נדל"ן ותשתיות

גב-ים תקים מפעל רב בריח באשקלון בתמורה ל-287.5 מיליון שקל

חברת גב-ים תקים את המפעל החדש עבור רב בריח תשכור אותו לתקופה של 25 שנים ותשלם 11.5 מיליון שקל לשנה. המפעל החדש יבנה בשטח כולל של כ-41 אלף מ"ר בקרקע השייכת לרב בריח באזור התעשייה באשקלון.

מערכת ice | 
הדמיה של מפעל רב בריח (צילום evolve media ואדריכל דורון הוק)
גב- ים ורב בריח הכריזו הבוקר (שלישי) על שיתוף פעולה עיסקי חדש לפיו גב-ים תקים את בניין המפעל החדש של רב בריח אשר תשכר אותו בטווח ארוך ל-25 שנה ובכל שנה תשלם לגב-ים 11.5 מיליון שקל.
כאמור, גב-ים תקים עבור רב בריח את המבנה, בשטח כולל של כ-41 אלף מ"ר, על גבי חטיבת קרקע של רב בריח בשטח של כ-55 דונם באזור התעשיה אשקלון. במסגרת השותפות, גב-ים תנהל ותממן את הקמתו של הפרויקט. עבודות ההתאמה במפעל תבוצענה על-ידי רב בריח ועל חשבונה, והיא תשכור את הנכס לתקופה של כ-25 שנה. 
עם השלמת הקמתו של המפעל, במהלך הרבעון הראשון של שנת 2023, יהיה חלקה של גב-ים בנכס - 70% וחלקה של רב בריח - 30%.
אבי יעקובוביץ, מנכ"ל גב-ים, אמר היום כי: "תחום זה מהווה מנוע צמיחה נוסף ויציב ומסומן כאחד המוקדים העתידיים, באופן שמחייב הקמת מרכזי לוגיסטיקה ותעשיה גדולים ומבוססי רובוטיקה. ההסכם שנחתם עם רב בריח מהווה צעד נוסף ומשמעותי של החברה בהשגת היעד האמור."
שמואל דונרשטיין, יו"ר ובעלים רב-בריח מוסיף כי: "אני שמח וגאה על העלייה על הקרקע לבניית מפעל חדש בשטח של 41 אלף מ"ר של חדשנות וטכנולוגיה, שיביאו את רב בריח למכירות בכל העולם. גב-ים היא שותפה לדרך, שתתרום מניסיון של שנים רבות להשלמת הפרויקט ולהצלחת הבניה."
את העסקה ליוו עוה"ד שלומי כהן ושירי שני ממשרד גורניצקי ועוה"ד יוסי כהן ואיתי רוזנברג ממשרד מיתר
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה