יח"צ

המקבץ סוגר שבוע: משבר תקשורתי, בתי מלון וטכנולוגיה

המאבק בין משפחת שולץ, שהקימה את חברת הקייטרינג המפורסמת, לבין קרן אייפקס עובר גם לפסים תקשורתיים. ויש גם תקציבים לאיילת דובקין, שי כהן דבי וענת שור
כתבי אייס | 
המקבץ של אייס (צילום Getty images Israel)
*** משרד יחסי הציבור PR360 נשכר לניהול המשבר התקשורתי של משפחת שולץ מול קרן אייפקס ישראל והמנכ"לית זהבית כהן. את המשרד מנהלים של ד"ר חיליק גולדשטיין ואבירם כהן.
במחצית שנת 2015 מכרו האחים ניר ואורן שולץ 80% מהחברה המתמחה בשירותי קייטרינג לאייפקס לפי שווי של 200 מילון שקל. לאחרונה נתגלו חילוקי דעות בין הצדדים. לטענת משפחת שולץ, כוונתה של זהבית כהן היא לנשל לכאורה את משפחת שולץ לגמרי, מההחזקה שלהם ב-20% מהחברה, ללא כל תמורה וזאת בניגוד להסכמים עמה.
*** דובקין יחסי ציבור של יועצת התקשורת איילת דובקין, קיבל 2 תקציבים חדשים בתחום הטכנולוגיה. מדובר בסטארטאפ הישראלי Feedvisor ובמערכת התשלומים הדיגיטלית V- Check.
Feedvisor היא החברה הראשונה בעולם בתחום האלגו-קומרס (Algo-Commerce), דיסיפלינה שמשלבת שימוש בביג דאטה עם תוכנה שמבצעת החלטות מבוססות אלגוריתמים לתמחור לעסקים בעולם האון ליין. V-Check היא מערכת תשלומים דיגיטלית לפעילות צ'קים, כרטיסי אשראי ומזומן באמצעות אפליקציה לסמארטפון.
  
*** משרד יחסי הציבור של שי כהן דבי קיבל את תקציב היח"צ של מלון איילנד בנתניה. כהן דבי התחיל את דרכו התקשורתית בניהול הפקה בטלוויזיה, ניהול אישי, ניהול מדיה חברתית ועוד. המשרד מתמחה בלייף-סטייל ותרבות.
*** משרד יחסי הציבור דולפין בבעלותה של ענת שור קיבל לידיו את תקציב היח"צ של מלון סי לייף ספא בנהריה. המלון נמצא בבעלותן של חברת הנדל"ן ליגד השקעות ובנין, בבעלות דורון שולדנפריי וארקו החזקות, שבשליטת אריק קוטלר.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה