מינויים

עופר חיות מונה למנכ"ל קבוצת המלונות אוליב ורימונים

חיות יחליף בתפקיד את הבעלים עמית פורת, ששימש עד כה גם בתפקיד המנכ"ל. מאיה שלו מונתה למנהלת השיווק של הרשת. פורת על המנכ"ל החדש: "עופר חיות הוא האדם הנכון להוביל את החברה למצוינות"
שרון טל | 
עופר חיות מנכ"ל רימונים (צילום סטודיו A)
שנה לאחר שרכש את מותג רשת מלונות רימונים, מכריז השבוע עמית פורת, בעלי רשתות המלונות אוליב ורימונים על שורת מינויים בכירים חדשים לרשתות המלונות, בראשם מנכ"ל חדש לרשתות המלונות – עופר חיות - אשר יחליף את פורת עצמו ששימש כמנכ"ל בנוסף על היותו הבעלים.
עופר חיות, (51), בעל ניסיון עשיר של מעל ל-25 שנה במלונאות וניהל לאורך השנים מלונות שונים ברשתות פתאל, סטאי ואף ברשת רימונים עצמה כשהייתה בבעלות חברת הכשרת הישוב.
 
קראו עוד ב-ice
בנוסף למינויו של חיות, מונו בכירים נוספים לתפקידי מטה ברשתות המלונות: מאיה שלו תמונה ליועצת ואחראית על אסטרטגיית השיווק והמכירות של רשתות המלונות. למאיה ניסיון רב של מעל ל-21 שנה במלונאות בתחומי השיווק והמכירות, ובין יתר תפקידיה בעבר כיהנה כמנהלת השיווק של רשת מלונות רימונים תחת בעלותה של הכשרת היישוב וכמנהלת חטיבת השיווק והדיגיטל של רשת מלונות פתאל. למנהלת הזמנות רשתית מונתה ענת קיים, לשעבר מנהלת חטיבת האירועים של רשתות מלונות אוליב ורימונים אשר תנהל את מרכז ההזמנות החדשני שהוקם במטה החברה, וכמנהלת האופרציה בגליל המערבי מונתה אנקה דינוק עם ניסיון רב בתחום המלונאות ועם סוכני הנסיעות בישראל.  
לרשת מלונות אוליב ורימונים 16 מלונות וכפרי נופש ברחבי הארץ ולדברי פורת, בשנה הקרובה ייפתחו מלונות נוספים: "על אף תקופת הקורונה חובה עלינו להמשיך את האסטרטגיה שקבענו לעצמנו בפיתוח רשתות אוליב ורימונים והמינויים המקצועיים החדשים יזניקו אותנו קדימה. עופר חיות המנכ"ל החדש הוא איש מקצוע מהשורה הראשונה והאדם הנכון להוביל את החברה למצוינות כחברה מובילה בשוק הישראלי. למאיה שלו ניסיון רב בתחום השיווק והמכירות והדיגיטל ואני מאמין שההישגים יהיו רבים. אנו מבקשים לאחל לאדל הצלחה בהמשך דרכה ולהודות לה על עשייתה".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה