מינויים

בני לוי מונה לסמנכ"ל חטיבת הדואר והקמעונאות בדואר ישראל

מינוי חדש בדואר ישראל: בני לוי מונה לסמנכ"ל חטיבת הדואר והקמעונאות המונה כ-700 סניפים וסוכנויות וכי-1,500 נציגי שירות. דני גולדשטיין מנכ"ל דואר ישראל: "הצטרפותו של בני לחברה משתלבת עם האסטרטגיה העסקית של הדואר לפיתוח תחום הקמעונאות"
יהודה לוינגר | 
בני לוי (צילום באדיבות המצלם)
דואר ישראל הודיע היום (שלישי) על מינויו של בני לוי לסמנכ"ל חטיבת הדואר והקמעונאות בדואר ישראל, המונה כ-700 סניפים וסוכנויות וכ-1,500 נציגי שירות.
וי, אשר ישמש כחבר הנהלה ויהיה כפוף למנכ"ל דואר ישראל, דני גולדשטיין, מחליף את שמעון פסח, אשר מונה לאחרונה למנכ"ל חברת בת בקבוצת דנשר. הצטרפותו של לוי היא חלק מהאסטרטגיה שמוביל מנכ"ל דואר ישראל לשיפור השירות בסניפים, תוך הפיכת החטיבה הקמעונאית ליחידת רווח על בסיס רצפת המכירות הרחבה שיש לדואר.
 
בני לוי, בעל ניסיון עשיר של למעלה מ-20 שנה בתחום המכירות ומגיע מרשת 'ישרוטל', בה שימש עד לאחרונה במגוון תפקידים במשך כ-17 שנה. בעשור האחרון שימש כמנהל המכירות הגלובלי של רשת ישרוטל, והיה אחראי על הרחבת פעילות הרשת וניהול מערך המכירות של מלונות החברה מחוץ לישראל, כולל מדינות צפון אמריקה, ארה"ב, מערב ומזרח אירופה, מדינות ברית המועצות לשעבר ומדינות המזרח הרחוק.
 
דני גולדשטיין, מנכ"ל דואר ישראל, בירך את בני לוי ואיחל לו הצלחה. לדברי גולדשטיין "דואר ישראל היא הרשת הקמעונאית הגדולה בישראל עם כ-1,400 נקודות שירות ברחבי הארץ. הצטרפותו של בני לחברה משתלבת עם האסטרטגיה העסקית של הדואר לפיתוח תחום הקמעונאות, על בסיס פעילותנו בתחומי הסחר המקוון ובנק הדואר. בנוסף אנו מבצעים סדרת מהלכים לשיפור השירות, עם דגש על צמצום התורים וזמני ההמתנה בסניפים. רק לאחרונה הרחבנו את שירות זימון התורים מראש לכ-70 יחידות מתוך 700 יחידות הדואר, על מנת לווסת את העומסים ולשפר את חווית השירות".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה