ויראלי

"בן גוריון המת היה מתמודד היום בבחירות מהקבר והיה מביא יותר מנדטים מיאיר גולן"

שי גולדן מאס בשימוש הפוליטי במפא"י בהקשר לחיסונים: "הרצחתם וירשתם את הזכות להתפאר בהישגי האנשים שאת פועלם השמדתם? אם האופציה בבחירות הייתה בין עצמות בן גוריון ורוחו של משה שרת, לאשכרה גולן ואהוד ברקי, אני מעדיף את העצמות"
כפיר אדר |  9
קברו של בן גוריון ויאיר גולן (צילום קובי גדעון ויונתן סינדל פלאש90)
אחת הטענות המרכזיות בנושא הגעת החיסונים לישראל הייתה למי מגיע הקרדיט? או האם בכלל צריך להעניק קרדיט על דבר מובן מאליו כמו הגנה על בריאות הציבור? פוליטיקאים ואנשי ציבור תקפו זה את זה אישית ואת שתי המחנות האידיאולוגים בשאלה הזו ולעיתונאי שי גולדן יש זווית מעניין להסתכן על הנושא והבוקר (שלישי) כתב על כך בצורה נוקבת במיוחד.
גולדן כתב בפייסבוק שלו: "מוכרחים להודות שיש אירוניה נפלאה בדבר: שימוש פוליטי במפא״י מהאנשים שהביאו את מפלגת העבודה לאפס מנדטים.  היד שהשמידה את הגוף, מנסה עכשיו להזכיר לנו שהגוף המת, פעם היה חי, והוא-הוא - מקברו - הביא לנו את החיסונים ב 2021. הרצחתם וגם ירשתם את הזכות להתפאר בהישגי האנשים שאת פועלם השמדתם? מצד שני: מפלגה שמנהלת מאבק פוליטי מתוך הקבר, כשכל מה שנותר לה הוא לעשות סיאנסים לרוחות מייסדיה, ולקוות שאלה ישכנעו את הבוחר בצדקתם - כזה עוד לא היה לנו". 
עוד כתב: "האמת? במחשבה שנייה - אם האופציה בבחירות הייתה בין עצמותיו של בן גוריון ורוחו של משה שרת, לבין אשכרה יאיר גולן ואהוד ברק ומרב מיכאלי, אני מעדיף את העצמות. אני משוכנע שגם מהקבר, בתוך העצמות האלה, יש יותר שכל וחיים ותקווה והבנה פוליטית וכישורים להתמודד עם המציאות מאשר יש לברק, גולן ושאר הגאונים שם. ביחד. כן, אם בן גוריון המת היה מתמודד היום בבחירות מהקבר, הוא היה מביא יותר מנדטים מיאיר גולן. ואני מצביע עבודה מגיל 18. עד לבחירות האלה, כמובן. לא נוהג להצביע למי שרצח לי את המפלגה ואת המחנה, ועכשיו מוכר לי סיאנסים כהבטחת בחירות". 
לסיום הסביר: "מזל שאימא שלי לא פה כדי לראות מה הם עשו מהמפלגה שלה. מה הם עושים במדינה היום ומה נהיה מהם ואיזו צורה יש להם ואילו פנים. היא הייתה נוסעת לשדה בוקר ואוטמת את הקבר של בן גוריון בבטון מזוין, מחשש שהם אשכרה ינסו להריץ את עצמותיו בבחירות".
תגובות לכתבה(9):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 9.
  האיש חולה נפש (ל"ת)
  דן 01/2021/17
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 8.
  תקים מפלגה עם אברי גלעד בבקשה! (ל"ת)
  יויו 01/2021/06
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 7.
  מחנה אחד (ל"ת)
  שני מחנות 01/2021/06
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 6.
  או קיי לכתוב דעה, אך אולי די כבר עם האשכרה הזו (ל"ת)
  א 01/2021/05
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 5.
  ימים יגידו
  א.כ 01/2021/05
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בתור מצביע עבודה עד הבחירות האחרונות אני חלוק עליך . לדעתי אם ברק היה חוזר היום להנהיג את מפלגת העבודה הוא היה יכול להרים את המפלגה ל8 מנדטים לפחות . הכל יחסי כמובן אבל בתור התחלה זה לא רע . אני דווקא חושב שביבי מבצע בפועל את מדיניות מפלגת העבודה כמעט במלואה בנתיים תראה איך הוא קבר את הסיפוח . אנשים לא מבינים שאין ממש הבדל בין ימין לשמאל .חוץ מעניין הסיפוח כלומר: מדינה אחת לשני עמים( הימין ) או שתי מדינות לשני עמים(השמאל)
  סגור
 • 4.
  אני במקום שי גולדן הייתי שותק (ל"ת)
  חחח 01/2021/05
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 3.
  שיאיר גולן, משווה חיילינו לנאצים,מעז להעלות את בן גוריו (ל"ת)
  בושה 01/2021/05
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 2.
  בגלל שהוא עוקץ את יאיר גולן, אז זה לא הישג של קופות
  פיטבול 01/2021/05
  הגב לתגובה זו
  0 0
  החולים? למה כל מי שהופ לביביסט, נהיה דמגוג ושקרן? אין שום סיבה לייחס את ההצלחה למר בנימין נתניהו!! הוא לא חיסן בעצמו! הוא לא פיקד על המבצע!! הוא לא העביר את זה לפיקוד הצבא! הוא לא עשה שום פעולה שאפשר לייחס את ההצלחה אליו. ההצלחה היא של אזרחי המשינה ומשרד הבריאות וקופות החולים אבל לא של נתניהו. מה עושים הביביסטים? דמגוגיה!! עוקצים בחדות את יאיר גולן, וממילא הקרדיט של נתניהו. שי גולדן- אתה מדבר שטויות!!
  סגור
 • 1.
  סוף סוף משהו אומר דיברי טעם.
  אני 01/2021/05
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ..
  סגור