יח"צ

בשל ניגוד עניינים: התחלף היח"צ של המתמודדים על רכישת בזק

בן חורין אלכסנדרוביץ החל לעבוד עם האחים נוימן, אולם אז התברר שלקוח אחר שלו מתנגד למכירת בזק לנוימן. 'בן חורין' ויתר על הלקוח, האחים שכרו את רונן צור 
אלכסנדר כץ |  9
האחים נוימן (צילום רועי פלדה)
משרדו של יועץ התקשורת רונן צור החל לעבוד עם האחים צחי וחן נוימן ואביהם יוסי נוימן, שמתמודדים על רכישת בזק. ההתקשרות בן הצדדים מפתיעה, בעיקר לנוכח העובדה כי רק בשבוע שעבר התקשרו האחים עם משרד בן חורין אלכסנדרוביץ. רונן צור אישר כי החל לעבוד עם האחים נוימן.
ההתקשרות עם צור, ועוד לפני כן עם בן חורין אלכסנדרוביץ, נועדה לטפל בהתנהלות התקשורתית של חברת 'אלון גרופ' בסוגיית בזק בלבד, כאשר לאחים נוימן יש יועץ תקשורת לעסקיהם הפרטיים – עידו מינקובסקי.
כעת מתברר כי מספר ימים לאחר תחילת ההתקשרות עם בן חורין אלכסנדרוביץ', פורסמה בגלובס ידיעה על פיה בית ההשקעות אלטשולר שחם מתנגד למכירת בזק לנוימן. בית ההשקעות, המחזיק ב-11% ממניות אינטרנט זהב, הגיש את לבית המשפט את התנגדותו לעסקה, ואת תמיכתו בקיום מכרז מסודר למכירת השליטה בקבוצת בזק. לאינטרנט זהב יש חוב כלפי מחזיקי האג"ח שלה, בין היתר לאלטשולר, ולכן יש לה אינטרס לצאת למכרז שעשוי להעלות את סכום המכירה.
בשיחה עם אייס, אומר אחד מבעלי 'בן חורין אלכסנדרוביץ', איתי בן חורין, כי בעקבות האייטם נחשף לניגוד העניינים בין 2 לקוחותיו - אלטשולר שחם שמתנגד להצעתם של האחים נוימן. "נאלצנו להודיע לאחים נוימן שלא נוכל להמשיך לעבוד איתם", אמר בן חורין.
עסקיו של בעלי בזק, שאול אלוביץ', מוצאים למכירה בשל חוב של יורוקום תקשורת (המחזיקה בין היתר בבזק) לנושים בסך של 1.2 מיליארד שקלים. בצל מצבה הכספי, נמצאת גם פרשת 4000 במסגרתה נחשד כי ראש הממשלה בנימין נתניהו דאג להקלות לקבוצת בזק, בתמורה לסיקור אוהד באתר וואלה. הבוקר פורסם כי האחים נוימן חתמו על מזכר הבנות עם ועדי העובדים בקבוצה - בזק, בזק בינלאומי ופלאפון, לגבי זכויות העובדים, מה שהמעניק להם לכאורה יתרון במירוץ לרכישת החברה. 
תגובות לכתבה(9):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 9.
  שישחקו עד שכידן דהרי יתעורר
  אחד שיודע 16/07/2018 22:29
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כידן דהרי ממתין בשקט עד שיראה התפתחויות ואז אם יתאים לו יסתער כמו שד על החברה
  סגור
 • 8.
  כדי לקבל תמיכה מועד עובדי בזק.
  הם שכרו אותו 26/06/2018 01:28
  הגב לתגובה זו
  0 0
  וועד עובדי בזק זה לקוח של צור. בקיצור צור הוא חוט מקשר לסגירת עסקאות. ועל זה מגיעה לו עמלה. זה תומך בעובדה שממשרתם של אדונים הוא הפך למשרתם של נוכלים.
  סגור
 • 7.
  בצעד נואש
  האחים נוימן 25/06/2018 21:48
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מה חשבתם שאם תפנו לשוכן ביבים הזה תרתיעו את המתנגדים למהלך? ההפך זה רק יעניק להם כאלה נקודות זכות עד כדי כך שהם צריכים לשלם לו על הייעוץ שהוא הולך לתת לכם.
  סגור
 • 6.
  מבן חורין אלכסנדרוביץ
  לצור הזה יש הרבה מה 25/06/2018 19:49
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כי הוא לא היה מוותר על לקוח בגלל ניגוד עניינים. כפי שהוכח שוב ושוב בעבר. אין לו בעיה עם סרחון. ובכלל הוא לא רואה את הלקוחות שלו. אלא רק את עצמו. הוא בטוח שהוא הסיפור ובגלל זה הוא נופל פעם אחר פעם. איך בלי להסס הציע כחלק מקמפיין מגוחך להכפיש ולהאשים את תשובה במותם העתידי של קורבנות כביש החוף. אותו תשובה שהיה לקוח של רונן צור. ירק לבאר שהוא שתה ממנו. והפסיד את הקמפיין. וטוב שכך.
  סגור
 • 5.
  על מה הם חשבו
  אין להם עיניים בראש? 25/06/2018 18:35
  הגב לתגובה זו
  0 0
  שבטיפשותם שכרו את הריק מתוכן הזה? מזיק ולא מועיל. טפיל. מקפץ מלקוח ללקוח ללא עקרונות מנחים. ללא שמירה על הגינות. ללא קבלות. שמו נקשר רק בפרשות שעושות שם רע למקצוע. מקשקש בלי סוף ומטיף עלק מוסר לנתניהו ומשפחתו כחלק מאג'נדת הליקוקים ללקוחות קיימים ולפוטנציאלים. באמצעות חשבון הטויטר שלו העני מעוקבים. כדאי שהאחים נוימן ילמדו ומהר שבדיוק עליו ועל שיטות העבודה שלו נאמר, קופה ריקה עושה המון רעש.
  סגור
 • 4.
  וחצי
  יועץ תקשורת בשקל 25/06/2018 16:20
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מספיק להכנס לטוויטר שלו ולקרוא את הגיגיו האיש פתט
  סגור
 • 3.
  אין להם עניין בהתנהלות תקשורתית מכובדת
  מעולה? 25/06/2018 15:38
  הגב לתגובה זו
  1 0
  אז הם שכרו את הצור הנכלולי הזה. מעניין אם הם יודעים שבעברו המפוקפק הוא ייעץ למנכ"ל איקיוטק שאחראי על תרגיל העוקץ הנבזי ביותר שקורבנותיו מאות ילדים תמימים. או איך הצור הזה השחית מצבות של חללי צה"ל כחלק מקמפיין תקשורתי בזוי. או איך ביודעין גזל כספי ציבור מעמותות כדי לקדם רק את פאינה כפי שעלה מעדות אחד מעובדי משרדו. זה לא בוחל בשום אמצעי ולא מבין שנוצותיו מתמלאות בזפת מקמפיין לקמפיין. אז קמפיין מוצלח לאחים נוימן זה לא הולך להיות. אלא אם כן אין להם עניין בדעת קהל חיובית. וחבל.
  סגור
 • 2.
  מעולה!
  רמי 25/06/2018 09:38
  הגב לתגובה זו
  0 0
  רונן צור הוא גם היחצ"ן של ועד עובדי בזק ולכן זה מעולה! בהצלחה לרונן צור!
  סגור
 • 1.
  להתקדם ...
  אחד שמבין 24/06/2018 17:50
  הגב לתגובה זו
  0 0
  יאללה תתקדמו ותתנו לנוימנים להצעיר את הדינזואור שנקרא בזק...
  סגור