ויראלי

הם חוזרים: עמית סגל הסיר את החסימה מיאיר נתניהו

בנו של ראש הממשלה פנה בטוויטר לאביו של פרשן חדשות 12 ושאל אותו מדוע בנו חסם אותו בחשבון הטוויטר שלו. מה שהוביל לאחר דקות אחדות להסרת החסימה. סגל: "מה שההורים אומרים - עושים"
אילן שניג |  7
עמית סגל, יאיר נתניהו (צילום pixabay, מתוך האתר של עמית סגל, פייסבוק/יאיר נתניהו)
אחרי הטלטלה בעולם הטוויטר בעקבות החסימה הדרמטית של יאיר נתניהו, עמית סגל חוזר בו ומסיר את החסימה. בנו של ראש הממשלה, פנה לעורך מקור ראשון, חגי סגל בטוויטר וכתב לו: "חגי למה עמית חסם אותי? בחיים לא קיללתי אותו. וכל ביקורת שלי הייתה עניינית ולא אישית. לא יפה". 
ככל הנראה, חגי סגל תיווך בין השניים, שכן לאחר מספר דקות צייץ עיתונאי חדשות 12  בתגובה: "מה שההורים אומרים - עושים". זמן קצר לאחר מכן, חגי סגל הגיב וכתב: "מוכן לתווך לקראת הסכם שלום".
כזכור, בשבוע שעבר חסם סגל הבן את יאיר נתניהו בטוויטר, לאחר שחווה בתקופה האחרונה התקפות מצד בנו של רה"מ. מי שחשף את החסימה היה לא אחר מאשר נתניהו עצמו שכתב בטוויטר: "כנראה נגעתי בכל הנקודות הרגישות ...". 
הסכסוך בין השניים החל בעקבות ההתקפות של נתניהו נגד סגל, בטענה כי הוא אינו מייצג את האג'נדה של הימין במהדורות ואף לא משמיע את קולו בכל נושא התנהלות היועץ המשפטי לממשלה מול אביו. "אתה גם תופס את תקן עלה התאנה, וגם לא מביא את קולו של הימין", טען נתניהו. בעימות האחרון ביניהם, סגל צייץ: "התקלקל ליאיר נתניהו הטוויטר? חבר מודאג שואל. כל היום הטפות מוסר ומבחני יושר, פתאום דממה". סגל אמר את הדברים לאחר שלא נתקל בהתבטאות של נתניהו הבן, בהקשר נפילת הצעת החוק להקמת ועדה לבדיקת ניגודי העניינים של השופטים.
נתניהו הגיב לו: "או חזרת לחיים? אולי לפני שאתה מתפנה להטיף מוסר, תתמקד בחלקת האלוהים הקטנה שלך לדבר על התחקירים של קלמן ליבסקינד, על אלו של יואב יצחק על מנדלבליט וליברמן, על אלו של איילה חסון על מנדלביט". נתניהו המשיך לעקוץ את סגל: "יש לך במה בפריים טיים של 12 בתור עלה תאנה ימני ואתה לא נוגע פעם אחת בדברים האלה. אתה גם לא מביא את קולו של הימין , ולא בגלל שיקולים כבדי משקל של צורך להמשיך בטיפול בקורונה והעברת חבילת סיוע כלכלית, לחץ מנשיא ארה"ב, או ענייני ביטחון מול אירן עזה וסוריה, אלא אך ורק בגלל פחד מ-2 פוליטרוקים אבי וייס ויניב הלפגוט".
עימות אחר בין השניים החל כשעמית סגל כתב: "יום אחד יתגלה שיאיר נתניהו היה שתול של כחול לבן בבלפור והעביר בהצלחה קולות מימין לשמאל. בינתיים זה עדיין סוד". יאיר הגיב: "איך בדיוק, שאני לא ימני מחמד ואומר את האמת". סגל הגיב: "בדיוק איך ידעת?" ונתניהו ג'וינור המשיך: "סך הכל העליתי צילום מסך מידיעה עיתונאית שמבוססת על חשיפה שלך".
תגובות לכתבה(7):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 7.
  ריב מטופש
  תתנצלו וזהו 07/2020/24
  הגב לתגובה זו
  0 0
  יאיר תתנצל וזהו מה זה משנה מה קרה... הרי לשניכם יש אותה אג’נדה !
  סגור
 • 6.
  בני 16 . עיתונאי החצר חזר לדבר עם הנסיך דמיקולו
  כסילים 07/2020/24
  הגב לתגובה זו
  0 0
  שניה לפני הכלא
  סגור
 • 5.
  אפס. (ל"ת)
  יוסי 07/2020/24
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 4.
  אין הבדל
  מאהר 07/2020/23
  הגב לתגובה זו
  1 0
  שניהם נולדו בבתים מגדלי
  סגור
 • 3.
  בן המלך
  משה 07/2020/23
  הגב לתגובה זו
  0 0
  איזה שלום זה אדם של מלחמה.כל יום גורם לפרשיה חדשה.
  סגור
 • 2.
  עממת סגל
  עמית סכל 07/2020/23
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לא חכם,לא מוסרי,לתת במה לכלומניק כזההפסד כוווולוווו זלל סגל
  סגור
 • 1.
  תת רמה
  יובל 07/2020/23
  הגב לתגובה זו
  1 1
  עמית סגל אתה לא יותר בוגר מיאיר , עליו אין לי מה להגיד אבל אתה פרשן זה באמת מה שאתה מתעסק בו ? בחיאת תתבגר
  סגור