נדל"ן

כשנה לאחר הנפקתה: אלמוגים מכרה 230 יח"ד בהיקף של 288 מיליון שקל

חברת הנדל"ן סגרה את השנה המאתגרת עם נתוני מכירות מרשימים דומים לתקופה המקבילה אשתקד, עוד לפני תקופת הקורונה. המנכ"לית מיכל גור: "היינו קשובים יותר מתמיד לרחש הלב של ציבור הרוכשים"
כפיר אדר | 
צילום כח נדלן
שנה בלבד לאחר הנפקתה, חברת הנדל"ן אלמוגים סגרה את שנת 2020 המאתגרת עם היקף מכירות מרשים במסגרתו מכרה 230 יח"ד בהיקף של 288 מיליון שקל, בדומה לתקופה המקבילה אשתקד. בנוסף, נכון לסוף שנת 2020 ישנן 16 בקשות רכישה שנחתמו בהיקף של כ-26 מיליון שקל.
מכירות: הגידול התבטא בכל תחומי הפעילות של החברה: בפרויקטים לשוק החופשי וביניהם עמק הכרמל נשר, אלמוגי הילס חיפה, עדן עפולה, אלמוגים בשרון פרדסיה, היי גולד קריית מוצקין, בתי אלמוג אילת  נמכרו 57 יח"ד; בפעילות מחיר למשתכן נמכרו 173 יח"ד.
פיתוח עסקי: החברה שממשיכה להציג תנופת עשייה בלמעלה מ-8 אתרים פעילים. השיקה מתחילת ימי הסגר הראשונים ועד היום 4 פרויקטים חדשים, ביניהם: אלמוגי הילס חיפה 60 יח"ד, אלמוגים אור ים   253 יח"ד, אלמוגים נתניה 256 יח"ד והרצליה רובינא 48 יח"ד.
מיכל גור, מנכ"לית אלמוגים מסרה: "אלמוגים שהונפקה והפכה לחברה ציבורית לפני כשנה  מסכמת שנה מצוינת של פעילות המתבטאת בכל הפרמטרים. בתקופה מאתגרת של התמודדות ממושכת עם משבר הקורונה היינו קשובים יותר מתמיד לרחש הלב של ציבור הרוכשים, שהתבטא בהתנהגות מחושבת ומוקפדת ביותר בכל הקשור בתזרים המזומנים העתידי שלהם".
עוד טענה: "כחלק מכך, פעלנו רבות על מנת להקנות לרוכשים תחושת ביטחון ושקט נפשי באמצעות יצירת פתרונות מימון התואמים לאתגרי התקופה. ולראיה, מספר החוזים הגדול שנחתם במהלך השנה מהווים עדות חזקה לכך, שהפתרונות שהצענו אכן ענו על הצורך של רשת ביטחון הולמת לאתגרי התקופה המורכבת".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה