מינויים

דליה רובינסון תנהל את החטיבה הבינ"ל של מטריקס; אמיר שרי את פתרונות פיננסים וטכנולוגיות

חברת טכנולוגיות המידע מדווחת על שני מינויים בהנהלה הבכירה של החברה עם מינוי מנהלת החטיבה הבינלאומית בחברה ונשיאת חטיבת פתרונות פיננסים וטכנולוגיות. שרי ינהל את החטיבה בה שימשה קודם לכן רובינסון בתפקיד
כפיר אדר | 
דליה רובינסון ואמיר שרי (צילום עידן גרוס)
מטריקס מדווחת על שני מינויים בהנהלה הבכירה של החברה: דליה רובינסון מונתה למנהלת החטיבה הבינלאומית בחברה ונשיאת חטיבת פתרונות פיננסים וטכנולוגיות. רובינסון משמשת מאז שנת 2007 כסמנכ"לית ומנהלת חטיבת פתרונות פיננסים וטכנולוגיות. את רובינסון יחליף אמיר שרי, אשר מונה למנהל חטיבת פתרונות פיננסים וטכנולוגיות במטריקס ומצטרף כחבר הנהלה בחברה.
רובינסון תכהן כיו"ר NIT ו-MATRIX-IFS ,חברות הבת בארה"ב. במסגרת תפקידה תהיה אחראית על הפעילויות והפרויקטים של מטריקס בארה"ב ובאירופה בחברות הבנות וכן על הסינרגיה עם הפעילות בישראל, ותפעל לקדם את שיווק מגוון הפתרונות של מטריקס בשוק האמריקאי ובכלל זה פתרונות דאטה, ענן, סייבר, פתרונות למניעת הונאות, הלבנת הון וניהול סיכונים ועוד.
בתפקידו הקודם, שרי שימש אמיר כסגן מנהלת החטיבה. אמיר שרי החל את דרכו במטריקס לפני כ-15 שנה כמנהל אגף האינטגרציה בחטיבה הטכנולוגית של מטריקס וב-2014  מונה לתפקיד סגן מנהלת חטיבת פתרונות פיננסים וטכנולוגיות. אמיר בעל תואר ראשון B.sc. מהטכניון ותואר שני MBA מאוניברסיטת תל-אביב.
לדברי מוטי גוטמן: "אנו מודיעים היום על שני מינויים בכירים בצמרת ההנהלה של מטריקס של שני מנהלים, הזוכים לקידום והרחבת סמכויות. המינויים של דליה ואמיר מהווים דוגמה אחת מיני רבות לאפשרות פיתוח הקריירה, הקידום והגיוון בתוך החברה. דליה הצטרפה למטריקס לפני כ-13 שנה כמנהלת אחת החטיבות הגדולות של מטריקס ובתקופתה צמחה פעילות החטיבה, הן בעולם הבנקאות והפיננסים והן בתחום פעילות הדיגיטל. אמיר מקבל אחריות על החטיבה בתקופה שבה אנו נדרשים לתת פתרונות חדשים, מתקדמים טכנולוגית ובזמן מהיר. אמיר הוא מנהל מוכשר, אני משוכנע בהצלחתו בהובלת פעילות החטיבה בשנים הבאות".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה