מינויים

עו"ד יוסי פלח מונה לסמנכ"ל ויועץ משפטי ראשי באפריקה ישראל מגורים

מנהל המחלקה המשפטית באפריקה ישראל מגורים מטעם משרד עורכי הדין וקסלר ברגמן ושות', בדרך לתפקיד חדש: "גאה לחבור לנבחרת איכותית וערכית זו ולהמשיך לתרום מניסיוני וממרצי להמשך בניית הארץ בסטנדרטים הגבוהים של החברה"

כפיר אדר | 
יוסי פלח (צילום יורם רשף)
יוסי פלח, מנהל המחלקה המשפטית באפריקה ישראל מגורים מטעם משרד עורכי הדין וקסלר ברגמן ושות', מונה היום (ראשון) לסמנכ"ל ויועץ משפטי ראשי באפריקה ישראל מגורים.
פלח החל את דרכו בשנת 2001 כעו"ד במשרד עורכי הדין וקסלר ברגמן ושות'. בשנת 2005 עבר פלח למחלקה המשפטית -  באפריקה ישראל השקעות. פלח מנהל מזה כעשור את המחלקה. פלח היה שותף לטיפול בתשקיפים של אפריקה ישראל מגורים ואפריקה ישראל נכסים, קידם את הסכמי מימון בינלאומיים, טיפל בעסקאות BOT ו-PFI בקבוצת אפריקה ישראל, טיפל בעסקאות נדל"ן מורכבות והיה חלק מהקמת פעילות ההתחדשות העירונית באפריקה ישראל.
פלח אמר: "לכבוד הוא לי להצטרף לצוות הנהלת אפריקה ישראל מגורים. לאורך שנותיי הרבות לצידה של החברה, ראיתי כיצד אפריקה ישראל מגורים מחויבת לרוכשי הדירות, לבעלי הקרקעות, לשותפיה העסקיים ולציבור בישראל. אני גאה לחבור לנבחרת איכותית וערכית זו ולהמשיך לתרום מניסיוני וממרצי להמשך בניית הארץ בסטנדרטים הגבוהים של אפריקה ישראל מגורים".
מיכה קליין, מנכ"ל אפריקה ישראל מגורים, הוסי,: "אנו מברכים על כניסתו של יוסי להנהלת החברה. לאחר שנים של ליווי החברה בצד המשפטי מטעם משרד וקסלר ברגמן ושות', אני רואה בהצטרפותו של יוסי חיזוק משמעותי לשדרת הניהול של החברה הן בפן המשפטי והן בפן העסקי. אני סמוך ובטוח שיוסי יתרום רבות להתפתחותה של החברה באפיקים החדשים שנפתחו בפניה".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה