יח"צ

הסתיימו 2 המכרזים של משרד התרבות: הזוכים הם 'דן-אורן' ו'סאסי-אהרוני'

משרדם של אמיר דן ועינת אורן יטפל ביח"צ השוטף של המשרד, ואילו אלעד סאסי ואורן אהרוני יקדמו את מרכז ההסברה ומועצות ציבוריות המייעצות לשרה
אלכסנדר כץ |  3
לימור ליבנת (צילום בוצ'צ'ו)
2 מכרזי יח\"צ שקיים משרד התרבות והספורט, הסתיימו בימים אלו עם זוכים. לאייס נודע כי משרד דן-אורן ייעוץ תקשורת זכה במכרז לייעוץ התקשורתי והאסטרטגי של המשרד, ואילו סאסי-אהרוני יעוץ תקשורת וניהול משברים יטפל במרכז ההסברה ובמועצות ציבוריות המייעצות למשרד. במכרז הכפול השתתפו יותר מ-10 משרדים ויועצי תקשורת.

בחודש אוקטובר האחרון יצא המשרד במכרז לאיתור יועץ אסטרטגי תקשורתי, לאחר 4 שנים בהן ליווה משרד יחסי הציבור בן חורין אלכסנדרוביץ\' את משרדה של השרה לימור לבנת. כמו במכרז הקודם, גם בנוכחי תקופת ההתקשרות היא לשנה מיום חתימת הצדדים על החוזה עם אופציה להארכת ההתקשרות ל-3 תקופות נוספות בנות שנה כל אחת, ובסך הכל 4 שנים, על פי החלטת המשרד.

במכרז גם חיפש המשרד יעוץ תקשורתי עבור מרכז ההסברה והמועצות, שמכונה על ידי המשרד במכרז \"אשכול\". אשכול זה עבר לפני כשנה לטיפולו של משרד התרבות והספורט, ובמשך כמה חודשים העניקה ליטל אפטר ייעוץ תקשורתי לאשכול זה.

פניות של משרדי ממשלה לשכירת שירותי יח\"צ חיצוניים, זוכות לביקורת ציבורית קשה, בשל כמה סיבות: האחת, האפשרות לבצע לכאורה את העבודה בתוף המשרד, והשנייה, האפשרות שלנותן השירות יהיה ניגוד עניינים. בשנה שעברה אף בוטל מכרז של משרד האוצר לשירותי תקשורת בו זכה מוטי שרף.

ואולם, מערך התקשורת של השרה לבנת, שהכריזה לאחרונה על פרישתה מהפוליטיקה, נחשב למצומצם יחסית וכולל את יועצת התקשורת שרון קרביצקי, ואת דוברת המשרד אור דורון - שאחראית על מערך הדוברות ועל קיומו בפועל של חוק חופש המידע במשרד. רק לאחרונה הצטרפה עובדת נוספת למערך הדוברות בחצי משרה.

דבר זה מחייב לשכור את שירותיהם של יועצים חיצוניים, לטפל בסוגיות רבות. משרד \'דן אורן\' בבעלותם של עינת אורן ואמיר דן - המשמש כיועצו הפרטי של אהוד אולמרט, יספק ייעוץ אסטרטגי למשרד, לרבות אירועי דגל, פרויקטים ארציים ייחודיים, טקסים להענקת פרסים ועוד.

משרדם של אלעד סאסי ואורן אהרוני, יטפל במרכז ההסברה שאחראי על הפקת כל הטקסים הממלכתיים של מדינת ישראל, בהם יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, טקס הדלת המשואות, טקס הענקת פרסי ישראל, יום ירושלים ועוד. השניים גם יעניקו שירותים למועצות הסטטוטוריות שהוקמו כדי לתת ייעוץ לשרת התרבות והספורט. מדובר על גופים דוגמת המועצה הישראלית לתרבות ואומנות, מועצת הקולנוע, המועצה למניעת אלימות בספורט ועוד.

במשרד התרבות והספורט אישרו את הפרטים.
תגובות לכתבה(3):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  11.05.2010
  אורן סאסי חברה 19/12/2016 07:50
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אורן סאסי חברה 11.05.2010 2010
  סגור
 • 2.
  11.05.2010
  אורן סאסי חברה 19/12/2016 07:50
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אורן סאסי חברה 11.05.2010 2010
  סגור
 • 1.
  שנים בן חורין היו שם
  עידו 08/02/2015 17:05
  הגב לתגובה זו
  0 0
  עשו אחלה עבודה. בהצלחה לבאים אחריהם...
  סגור