ויראלי

יאיר נתניהו נגד העיתונאים הסרוגים: "מעניין אותם לקבל ליטוף מהשמאל"

העיתונאי הדתי לאומי, בנצי רובין, שיתף התכתבות שלו עם ח"כ מהשמאל ששיבח אותו ואת הקולגות שלו מהציונות הדתית על כך שהם ערכיים לעומת ערוץ 20 וגלי ישראל, אותם כינה "ביביסטים". יאיר נתניהו תקף בתגובה: "תופסים את משבצת עלה התאנה" 
אורן שטרנברג |  6
יאיר נתניהו (צילום חשבון האינסטגרם של יאיר נתניהו)
יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, פתח במתקפה כנגד העיתונאים הדתיים לאומיים, כשבין היתר האשים אותם בכך שכל מה שמעסיק אותם בתקשורת הישראלית הוא "לקבל ליטוף והכרה מהשמאל", כדבריו.
הציוץ של נתניהו בא כתגובה לציוץ של הכתב הפרלמנטרי של אתר "סרוגים", בנצי רובין, בו התגאה בכך שחברי כנסת רבים מהשמאל רואים בו ובאתר שבו הוא עובד, המייצד את הציבור הדתי לאומי בתקשורת, כאנשים אידאולוגיים ולא כ"ביביסטים". ביו היתר, שיתף צילום מסך מתוך התכתבות שלו עם חבר כנסת מאת מפלגות השמאל, בו הוא משבח את רובן, ותוקף את ערוץ 20 וגלי ישראל – אותם מכנה כ"ביביסטים".
"שמח להיות במקום שלמרות שהוא מזוהה כאתר של המגזר הדתי-לאומי, זו הצורה שגם ח''כים מהשמאל תופסים אותנו". כתב על כך רובין.
הציוץ עורר סערה בחלקים אחרים של הימין הישראלי, בהם גם בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, שתקף לפני זמן קצר את רובין ואת מה שהוא מייצג בתקשורת הישראלית. נתניהו טען כי רובין ועיתונאים דתיים לאומיים נוספים, נהנים לקבל את משבצת "עלה התאנה הימני" בתקשורת, ובכך לזכות בהכרה מהשמאל, זאת למרות כי אינם מייצגים את רוב הציבור הימני המסורתי שאינו נמנה על חוגי הציונות הדתית.
"והנה בקליפת אגוז, הבעיה של כמעט כל העיתונאים מהמגזר". אמר נתניהו והוסיף כי אותם עיתונאים "תופסים את משבצת עלה התאנה ה'ימני' בערוצי התעמולה, למרות שרוב מוחלט של הימין הוא חילוני/ מסורתי. כל מה שמעניין אותם זה לקבל ליטוף, אישור והכרה מהשמאל" קבע נתניהו וציין: "הם לא כמו ה'בבונים', הם מהטובים. מדגיש- אני מדבר על עיתונאי המגזר".

 
תגובות לכתבה(6):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 4.
  לך לעבוד. מספיק לחיות על חשבון אבא!
  הבלופר מבלפור 02/2021/23
  הגב לתגובה זו
  4 0
  אינפנטיל שמסרב להיפרד מגיל ההתבגרות
  סגור
 • 3.
  סרוגים=שמאל
  מירון 02/2021/23
  הגב לתגובה זו
  0 1
  אתר סורגים הוא אתר שמאלני שמחפש לימין ומצוין עי השמאל אין לי הוכחה ואני כך חושב
  סגור
 • אתה בטח צודק.
  אז אם אתה חושב 02/2021/24
  הגב לתגובה זו
  0 0
  שכנעת אותי. טמבל.
  סגור
 • 2.
  חושש לחסינות אביו העבריין!
  סכנה אם הנאשם יבחר 02/2021/23
  הגב לתגובה זו
  3 0
  הפרזיט מסית עכשיו נגד עיתונאי הימין?! בחייאת?! זה מוכיח שביבי לא ימין ואין פה בכלל שאלה של ימין או שמאל, יש פה רק סוגיה אחת, הנאשם חושב שהשלטון בכיס הפרטי שלו ושייך לו ומדינת ישראל היא בבעלותו האישית ורשומה על שמו ושם משפחתו בטאבו...משפחת הפשע שוב קבעה תקדים ומאז העיניין כבר לא מתנהל ע"פ הנורמות המקובלות שהיו נהוגות בישראל ואשר נהוגות בכל רחבי העולם החופשי וקובעות שלמדינה יש מנהיג. לפי משפחת הפשע, יש להם מדינה!
  סגור
 • 1.
  איפה עדיף לקבל ליטוף... בשמאל או בפוסיקט? (ל"ת)
  גרשון מלול 02/2021/22
  הגב לתגובה זו
  13 1
  סגור
 • מחקתם הכל והעליתם את הכתבה מחדש..
  אתם עיתון של המושחת 02/2021/23
  הגב לתגובה זו
  0 5
  מעניין למי לא נעמו התגובות של הרוב המוחלט...אתם עיתון של זבלים שעובדים בשביל ארגון פשע! לפני שניה כתבתי את דעתי וכשחזרתי לראות, גיליתי שכל התגובות נמחקו והכתבה עלתה מחדש... מעתה אפעל מולכם רק באמצעות צילומי מסך ותביעות משפטית! אתם אתר של מושחתים ועלובים..
  סגור