מינויים

מינויי בכירים בבנק ישראל: רונן קופמן למשאבי אנוש; ליאור ג'ורג'י לחטיבת הטכנולוגיה

ליאור ג'ורג'י ימונה לתפקיד מנהל חטיבת טכנולוגיית המידע של הבנק וייכנס לתפקידו באופן מיידי. במקביל, רונן קופמן מונה לתפקיד מנהל חטיבת משאבי אנוש ומנהל של הבנק וייכנס לתפקידו בתאריך ב-1 בנובמבר 2020, הנגיד: "תעודת כבוד"
כפיר אדר | 
רונן קופמן, ליאור ג'ורג'י (צילום דוברות בנק ישראל)
שינויים בשדרה הניהולית של בנק ישראל. הנגיד, פרופסור אמיר ירון, הודיע היום (שני) על החלטתו למנות את ליאור ג'ורג'י לתפקיד מנהל חטיבת טכנולוגיית המידע של הבנק והוא יכנס לתפקידו באופן מיידי. במקביל, רונן קופמן מונה לתפקיד מנהל חטיבת משאבי אנוש ומנהל של הבנק וייכנס לתפקידו בתאריך ב-1 בנובמבר 2020. הנגיד קיבל את ההחלטה למנות את השניים לאחר שראיין מספר מצומצם של מועמדים שהועברו לבחינתו על ידי ועדות האיתור לתפקידים השונים.
ג'ורג'י הצטרף לבנק ישראל ב-2004 ושימש במספר תפקידים בתחומי טכנולוגיית המידע, כשהאחרון שבהם הוא מנהל אגף התשתיות הטכנולוגיות. במסגרת תפקידיו השונים הוביל שינויים ארגוניים בחטיבה, פיתוח והטמעה של חדשנות בתהליכי טכנולוגיית המידע, התקשרויות ומכרזים מורכבים מול שלל ספקים, וקידם תהליכים בתחומי החרום וההמשכיות העסקית. ג'ורג'י, עצמו אמר: "התרגשתי מאוד לקבל את ההודעה. מינוי זה מהווה עבורי סגירת מעגל אישית משלב קבלתי לבנק לפני 16 שנה כעובד ארעי ועד לקבלת תפקיד זה. בטוח שיחד עם אנשי החטיבה נוביל את הבנק להישגים טכנולוגיים משמעותיים".
נגיד בנק ישראל, פרופ' אמיר ירון, אמר על המינוי: "זוהי מבחינתי תעודת כבוד לעובד שצמח בבנק ישראל והתקדם למעמד חבר הנהלה בבנק. הניסיון הרב שיש לליאור והיכרותו עם המערכות השונות של טכנולוגיית המידע בבנק יסייעו לו רבות להוביל את החטיבה, ואת הבנק כולו לקפיצת מדרגה נוספת בתחום זה ולמימוש התוכנית האסטרטגית שבה לקח ליאור חלק בתחומים אלו. במשבר הנוכחי נוכחנו לדעת כמה חשובה לארגון תשתית מחשובית וטכנולוגית איתנה מחד וגמישה מאידך לצורכי המשכיות עסקית. מברך על מינויו של רונן קופמן לתפקיד מנהל החטיבה למשאבי אנוש ומנהל של הבנק. הניסיון והידע העשירים שצבר בארגונים ותחומים שונים יסייעו רבות להובלת הבנק אל המחר בתחום זה ולמימוש התוכנית האסטרטגית".

בנוסף אליו, קופמן ששימש עד לאחרונה כסמנכ"ל משאבי אנוש במכון וייצמן למדע ובעל ניסיון רב בניהול משאבי אנוש ושכר בגופים פיננסיים ועסקיים רבים וכעת ישמש מנהל חטיבת משאבי אנוש, אמר: "אני שמח ונרגש להתמנות לתפקיד מנהל חטיבת משאבי אנוש ומנהל בבנק ישראל. ברצוני להודות לנגיד הבנק פרופ' אמיר ירון על ההזדמנות והאמון בי.  אני בטוח שהניסיון הרב שצברתי בניהול משאבי אנוש ומנהל, ועבודה משותפת יחד עם עובדי הבנק יביאו להשגת יעדיו בהובלת הנגיד וחברי ההנהלה".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה