נדל"ן ותשתיות

סלע נדל"ן רכשה 4,000 מ"ר מבנה תמורת 21.5 מיליון שקל

קרן הריט מרחיבה את פעילות הלוגיסטיקה שלה: הנכס יניב לחברה הכנסות שנתיות של כ- 1.53 מיליון שקל המהווים שיעור תשואה ברוטו של כ- 6.8%. המנכ"ל גדי אליקם: "הרכישה מהווה המשכיות יישום האסטרטגיה של החברה"
כפיר אדר |  1
סלע נדלן (צילום יחצ)
קרן ריט סלע נדל"ן בניהולם של המנכ"ל גדי אליקם והיו"ר שמואל סלבין, ממשיכה להתרחב ומדווחת על עסקה לרכישת מבנה תעשיה בעיר יבנה בתמורה לסך כולל של 21.5 מיליון שקל. החברה שמשקיעה בנכסי נדל"ן מניבים, מרחיבה ומגוונת את פורטפוליו הנכסים שלה הכולל בין השאר שטחים המיועדים לפעילות לוגיסטית, המהווים את מנוע הצמיחה העתידי של הנדל"ן המניב.
הנכס בשטח בנוי של כ-4,000 מ"ר כולל 28 מקומות חנייה, נמצא באזור עם ביקוש גדול לתעשייה ולוגיסטיקה, בו סלע נדל"ן מחזיקה כ- 17,000 מ"ר של שטחי תעשיה, מלאכה ואחסנה ונמצא באזור התעשיה הצפוני של העיר יבנה בתפוסה מלאה. ההכנסה הצפויה משכר דירה היא  כ-1.53 מיליון שקל, המשקפת הכנסה ממוצעת של 33 שקלים למ"ר בחודש המהווה שיעור תשואה ברוטו של כ- 6.8% בשנה. 
לדברי מנכ"ל סלע נדל"ן גדי אליקם: "אנו שמחים לדווח על הרחבת הפעילות הלוגיסטית של החברה בעיר יבנה, מדובר במיקום אסטרטגי ומתפתח הקולט עסקים רבים מתחום התעשיה והלוגיסטיקה הנאלצים להתפנות מאזורי התעשייה בעיר תל אביב יפו, חולון וראשל"צ לאור האצת הבנייה למגדלי משרדים. מדובר בנכס המותאם לפעילות תעשייתית ונמצא במרכז פעילות הליבה של החברה ומהווה המשכיות יישום האסטרטגיה של החברה, שהינה רכישת נכסי נדל"ן מניבים בעלי פוטנציאל השבחה משמעותי על ידי העלאת שיעור התפוסה ושיפור תזרים ההכנסות מהנכס".
לאחרונה דיווחה סלע נדל"ן על גיוס של 80 מיליון שקלים מנכסים ובניין בהנפקת מניות פרטית. הבעת אמון זו נעשית מיד לאחר שבעלי המניות של סלע הביעו ברוב עצום את תמיכתם בהמשך המעמד של החברה כקרן ריט.
סלע קפיטל נדל"ן היא קרן להשקעות במקרקעין אשר מחזיקה ב-36 נכסים מניבים בישראל  בשטח כולל של 455,000 מ"ר ו-161,000 מ"ר של שטחי חניה. נכסי החברה מושכרים לכ-500 שוכרים וכוללים בנייני משרדים, שטחי מסחר, תעשייה ולוגיסטיקה, תחנות תדלוק, מלון ומקבץ דיור. היקף הנכסים המניבים של החברה מסתכם ב-3.4 מיליון שקל ונהנים משיעור תפוסה גבוה של כ-96%. שווי השוק של החברה הוא כ- 1.4 מיליארד שקל.
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  טוב שעסקת הרכישה של מבנה לא יצאה לפועל!
  מומחה לנדל"ן מניב 02/2021/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  נשארה קרן רייט איכותית ולא חלק מחברת נדל"ן בינונית
  סגור