מינויים

הג'וב החדש של חדוה בר, המפקחת על הבנקים לשעבר

ד"ר חדוה בר, המפקחת על הבנקים לשעבר, מצטרפת לחברת הפינטק איטורו ומונתה למשנה למנכ"ל  ו-Global COO. החברה מונה כיום מעל- 1100 עובדים, כ- 700 מהם בישראל: "הצטרפותה של חדוה תהווה גורם משמעותי  בשלב ההתרחבות והגדילה"

מערכת ice | 
חדוה בר (צילום רונן פדידה)
חברת הפינטק איטורו הודיעה היום (שלישי) על מינויה של  ד"ר חדוה בר, המפקחת על הבנקים, לשעבר, למשנה למנכ"ל ו- (Global Chief Operating Officer (COO.  ד"ר בר תוביל את המצוינות התפעולית של איטורו ואת העמקת התשתיות התפעוליות של החברה והממשל התאגידי, ניהול הסיכונים, הרגולציה והאחריות החברתית. 
לד"ר בר ניסיון של מעל 25 שנה בזירה הלאומית והבינ"ל בבנקאות ופיננסים. בין השנים 2015-2020 שימשה כמפקחת על הבנקים בישראל. בין השנים 2008-2015 מילאה שורה של  תפקידים בכירים בבנק לאומי, האחרון שבהם - מנהלת הסיכונים הראשית. בין השנים 2005-2008 ייצגה ד"ר בר את מדינת ישראל בדירקטוריון הבנק האירופי לשיקום ופיתוח (EBRD) בלונדון. ד"ר בר בעלת דוקטורט בכלכלה מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

ד"ר בר נחשבת לאחת מהכלכלניות הבכירות והמוערכות בישראל, שחוללה שינויים משמעותיים במערכת הבנקאות וקידמה מהלכים של חדשנות, יעילות ותחרות, תוך שימוש בטכנולוגיה ומעבר לכלים דיגיטליים.
יוני אסיא, מייסד-שותף ומנכ"ל איטורו, אמר: "אני שמח וגאה להודיע על מינויה של ד"ר חדוה בר לתפקיד משנה למנכ"ל ו-Global COO באיטורו. חדוה שימשה כיועצת לצוות ההנהלה של איטורו בחודשים האחרונים, ליוותה את תהליך המיזוג עם חברת הספאק FinTech Acquisition Corp V, וכעת מצטרפת לסגל ההנהלה הבכיר של איטורו באופן מלא. לחדוה ניסיון יוצא דופן בתחומי הממשל התאגידי, רגולציה, וניהול סיכונים - תחומים הניצבים במוקד העשייה של איטורו לצד מיקוד בחוויית הלקוח והקפדה על יישום הסטנדרטים הגבוהים ביותר של מצוינות תפעולית. אני מאמין שהצטרפותה של חדוה תהווה  גורם משמעותי  בשלב ההתרחבות והגדילה שהחברה נמצאת בו ותאפשר לאיטורו להמשיך ולמקד את מאמציה לטובת צמיחתה".
ד"ר חדוה בר, משנה למנכ"ל ו- Global COO, איטורו אמרה: "כמי שצמחה במערכות הבנקאות המסורתית בחרתי להצטרף  לאיטורו - אחת מחברות הפינטק הגלובליות הבולטות והחדשניות, הנמצאת בחוד החנית של 'העולם החדש' של ההשקעות, מתוך אמון בחזונה של החברה ובהנהלתה. אני מצפה לעבודה המשותפת עם צוות הנהלת איטורו ועובדי החברה, ומאמינה שעבודה מתמשכת בסטנדרטים רגולטוריים גבוהים והמשך השקעות ביכולות התפעוליות של החברה יתמכו ואף יאפשרו את המשך צמיחתה המהירה בעולם וייצרו ערך ללקוחות החברה ולבעלי המניות שלה."
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה