נדל"ן

בונים בלב שלם: הוועדה המחוזית אישרה שתי תוכניות פינוי-בינוי ברחוב שלם בר"ג

רחוב שלם הממוקם בשכונת השקמה ברמת גן עומד להשתנות מקצה אל קצה: לאחרונה אישרה הוועדה המחוזית צמד תוכניות של פינוי-בינוי ברחוב, שיצטרפו לשלל תוכניות התחדשות עירונית אשר עתידות להתבצע בשכונת השקמה 
מערכת ice | 
תמ"א 38 ברמת גן (צילום ויקיפדיה)
רחוב שלם הממוקם בשכונת השקמה ברמת גן עומד להשתנות מקצה אל קצה; לאחרונה אישרה הוועדה המחוזית צמד תוכניות של פינוי-בינוי ברחוב, שיצטרפו לשלל תוכניות התחדשות עירונית אשר עתידות להתבצע בשכונת השקמה 
שתי תוכניות להתחדשות עירונית הופקדו אצל הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה תל אביב, שתיהן יחדשו את שכונת רמת השקמה ברמת גן. התכנון: הקמת שני מגדלים המתנשאים לגובה של 28 קומות ומכילים כ-228 דירות חדשות על שטח של 6 דונם.
התוכנית הראשונה נוגעת לחלקה המערבי של השכונה, רחוב שלם 14-16, שם הופקדה תוכנית לפינוי-בינוי במסגרתה ייבנה בניין בן 28 קומות עם חזית מסחרית לרחוב שיכיל 132 יח"ד. לטובת הבנייה יהרסו שלושה מבנים ישנים בני 3-4 קומות המכילים 43 יח"ד. את התוכנית יזמה חברת אשד וערכה האדריכלית עדן בר ממשרד בר לוי אדריכלים ומתכנני ערים.
התוכנית השנייה נוגעת לרחוב שלם 16-18, שם יקום המגדל השני בן 28 הקומות, גם הוא עם חזית מסחרית לרחוב שלם, ועם תמהיל של 96 יח"ד (מתוכן 19 יוקצו עבור דירות קטנות). לטובת מימוש התוכנית השנייה ברחוב שלם יהרסו שני מבנים ישנים בני 4 קומות המכילים 30 יח"ד. את התוכנית יזמה חברת נ.י.ג.ל מבטח יזמות נדל"ן וערך האדריכל גל מרום ממשרד גל מרום אדריכלים בע"מ. 
אך כאן עדיין לא מסתיימת בשורת ההתחדשות של רחוב שלם ברמת השקמה: התוכניות החדשות ירחיבו את הרחוב ב-4 מ' נוספים בכדי לאפשר מרחב ציבורי איכותי עבור הולכי הרגל. כמו כן, שטח של כ-2.9 דונם יוקצה עבור מבנים ומוסדות ציבוריים שישמשו לחינוך, רווחה, תרבות, קהילה, דת ומשרדים. שתי התוכניות החדשות מצטרפות לשלל תוכניות להתחדשות עירונית שעתידות להתבצע ברמת השקמה בשנים הקרובות.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה