ויראלי

עד 280 תווים: מי התחזה לאלי ציפורי בטוויטר?

"הטעות הגדולה שלך היא שהצטרפת לטוויטר", כתבה זהבה גלאון למשתמש אלי ציפורי שהגיב לציוץ שהעלתה. ציפורי הבהיר בפייסבוק שמדובר במתחזה אולם הבטיח "בקרוב אני מגיע לטוויטר ואמשיך לחשוף את כ-ו-ל-כ-ם"
איתי פת-יה | 
אלי ציפורי (צילום מתוך עמוד הפייסבוק של אלי ציפורי, istock)
בתחילת השבוע נפל דבר בקהילת צייצני הטוויטר, כשמשתמש חדש בשם אלי ציפורי הצטרף לרשת החברתית. עיתונאי "גלובס" לשעבר מרבה לאחרונה להשתלח באופן חריף בקולגות שלו בפוסטים ארוכים שהוא מפרסם בפייסבוק, ונראה היה שהחליט עתה לקפוץ למים העמוקים של פלטפורמת ה-280 תווים בלבד.
"עיתונאי חוקר מזה 36 שנה; הצטרפו למאבקי נגד החונטות התשקורתית והמשפטית המנסות לבצע הפיכה שלטונית", כך נכתב בשדה הביוגרפיה בפרופיל החדש. הציוצים גם באותו הקו: "ימי מפאי נגמרו. אנחנו בימין לא נפקיר את הזירה התקשורתית וניתן לחונטה להמשיך ולשלוט. נמשיך לחשוף את פשעי הפרקליטות ואת הצביעות של פרשני ה'ימין'. האמת תצא לאור!".
"את זהבה גלאון מצפון תל אביב לא מעניין שום דבר מלבד הגנה על החונטה", נכתב מהפרופיל בתגובה לציוץ של יו"ר מרץ לשעבר, שהשיבה "הו, ברוך הבא אלי ציפורי. הטעות הקטנה שלך זה לא לדעת שאני גרה בפתח תקוה. הטעות הגדולה שלך היא שהצטרפת לטוויטר".
 
קראו עוד ב-ice
אלא שבעקבות תגובתה של גלאון, ציפורי הבהיר בפייסבוק שהוא כלל אינו עומד מאחורי הפרופיל הזה. "אז ככה: מישהו פתח פרופיל פייק על שמי בטוויטר, ושרבט משהו על זהבה גלאון", הוא כתב. קשה עוד יותר להאשים את גלאון שחשבה שמדובר בציפורי עצמו כשקוראים את המשך תגובתו לה, שנשמע כמו משהו שאותו מתחזה יכול היה לחשוב עליו לבד.
כך, ציפורי כותב: "דעי לך שבקרוב אני מתכנן לפתוח חשבון בטוויטר ובחשבון הזה אני אקפיד לחשוף אנשים צבועים כמוך שנהנים מחסותה של החונטה התשקורתית". עוד הוא הוסיף "תתכונני, זהבה. בקרוב אני מגיע לטוויטר ואמשיך לחשוף את כ-ו-ל-כ-ם. בעובדות, בנתונים ובמספרים – לא בסיסמאות הריקניות שלכם".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה