יח"צ

המכון הטכנולוגי HIT חולון יוצא במכרז על תקציב היח"צ

בין תנאי הסף דורשת המכללה צוות יועצים בעל ניסיון בניהול וטיפול במשברים תקשורתיים במהלך 5 השנים האחרונות
משה בנימין |  1
HIT (צילום עמוד הפייסבוק של HIT)
המכון הטכנולוגי בחולון, או בשמו המוכר יותר ​HIT מוציא למכרז את תקציב יחסי הציבור שלו. ההתקשרות תהיה לשנתיים עם 3 אופציות להארכה בשנה כל אחת עד למקסימום התקשרות של 5 שנים. 
בין תנאי הסף במכרז, דורשת המכללה מהמתמודדים ניסיון עבודה, במהלך 5 השנים שקדמו למועד למכרז, שבמסגרתו שירות שניתן לפחות ל-5 לקוחות ומתוכם לפחות ל-3 לקוחות שהינם גופים ציבוריים ו/ או חברות הייטק וטכנולוגיה, בהיקף התקשרות ממוצע של לפחות 150 אלף שקל לשנה. בנוסף דורשת המכללה "צוות יועצים בעל ניסיון בניהול וטיפול במשברים תקשורתיים במהלך 5 השנים האחרונות; יועץ תקשורת בכיר בעל ותק של לפחות 5 שנים בתחום יחסי הציבור וכן יועץ תקשורת נוסף בעל ותק של לפחות 3 שנים בתחום יחסי ציבור". 
מתוך ההצעות שיעמדו בתנאי הסף, רוב משקל הציון יוענק להתרשמות המכון מרשימת לקוחות המשרד המציע עם 35% והתרשמות המכון מהדוגמאות לניהול משברים על ידי המציע בעבר כפי שיפורטו על ידו עם 30% - חלק זה יהיה שווה 25 נקודות מהציון הכללי לעומת שלב הפרזנטציות שיהווה 45 נקודות מהציון הכולל ושלב הצעת המחיר שיהווה 30 נקודות. 
המכון הטכנולוגי מעניק תואר ראשון ושני במסגרת הפקולטה להנדסה – הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הפקולטה למדעים - מדעי המחשב, מתמטיקה שימושית, הפקולטה לניהול טכנולוגיה – ניהול טכנולוגיה, המחלקה לטכנולוגיות למערכות למידה ותואר שני בטכנולוגיות למערכות למידה ללא תיזה. בפקולטה לעיצוב המכון מעניק  תואר B.Design בתחומי העיצוב: המחלקה לעיצוב תעשייתי, המחלקה לעיצוב פנים והמחלקה לעיצוב תקשורת חזותית, ותואר שני בעיצוב משולב .(M. Design). 
תגיות HIT | יח"צ | מכרז
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  הגזימו. הרבה תנאים לריטיינר מביש
  אסף 25/12/2018 01:16
  הגב לתגובה זו
  0 0
  המכון הנכבד צריך קצת לרדת מהאולימפוס. לא ציינתם את הסכום שהם מוכנים לשלם... הכתבה עולה יותר.
  סגור