ויראלי

"לא מתרומם בסקרים", "התרסה", "האיש פלסטלינה": גנץ סופג על הקמת ועדת הבדיקה

שר הביטחון וראש הממשלה החליפי ספג ביקורת קשה על החלטתו להקים את ועדת הבדיקה לנושא הצוללות. חברי הכנסת מהליכוד לא ריחמו. רגב: "גלגל הצלה למי שצולל בסקרים", מיקי זוהר: "גנץ גורר את ישראל בכוח לבחירות"
כפיר אדר |  1
בני גנץ (צילום ג׳יין פיינמר)
אחרי ההודעה של בני גנץ כי הוא מקים ועדת בדיקה ממשלתית לחקר רכש הצוללות וכלי השיט, כאשר השופט (בדימוס) אמנון סטרשנוב יעמוד בראשות הוועדה, התגובות ממפלגת הליכוד וסביבת ראש הממשלה בנימין נתניהו לא איחרו להגיע, וכמצופה - הן היו עוקצניות במיוחד.
בליכוד כמובן תקפו את גנץ וכתבו בטוויטר הרשמי של המפלגה: "רק לפני 4 חודשים גנץ אמר שאין סיבה לחקור את הנושא מכיוון שאפילו היועץ המשפטי לממשלה ״לא מצא לנכון לפתוח בחקירה ואני מסתפק בזה״. מה נשתנה ב-4 חודשים? גנץ לא מצליח להתרומם מהמצולות בסקרים אז הוא ממחזר צוללות כדי לקושש קולות בזמן שהמפלגה שלו עסוקה במריבות פנימיות".
ראש הממשלה נתניהו שיתף את הסרטון המדובר, אך לא הוסיף הערה משלו, בעוד ששרת התחבורה מירי רגב טענה: "וועדת החקירה של בני גנץ לצוללות היא לא יותר מגלגל הצלה למי שצולל בסקרים. לכן הוא ממחזר טענות סרק מהעבר שנועדו להכפיש את הליכוד. כשאנחנו עוסקים בחיסונים - הוא עוסק במיחזורים".
 
ח"כ מיקי זוהר כתב: "החלטת גנץ להקים ועדת בדיקה בעניין הצוללות היא התרסה כנגד הליכוד. גנץ יודע שאין לנתניהו יד ורגל בסיפור, ועדיין הוא פועל כדי להכפיש את שמו תוך כדי סיכון הקואליציה. זו עוד הוכחה לכך שגנץ גורר את ישראל בכוח לבחירות בעיצומו של משבר במקום לסייע לרה"מ במאמצים להביא חיסונים לאזרחי ישראל".
שלמה קרעי כתב בטוויטר שלו: "בני גנץ הוא כמו פלסטלינה. מעוצב כל יום על ידי מישהו אחר. פעם ניסנקורן פעם יועמ"שים ופעם תקשורת. שום עמדות. שום עמוד שדרה. עבד של האליטה הנעלמת. אני קורא לשר לבטחון פנים להקים לאלתר ועדת חקירה על פרשת השחיתות במשטרה, פרשת המימד החמישי".
 
אני קורא לשר לבטחון פנים להקים לאלתר ועדת חקירה על פרשת השחיתות במשטרה, פרשת המימד החמישי

— שלמה קרעי - Shlomo Karhi (@shlomo_karhi) November 22, 2020
ח"כ יואב קיש כתב: "ההסבר ההגיוני היחיד שיש לי למהלך המוזר של גנץ: - מיחזור ספין ריק שהוא עצמו התנגד לו - התנעת קמפיין בחירות על גב אזרחי ישראל הנלחמים בקורונה. גנץ, עדיין לא מאוחר. חזור בך ואל תגרור את מדינת ישראל לבחירות".
מאי גולן כתבה: "איש נואש ופוליטיקאי כושל מנסה למצוא חן בעיני כמה אנרכיסטים וארגוני שמאל ולקושש עוד כמה קולות כדי לעבור את אחוז החסימה. הועדה האמיתית והיחידה שצריך להקים היא הועדה לבדיקת השוחד והשחיתות במימד החמישי ואת הפריצה האיראנית לטלפון של בני גנץ".
 
חברת הכנסת אסנת מרק הוסיפה: "אחרי התרגיל שלו עם מינוי המנכ"ל במשרד הרזרבי, גנץ היה צריך לשלם לניסקורן במזומן. ניסקורן רוצה להטביע את כולנו לבחירות וגנץ צולל אחריו".
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  הוועדה הזו עד כדי כך מפחידה אתכם, שאתם מנסים בכל הכוח
  גל 11/2020/22
  הגב לתגובה זו
  0 0
  להשחיר את הסיבות מאחוריה? אז כנראה שהוא פעל נכון.
  סגור