ויראלי

ברק רביד נפרד מחבריו לחדשות 13: "עברו עלי ימים מורכבים וקשים"

העיתונאי, שפוטר לאחרונה בסבב הקיצוצים, קיבל הבוקר את מכתב הפיטורים הרשמי ובוחן מספר הצעות וכיוונים חדשים: "מבטיח לעדכן אותכם ובעיקר להמשיך להיות כאן ולספק לכם את הסקופים שאתם אוהבים"
אילן שניג |  10
ברק רביד (צילום פייסבוק/ברק רביד, מסך חדשות 13)
העיתונאי ברק רביד, שפוטר לאחרונה בסבב הקיצוצים של חדשות 13, מגיב לראשונה על פיטוריו בחשבון הטוויטר שלו: "כפי שוודאי שמתם לב בימים האחרונים קצת נעלמתי - שלא כהרגלי. זה לא סוד שעברו עלי ימים מורכבים וקשים עם לא מעט תהיות וסימני שאלה".
רביד מספר שהבוקר קיבל את מכתב הפיטורים הרשמי מחדשות 13 וזו הסיבה שחיכה עד כה: "התרגשתי מאוד מהתמיכה מקיר לקיר שקיבלתי ממכם. מישראל ומעבר לים. זה חימם את הלב וגרם לי להרגיש שאני עושה את הדבר הנכון. אני רוצה להודות למתן חודורוב ולשאר החברים בחדשות 13 שראיתי אותם נלחמים על משהו שהרגיש הרבה יותר גדול ממני".
 
בסוף דבריו, רביד מתייחס גם לעתידו המקצועי: "אני בוחן בימים אלה מספר הצעות וכיוונים מעניינים. מבטיח לעדכן אותכם ובעיקר להמשיך להיות כאן ולספק לכם את הסקופים שאתם אוהבים".
חבריו לערוץ הגיבו לפוסט שפרסם. רביב דרוקר וכתב: "חבל מאוד ועצוב מאוד. מקווה שעוד נמצא את עצמנו באותו כלי תקשורת". נדב איל כתב: "חברי ברק הוא עיתונאי אמיץ וסקופר כבד. עוד נכונו לו עלילות. ההפסד כולו של חדשות 13. כולו" ואביעד קליקמן כתב: "אבידה גדולה מאוד לחדשות 13. היה לי כבוד גדול לעבוד לצד הכתב והפרשן המדיני הטוב ביותר בישראל. תודה רבה ברק על הכול. אוהב אותך".
 
פיטוריו של רביד, עיתונאי מוערך מאוד בתעשייה, עוררו הרבה ביקורת בקרב העיתונאים. חלקם רמזו כי מדובר בפיטורים פוליטיים, חלקם ציינו כי מדובר בעיתונאי נדיר, מכונת סקופים שאף כלי תקשורת רציני היה מוותר עליו.
תגובות לכתבה(10):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 8.
  לא לעולם חוסן
  יוג 07/2020/16
  הגב לתגובה זו
  0 2
  איני מבין ,האם עותונאי לא יכול להיות מפוטר?האם לא יתכנו פיטורי מחמת הצורך להתיעל שבהם לא חפוטר עיתונאי?האם עיתונאי נותן חסינות מפיטורים?האם ביבי אשם בעל פיטורי עיתונאי?הרי אם ביבי היה כזה גדול היה יוזם פיטוריהם של עיתונאים רבים ובצדק.הרי יש בניהם שכל מה שביבי יעשה אחת דינו "כרת".אין דבר כזה שביבי יעשה טוב.לא נתן כסף כמה מהומה גדולה.נתן כסף כמה מהומה גדולה עד כדי שיש עיתונאים שאמרו שיפזר כסף ממסוקים.אין לשום עיתונאי הבנה כלכלית מוכחת כמו לביבי,לכו תעשו סטאג באולפנות השמלאניות ורק לאחר מכן נבחן את יכולתכם.עיתנאי בא,עיתונאי הולך והעולם נשאר על כנו.ביבי בא,ביבי הולך והמדינה נשארת על כנה.על כן לכו תעשו מסיבת פרידה ,תבכו על מר גורלם של חבריכם ותחבקו האחד את השני ותקוו לטוב.
  סגור
 • 7.
  ברוך שפטרנו ...בשעה טובה (ל"ת)
  שרון 07/2020/16
  הגב לתגובה זו
  0 11
  סגור
 • 6.
  רביד
  נטו 07/2020/16
  הגב לתגובה זו
  2 1
  ערוץ 13 יורה לעצמו ברגל,, גם כך אין לו צופים רבים,, את מיטב כתיו ופרשניו הוא מפטר,, ועוד אלה שבדרך,,, תלוי במושל למעלה את מי יבחר לפטר,,, אתם בדרך לאי רלוונטיות,,,, והרייטינג - לא משהו,,
  סגור
 • 5.
  בהצלחה להמשך דרכך. לפעצים בעיטות הם כלי מעלה (ל"ת)
  אזרחית 07/2020/16
  הגב לתגובה זו
  2 0
  סגור
 • 4.
  הכושי עשה את שלו.
  דני דין 07/2020/16
  הגב לתגובה זו
  0 2
  הכושי עשה את שלו הכושי יכול ללכת, או ברק ברק ,מה עשו לך מה עם המרק( שבישלו לך) במילים אחרות יצאת פרייר.
  סגור
 • 3.
  זה רק שימש לך בית ספר.תלמד להיות עיתונאי נטו (ל"ת)
  יצחק 07/2020/15
  הגב לתגובה זו
  1 11
  סגור
 • מה שכתבת יצחק לא מצחיק (ל"ת)
  דון 07/2020/15
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 2.
  עתונאי טוב אדם דוחה
  עבד איתו 07/2020/15
  הגב לתגובה זו
  3 1
  שיעבוד על יחסי האנוש שלו
  סגור
 • 1.
  מת להרים איתך כוסית לחיים כשההוא יכנס לכלא
  מוקי 07/2020/15
  הגב לתגובה זו
  9 1
  נו... אתה יודע למי אני מתכוון. מבטיח לך שאנחנו נצחק אחרונים. מתגעגעים לעבודה העיתונאית המשובחת שלך, איש יקר. תצליח!
  סגור
 • אין מצב שההוא יכנס לכלא.
  דיי 07/2020/16
  הגב לתגובה זו
  0 3
  בתור עיתונאים אתם אמורים לדעת שתפרו להוא תיק. מאמינים לכל כתבה של אבי וייס החוקר.
  סגור