יח"צ

חברת החשמל: כל היחידות העוסקות בתדמית ודוברות - תחת תפקיד אחד

הדירקטוריון אישר כי סמנכ"ל הרגולציה, קשרי ממשל ותקשורת יטפל בכלל היחידות העוסקות במוניטין החברה ותדמיתה. תהיה לו הרבה עבודה?
אלכסנדר כץ |  2
דירקטוריון חברת החשמל אישר ביום חמישי האחרון להכפיף לסמנכ\"ל רגולציה, קשרי ממשל ותקשורת, אורן הלמן, את כלל היחידות העוסקות במוניטין חברת החשמל ותדמיתה. זאת, לשם איגום יחידות הדוברות, פרסום, ניו מדיה, קשרי הציבור, מרכזי המבקרים והתקשורת פנים ארגונית וזאת, בנוסף לתחום הרגולציה וקשרי הממשל.

בחברה טוענים כי מהלך זה נדרש על מנת לאחד את המסרים של החברה על כלל השלוחות הקיימות בה, ולסנכרן בין הגופים השונים העוסקים בתדמית החברה ובמוניטין שלה. הלמן, בעברו מנהל לשכת העיתונות, דובר רשות השידור ויועצו של שר האוצר דאז נתניהו, אמר בסיום הישיבה ביום חמישי, כי \"מטרתי להשתמש בסל הכלים המגוון שהועמד לרשותי בכדי לקדם את חוסנה הפיננסי מעמדה ותדמיתה של חברת החשמל\".

* לדף הפייסבוק של אייס - לחצו כאן

על פי החלטת מנכ\"ל חברת חשמל, אלי גליקמן, על אף שמתווספות יחידות ארגוניות נוספות ופעילויות חדשות שלא היו עד כה בחברת החשמל, לא יתווספו לחטיבה החדשה עוד תקני כוח אדם מעבר למסגרת הקיימת הנוכחית. תחומי הפעילות החדשים כוללים את התקשורת המגזרית, תחום הניו-מדיה וקשרי משקיעים, במטרה לייצר שיח רחב יותר עם קהלים שונים.

יו\"ר דירקטוריון חברת החשמל אלוף (במיל\') יפתח רון טל אמר כי \"חברת החשמל היא חברה מוטת רגולציה ובין החברות המפוקחת ביותר במשק הישראלי. על חברת החשמל קיים פיקוח של כ-20 רגולטורים שונים, ולכן יש צורך בתיאום הפעילות מצד אחד, ובקביעת אסטרטגיה ויישומה מהצד השני. כל זאת, מתוך רצון לפעול בשקיפות מול מקבלי ההחלטות והציבור הרחב\".

מנכ\"ל חברת החשמל אלי גליקמן ציין כי \"מדובר במהלך של חדשנות ובתהליך מובנה ומקצועי של התייעלות. אני מאמין שמהלך זה משפר את יכולת החברה להתמודד עם ריבוי הרגולטורים המפקחים על פעילותה, ובמקביל מאפשר לחברה, לפעול ולחתור לשיפור תדמיתי ולשיפור מערכת היחסים של החברה עם הציבור\". גליקמן הוסיף עוד כי \"מבחינה של חברות רבות בארץ ובעולם הגענו למסקנה כי נדרש ניהול אחיד של כלל הגורמים העוסקים במוניטין החברה. מהלך זה תומך באסטרטגיה של חברת החשמל עם כניסתה לרשתות החברתיות\".
תגובות לכתבה(2):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  לא יעזור (ל"ת)
  בר 07/2012/04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  שמישהו כבר ישלח את דניה הביתה
  אחד שמכיר 07/2012/01
  הגב לתגובה זו
  0 0
  האישה הזאת היא נזק אחד גדול לחברת החשמל!!!!
  סגור