ויראלי

פייסבוק הורידה פוסט של פייגלין שחגג את הפיצוץ בביירות

הח"כ לשעבר הביע שביעות רצון מהפיצוץ שאירע אתמול בלבנון, כינה אותו "מופע פירוטכניקה מרהיב" ואמר כי השמחה של יום ט"ו באב קיבלה אתמול משמעות אקטואלית. בן כספית: "פייגלין מביא את המושג "פירומן" לשיאים חדשים"
אילן שניג |  14
משה פייגלין (צילום פייסבוק/משה פייגלין, מסך חדשות 13)
האם עם ישראל צריך לשמוח למראה המראות בביירות? התשובה חיובית אם שואלים את חבר הכנסת לשעבר משה פייגלין שפרסם פוסט מעורר מחלוקת, שפייסבוק הורידה בנתיים. בפוסט כתב בחשבון הפייסבוק שלו כי הפיצוץ שאירע בנמל ביירות הוא "מופע פירוטכניקה מרהיב", והודה לאחראים לו: "תודה אמיתית וענקית לאל ולכל הגאונים והגיבורים שארגנו לנו את החגיגה הנפלאה הזו לכבוד יום האהבה". 
פייגלין מסביר את גילויי השמחה שלו בפוסט שפרסם: "אתם מבינים שהגיהינום הזה היה אמור ליפול עלינו בתוך גשם של טילים" ?!..מה שראינו אתמול בנמל ביירות היה הרבה יותר גדול. אפקט ההרס (בלי הקרינה) היה של מיני פצצה גרעינית" והוסיף "כבר שנים שאני מתריע כי הנסיגה מלבנון והמאזן האסטרטגי החדש מול חיזבאללה - 'תודה' לארבע אמהות, 'תודה' לשלי יחימוביץ' וכמובן 'תודה מיוחדת' לאהוד ברק - הכניסו את ישראל למאזן אימה שהוא שווה ערך לפצצה גרעינית בידי ארגון הטרור שעל גבולנו הצפוני".
פייסבוק הסירה את הפוסט של פייגלין, שפרסם בתגובה פוסט נוסף בו כתב: "הבהרה חשובה לעוקביי! פייסבוק החליטה להסיר את הפוסט שפרסמתי אתמול אודות הפיצוץ בביירות. אני עומד מאחורי כל מילה בפוסט שפרסמתי ומתכוון להמשיך לפרסם את האמת שלי ללא מורא".

בן כספית יצא  נגד האמירה של חבר הכנסת לשעבר: "פייגלין מביא את המושג "פירומן" לשיאים חדשים. מוסרית, כמובן". בראיון לתוכניתו עם ינון ב-103fm הסביר פייגלין לכספית: "הרמה הראשונה היא, בהנחה ואכן זה היה מחסן טילים, אין לי הוכחה לכך מלבד הידע שלי בחומרי נפץ, אני קצין חבלה במקצועי הצבאי; שזה התפוצץ אצלם במקום להתפוצץ בתל אביב. אז אני חושב שלכולנו מותר לשמוח לפחות על כך שזה התפוצץ בנמל ביירות ולא בתל אביב".
המשתמש בנימין בן שלמה זיהה מגמה בקרב הימין הדתי שחוגג את האסון בלבנון: "משה פייגלין ושמעון ריקלין חוגגים את האסון בביירות שבו נהרגו יותר ממאה אזרחים ונפצעו 5,000. אחד, שלומי מרציאנו, מתבאס שזה לא קרה בהפגנת השמאל. שלושתם דתיים חובשי כיפה ושומרי תורה ומצוות. מתי נהפכנו, היהודים, מאור לגויים לכת השטן" וצירף את הציוצים של פייגלין, ריקלין  ושל שלומי מרציאנו ,שהספיק להימחק מאז:
תגובות לכתבה(14):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 12.
  חשבתי שזה פשוט היה מיותר. אבל אל תטעו - הלבנונים ואחיהם
  גילי 08/2020/08
  הגב לתגובה זו
  0 0
  הלבנונים ואחיהם שמחים יוצאים כנגדנו צוברים נשק ומכוונים לפגע בנו בכל מקום אפשרי על הגלובוס ו-כן נסראללה מקור הרשע והטיפשות נמצא וחצי מהממשלה שם בידיו אז גם להגיד ש העם לא נגדנו זה להתנהל כבת יענה. אז לא כולם בנות יענה וישנם שבבהירות ובשכל רואים את התמונה האמיתית. וכמו כל מדינות הערביות סביבנו מנוהלים עלידי אנלפביתים והעם טיפש ומסכן.
  סגור
 • 11.
  אדם דוחה
  איש דוחה 08/2020/07
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בעצם יצור דוחה, דוחה, דוחה, דוחה, דוחה
  סגור
 • 10.
  בן גוריון
  עדי 08/2020/07
  הגב לתגובה זו
  0 2
  יש כאלה , שביום פטירת בן גוריון מקים המדינה הרימו כוס יין.
  סגור
 • 9.
  בושה וחירפה
  אמיר 08/2020/06
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אין מקום לשמחה על מוות והרג של אנשים תמימים חפים מפשע בושה וחירפה שחבר כנסת לשעבר שמייצג ציבור להתבטא בצורה כל כך מגעילה
  סגור
 • 8.
  פייגלין הצדיק
  זהותניק 08/2020/06
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ימשיך להגיד את האמת שלו שהיא האמת האמיתית.
  סגור
 • 7.
  תתבישלך (ל"ת)
  שחר 08/2020/06
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 6.
  זה מה שיש לומר על התנהגות כזו
  טמטום נבלות ורשע 08/2020/06
  הגב לתגובה זו
  4 2
  ועוד לחשוב שהיה פעם בבית המחוקקים שלנו...עד מתי רשעים יעלוזו?
  סגור
 • 5.
  סור מרע עשה טוב
  אחד שיודע 08/2020/06
  הגב לתגובה זו
  4 2
  פייגלך סור מרע עשה טוב ....תשיל מעצמך את הרוע..מתי תהפוך להיות בן אדם?
  סגור
 • 4.
  פייגלין אומר את האמת
  אבי 08/2020/06
  הגב לתגובה זו
  9 6
  כת הpc בסערה מוסרית מטלטלת משה פייגלין אמר את האמת מול הפרצוף שלה..3000 טון חומר נפץ של החיזבללה שהיו מיועדים לנו התפצצו להם בפנים. אין ימים שמחים לישראל כטו" באב. אבל הכת עצובה. שימשיכו להיות עצובים
  סגור
 • לאף אחד אין בעיה שחומר נפץ שמהווה איום בטחוני לישראל
  גל 08/2020/07
  הגב לתגובה זו
  0 0
  נופץ שם, אך זה לא סיבה להצדיק מוות של אזרחים, שאינם פעילי טרור, ורובם אינם תומכים בכלל במדיניות הזו של לבנון - תראה את התגובות שלהם למקרון, הם שונאים את הממשלה. ביירות דווקא נחשבת ליותר חילונית, פחות קיצונית. ואין שום סיבה לשמוח ממוות של אנשים, רק כי חיים במדינת אויב, תחת שלטון מדכא. כל השנאה שהגיעה אחרי המחווה בתל אביב, הגיעה בעקבות פייגלין, לפחות לפי "טיימס אוף ישראל". ודווקא מפתיע שאותו גאון שמעוניין שיפלו טילים על שמאלנים נגד הטילים בלבנון, שכנראה השלטון שם שם על הכוונת את תל אביב השמאלנית.
  סגור
 • 3.
  חלאה (ל"ת)
  דינה 08/2020/05
  הגב לתגובה זו
  3 3
  סגור
 • 2.
  לך תגור בלבנון (ל"ת)
  ברקוביץ 08/2020/05
  הגב לתגובה זו
  0 2
  סגור
 • 1.
  פייגלין עוד מחכה לתפקיד בממשלה
  מו דג 08/2020/05
  הגב לתגובה זו
  11 3
  בלי קשר ועם קשר, לרקוד על הדם זה בזוי, מתועב ומאוד לא ״יהודי״
  סגור
 • בושה
  יוסי 08/2020/06
  הגב לתגובה זו
  1 4
  הייתי מחזיר אותו מהמקום שהוא בא חלאה טינופת
  סגור