על איך להתגבר על הקורונה, זה לא רציני. המסר הזה שכל אחד יעשה דין לעצמו הוא בדיוק המתכון לאובדן שליטה על המחלה".
על הסכם העודפים בין ימינה לתקווה חדשה: "ההסכם הזה ממשיך את שיתוף הפעולה בין סער, בנט ומפלגות השמאל. ברור לחלוטין שהאלטרנטיבה היא ממשלת ימין בראשות נתניהו, או ממשלה מקרטעת שנשענת על יש עתיד, מרצ וכנראה תיתמך מבחוץ ע"י המשותפת".
 
בטוויטר התייחסו לראיון של לוין ועקיבא נוביק כתב: "חוק יסוד: נתניהו לעולם לא טועה", ברק רביד הוסיף: "בדיוק מה שחשבתי כששמעתי את יריב לוין. את כנסת, אין ממשלה, אפילו אין מומחים. יש רק את מה שנתניהו רוצה. ומי שלא מתיישר הוא פופוליסט. ואגב - העובדה שהוא נתן מונולוג כזה במשך כמה דקות כמעט ללא הפרעה היא בעיה לא פחות גדולה".
תגובות לכתבה(6):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 5.
  בנט,די מי אתה שנותן הוראות ,יש ראש ממשלה ע"פ דין .תעשה (ל"ת)
  אלה 01/2021/06
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 4.
  מר לוין פרשן האדמו''ר ביבי - בלום פיך
  יובל 01/2021/05
  הגב לתגובה זו
  0 1
  אלמלא הגורו שלך נמנע מלהקים מנהלת משבר, וזרע כאוס מכוון משיקולים זרים לא היינו במצב הגרוע שאנחנו נמצאים בו. רמת האמון בממשלה של נתניהו ובהנחיותיה היא מתחת לאפס. ובצדק. דבר אחר כולם מאמינים - שכל הליכוד זה גוש אינטרסים אישיים אחד גדול שטובת המדינה לא קשורה אליו, כלומר אלא אם צריך להתחנף לפני הבחירות.
  סגור
 • 3.
  בנט שב בשקט
  דור 01/2021/05
  הגב לתגובה זו
  1 2
  ואל תפריע. אתה רוקד על המצב ומשלה 24/7 אזרחים שנדבקו. מי אתה בכלל שאתה פותח את הפה? אופורטוניסט מגעיל! מיטב הפרוייקטורים בארץ ובעולם מיליוני רופאים ופרופסורים מכל העולם והמגפה מכה ולא עןצרת! אתה רוצה ללמד אותם? אופורטוניסט דוחה. זה כח עליון כפשוטו. פתאום עכשיו אתה בעד סגר?! אחרי שנצניהו ביקש וגנץ סירב אתם רואים שאין פתרון וחייבים סגר ועכשיו אתה קופץ! איכססס
  סגור
 • המדיניות של נתניהו הובילה לצורך בסגר
  אורי 01/2021/05
  הגב לתגובה זו
  1 1
  יש עוד מדינות שהמגפה מכה בהן אבל לא בכולן במצב הנוכחי צריך סגר וזה לא סותר את הביקורת על מה שנתניהו עשה קודם. התירוץ שגנץ סירב לא משכנע. גם אם לא היתה לנתניהו יכולת לכפות סגירת בתי הספר היה יכול לפחות לקרוא להורים שלא לשלוח את הילדים לבית הספר,ואני משער שיותר הורים היו שומעים בקולו וזה היה מקטין את המגפה.
  סגור
 • 2.
  גל"צ וערוץ כאן 11 הפכו לשופרי תעמולה של מושחתיהו
  ice 01/2021/05
  הגב לתגובה זו
  6 2
  /
  סגור
 • 1.
  בדיחה! רק לעובדים של ביבי (הלא חיוניים) מותר!
  פולי 01/2021/05
  הגב לתגובה זו
  10 1
  רק היום פורסם שמלא עובדים ממשרד רוה"מ מחוץ לאוכלוסיות ההעדפה קיבלו חיסון בניגוד מוחלט לנהלים ועקפו את כל מי שבאמת הגיע להם. מבינים? מי שמקורב לנאשם מקבל מייד. אבל אם אתה חלילה מורה בת"א שנפגש עם עשרות תלמידים ואנשי צוות - אז תתפגר למען הקוסם, הפסיכית ובנם המובטל הכרוני. ואז המלקקים המקצועיים באים לתקשורת ומבקשים שאף אחד לא יעשה דין לעצמו.... בושה!
  סגור