יח"צ

המקבץ בסימן העצמה נשית: מי קיבלה איזה תקציב יח"צ?

פרסי צדוק קוצ'יק התאחד עם טריואקס לפני כשנתיים, ובמשרד המאוחד טוענים לתוצאות. וגם המשרדים של ליאת אריאב, נטע הר-לב ורותם טוני עם תקציבים חדשים
כתבי אייס | 
המקבץ של אייס (צילום Getty images Israel)
*** משרד יחסי הציבור ויעוץ התקשורת פרסי-צדוק קוצ'יק טריואקס מקבל מספר תקציבי יח"צ חדשים, ומייחס זאת לתהליך המיזוג שעבר המשרד לפני כשנתיים. המשרד קיבל לידיו את תקציב יחסי הציבור של ארגון הבוגרים ואגודת הידידים של אוניברסיטת תל אביב העומדת בסימן 60 שנה להיווסדה. כמו כן קיבל המשרד את תקציבי יחסי הציבור של ענקית הסוללות דורסל.
במסגרת פעילות דוברותית ומשברית מנהל המשרד בימים אלה את מאבק עובדי מכון וולקני נגד העתקת המכון צפונה ואת משבר הסגל הזוטר של האוניברסיטה העברית. לאחרונה פורסם באייס כי המשרד ימשיך לטפל בטלוויזיה החינוכית לאחר שזכה במכרז.
מירב פרסי צדוק ודפנה טריואקס אמרו: "המיזוג בין 2 המשרדים מציין שנתיים, והוא משקף מכפיל כח אמיתי של משרד חזק ועוצמתי עם שנים רבות של ניסיון מצטבר בקרב מותגים וארגונים בעלי השפעה. אין ספק כי לקוחותינו החדשים מבינים את הערכים המוספים הללו".
*** משרד ליאת אריאב תקשורת ויחסי ציבור בבעלותה של ליאב אריאב, נבחר לנהל את מערך היח"צ של מתחמי הקניות של קבוצת מבנה, קבוצת הנדל"ן מהגדולות בישראל, הפועלת בתחום הנדל"ן המניב בארץ ובחו"ל. הקבוצה מאגדת את חברות 'מבני תעשיה', 'כלכלית ירושלים' ו'דרבן'.
עם לקוחות אריאב תקשורת ויחסי ציבור נמנים בין היתר, עיריית ירושלים, שרונה תל אביב, לנדרובר-ריינג'רובר, המשביר לצרכן, מכללת שנקר, ניו פארם, נטוצי, ד"ר גב, סקצ'רס, ממותגי לוריאל ישראל  ועוד.
*** משרד נטע הר-לב יחסי ציבור ותקשורת החלה לטפל ברשת חנויות הילדים כפר השעשועים, לקראת סדרה של מהלכים שיווקיים שהרשת מתכוונת לצאת בהם. רק לפני מספר חודשים פתחה נטע הר-לב את משרד יח"צ עצמאי לאחר שנים במשרדים שונים, ובין לקוחותיה נמנים סוכנות יולי, משרד הפרסום והשיווק לצעירים teenk, קבוצת ספירטים סחר - יבואני וודקה ואן גוך, Bestway  ועוד.
*** ועוד משרד יח"צ וניהול המשברים חדש יחסית הוא זה של רותם טוני, שהוקם לאחרונה. תקציב חדש שלו הוא קבוצת כדורסל נשים רמת השרון. בין תיקיה הבולטים של רותם טוני היה תחילת המשבר של החייל היורה אלאור אזריה וכן את המשבר על מרכז הקליטה במבשרת ציון כנגד הסוכנות היהודית. כמו כן ניהל משרדה את פרויקט השיימינג נגד עובדי משרד הרווחה והקמת מערך המצוקה הכולל למשרד.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה