מינויים

גילי הייזלר הודיעה על פרישה מתפקידה כמנכ"לית קבוצת פרומרקט

אחרי ארבע שנים בתפקיד, עורכת הדין עוזבת את משרדה בקבוצת השיווק, התוכן וההפקה מהגדולות בישראל: "כעת זהו הרגע הנכון עבורי להתקדם לאתגרים הגדולים הבאים", הבעלים יוני סער: "בטוח שתצליח בכל אשר תבחר לעשות"
מערכת ice | 
גילי הייזלר (צילום יחצ)
עו"ד גילי הייזלר הודיעה על פרישה מתפקידה כמנכ"לית קבוצת פרומרקט- קבוצת השיווק, התוכן וההפקה מהגדולות בישראל, לאחר 4 שנים כמנכ"לית בהם הובילה את החברה להישגים נאים.
על מנת לשמור על מעמדה כאחת החברות המובילות במשק בתחום השיווק, התוכן וההפקה, נדרשה פרומרקט לאורך השנים להמציא את עצמה מחדש שוב ושוב תחת אתגרים ותחרות רבה בשוק. וכך, תחת ניהולה של הייזלר, החברה הובילה מהלכי שיווק וחדשנות יצירתיים ומקוריים ולקחה פעם אחר פעם את ההובלה על האירועים המורכבים בישראל, החל מהפקת אירוע האירוויזיון בישראל, ניהול אירוע פורום השואה העולמי בהשתתפות עשרות מנהיגי עולם- בעל מורכבות הפקתית ודיפלומטית יוצאת דופן ועוד.
הייזלר מסיימת את כהונתה לאחר 13 שנה בקבוצה ושורה של תפקידי מפתח ניהוליים שביצעה ומוסרת: ״לאחר תקופה של שיאים מקצועיים יוצאי דופן בפרומרקט, וגאווה גדולה על ההישגים של החברה, אני רוצה להודות ליוני סער על השותפות הארוכה והאמון הרב, ולכל אחת ואחד מעובדי פרומרקט שהם שותפים מלאים להצלחת החברה, פרומרקט היתה לי בית שנים רבות וכעת זהו הרגע הנכון עבורי להתקדם לאתגרים הגדולים הבאים".
יוני סער, בעלי הקבוצה, ייקח על עצמו חזרה את תפקיד המנכ"ל בתקופה הקרובה ויגבש סביבו צוות שותפים מנהלים להובלת הקבוצה בשנים הקרובות: "גילי הייתה שותפה מדהימה להובלת הקבוצה ולהגדלתה בשנים האחרונות ואני בטוח כי תצליח בכל אשר תבחר לעשות. אני משוכנע כי התשתיות שנבנו בשנים הללו ישמשו אותנו היטב גם בעתיד וכי אנו נמשיך להוביל בחדשנות ופריצות דרך".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה