ויראלי

סערה ברשת בעקבות התבטאות של בוגי יעלון נגד המשטרה: "ירד מהפסים"

שר הביטחון לשעבר ויו"ר תלם הציע לשוטרי מחוז ירושלים לקרוא ספר בשם 'ממלאי הפקודות' וטען כי המשטרה היא הזרוע הפוליטית של נתניהו. עמית סגל: "הספר עוסק גם בחיסול שיטתי של יהדות אירופה"
שרון טל |  7
משה בוגי יעלון (צילום פייסבוק/בוגי יעלון)
התבטאות חריגה של שר הביטחון לשעבר ויו"ר מפלגת תל"ם: לאחר שההפגנות במוצאי שבת הסתיימו ב-30 עצורים ובתקריות אלימות מול כוחות השיטור, בוגי יעלון תקף היום את המשטרה בציוץ שפרסם, בו כתב: "ממליץ למפקדי ושוטרי מחוז ירושלים במשטרת ישראל, לקרוא את ספרו של יגאל עילם 'ממלאי הפקודות'". מדובר בספר העוסק בשאלת נותן ההוראה להשמדת העם היהודי.
דבריו של יעלון יצרה סערה תקשורתית. שמעון ריקלין הגיב והמליץ לבוגי יעלון למחוק את הציוץ עם המלצתו לשוטרים. כתב המשטרה של וואלה – לירן לוי צייץ מחדש וכתב: "עצוב מאוד מה שקרה לבוגי יעלון. ממליץ לבוגי לא לומר דבר אחד בחדר החקירות ודבר אחר בתקשורת".
 
משטרת ישראל הגיבה בטוויטר: "התבטאויות מסוג זה הן המשך ישיר להשתלחות משוללת רסן בשוטרי משטרת ישראל, במחאות וברשת, וכעת גם ע"י נבחר ציבור שאמור לשמש דוגמא לבוחריו. המלצתו והשוואתו המרומזת פסולה ובלתי מקובלת, ואנו ממליצים לח"כ יעלון להימנע מהשוואות מעין אלו כלפי מי שמגנים בגופם על החוק, הסדר והביטחון".
כתב המשפט אבישי גרינצייג הגיב: "דוברת המשטרה לא אמורה למתוח ביקורת על חבר כנסת, גם אם דבריו הזויים ומקוממים". אלירז שדה הגיב גם הוא וכתב: "בוגי ירד מהפסים".
יעלון המשיך בציוץ נוסף: "טוב תעשה משטרת ישראל אם תפסיק מיד לשמש כזרוע פוליטית של השר אוחנה, ושולחו - הנאשם נתניהו. מעצרי שווא סיטונאיים והפעלת אלימות שלוחת רסן ובניגוד לחוק, הם בגדר פקודות שדגל שחור מתנוסס מעליהן".
אוחנה הגיב: "כבר תקופה שאתה מפיץ רעל ומטנף עלי. התעלמתי. כך נוהגים במחפשי תשומת לב כמוך. אך על דברי הבלע וההסתה שלך נגד שוטרות ושוטרי מ"י לא אשתוק: במחי ציוץ השווית בין מי שמסכנים חייהם 24/7 למען שלומם וביטחונם של אזרחי ישראל לבין "ממלאי הפקודות" בגרמניה הנאצית. סימנת אותם, מתבייש בך ועבורך".
בהמשך התייחס לנושא בוגי יעלון ב-103FM ואמר לבן כספית ואריה אלדד: "הספר 'ממלאי הפקודות' של יגאל עילם הוא ספר חובה, עם אירועים כמו טבח כפר קאסם, שבהם רוח המפקד, ששורה על ממלאי פקודות, גורמת למעשים בלתי חוקיים בעליל... לא התכוונתי להשוואה לנאצים".
תגובות לכתבה(7):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 6.
  יוצלח אשרינו
  שםםם 08/2020/25
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בוקי אין כמוך סוף סוף משהוא מלכלך על הרוע בהתגלמותו תתבישו משטרת ישראל די כבר להתעלל באנשים דיייייי
  סגור
 • 5.
  חדשות
  **** 08/2020/25
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אני קוראת את כל החדשות ובאלי להקיא איבדנו צלם אנוש במדיה שלנו
  סגור
 • 4.
  בוגי הוא איש ימין ישר, זה נשמע כמו אקסיומה..
  נאוה 08/2020/24
  הגב לתגובה זו
  2 6
  כי אנשי ימין לא ידועים כישרים, הכל באשמתו של איש אחד עבריין שהוציא שם מלוכלך לאנשי ימין... בוגי איש ישר וזאת האמת לאמיתה!
  סגור
 • 3.
  בוגי
  שפיות זמנית 08/2020/24
  הגב לתגובה זו
  1 2
  צודק המדטרה עושה את מה שהלקקן מבקש כדי למצוא חן בעיני הבוס. ומה לעשות המשטרה במקום להיות אפוליטית היא מוכיחה שהיא הזרוע לגחמות שר הפנים וראש הממשלה
  סגור
 • 2.
  לא אמרתי ,לא התכוונתי הוציאו דברי מהקשרם
  מפוכח 08/2020/24
  הגב לתגובה זו
  1 3
  נו אין חדש תחת השמש שבוזי מפטפט עצמו לדעת כמו טובים וחכמים למשל ברק ...
  סגור
 • 1.
  סוף סוף בוגי גידל ביצים
  ייייייישששששש 08/2020/23
  הגב לתגובה זו
  5 4
  בוגי תמשיך ספר לעם היושב בציון כל הידוע לך על פרשת הצוללות ומה הנוכל המושחת עשה (חשוב שגם אהוד ברק יפתח הפה)
  סגור
 • בוגי גבר, ביצים תמיד היו לו!
  גולנצ'יק 08/2020/24
  הגב לתגובה זו
  3 4
  גבר אמיתי לא שקרן כמו ביב השופכין של המדינה וחבורת הזבל!
  סגור