רייטינג

טקס פרסי האקדמיה: "הנערים" הוכתרה כסדרת הדרמה הטובה ביותר

סדרת הדרמה זכתה בקטגוריות נוספות והביאה לקשת 12 רבים מתוך 23 הפרסים שקטפה בטקס. HOT ניצחה ב-5 קטגוריות ו-yes ב-4, הודות לחינוכית תאגיד השידור הוביל בקטגוריות הילדים, ומה לגבי רשת?
איתי פת-יה |  3
טקס פרסי האקדמיה (צילום צילום מסך כאן 11)
טקס פרסי האקדמיה לטלוויזיה לשנת 2019 שודר מוקדם יותר היום (ד') בכאן 11, ובו חולקו פרסים לזוכים ב-53 קטגוריות שונות. כבכל טקס שנערך בצל משבר הקורונה, גם אירוע זה נערך ללא קהל, כך שבשונה משנים עברו הפעם לא כונסה יחדיו באולם תעשיית הטלוויזיה המקומית. הזוכים, אם כן, לא הגיעו לקחת פסלונים, וחלקם הועלו לשיחת וידאו עם המגישים ירון ברובינסקי ומאיה אלקולומברה, ובה חלקו תודות. אלו הם הזוכים בקטגוריות הבולטות:
סדרת הדרמה הטובה ביותר:
הסדרה "הנערים", שיצרו  חגי לוי, יוסף סידר ותאופיק אבו ואיל גברה על שאר המתמודדות בקטגוריה - "ביום שהאדמה רעדה", "הנספח", "מתיר עגונות" ו"פאודה".
הסדרה/המיני-סדרה הקומית הטובה ביותר:
את פרס הסדרה/המיני-סדרה הקומית הטובה ביותר קטפה "נחמה". מולה התחרו "אבא משתדל", "האחיות המוצלחות שלי", "זאת וזאתי", והסדרה "חמישים".
תכנית הריאליטי הטובה ביותר:
בקטגוריית תכנית הריאליטי הניצחון הלך ל"הכוכב הבא לאירוויזיון", שעלתה על המתחרות "המרוץ למיליון", "מאסטר שף", "משחקי השף" ו"נינג'ה ישראל".
תכנית הסאטירה/מערכונים הטובה ביותר:
"ארץ נהדרת" זכתה בתואר תכנית הסאטירה/מערכונים הטובה ביותר, כשמולה התמודדו "גב האומה", "הכל תום" עם תום יער, "פעם בשבוע עם תם אהרון" ו"שב"ס".
תוכנית הבידור הטובה ביותר:
הפרס בקטגוריה זו הוענק ל"הסטנדאפיסטים" עם רשף לוי. עוד התמודדו "בלון אדום", "מועדון לילה" ו"קסם אישי" עם חזי דין.
תכנית האירוח הטובה ביותר:
בתור תכנית האירוח הטובה ביותר על המסך נבחרה "שי בשידור" עם שי שטרן, שניצחה את "אופירה וברקוביץ'", "גלית ואילנית" ו"סבאח אל פול".
השעשועון הטוב ביותר:
"המרדף" הוכר בתור השעשועון הטוב ביותר וגבר על "לעוף על המיליון" ו"מונית הכסף".
הדרמה היומית:
"מטומטמת" גברה על "בת אל הבתולה", המתחרה הנוספת היחידה בקטגוריה זו.
מהדורת החדשות הטובה ביותר:
בתור מהדורת החדשות הטובה ביותר נבחרה זו של חדשות 13, מולה התמודדו החדשות 12 וחדשות הערב של כאן 11.
תכנית האקטואליה הטובה ביותר:
בתור תכנית האקטואליה הטובה ביותר הוכתרה "היום שהיה עם טל ברמן". עוד בקטגוריה התמודדו "העולם היום", "לפני החדשות" עם אודי סגל ו"שווה כסף" עם שרון גל.
תכנית התחקירים הטובה ביותר:
את פרס תכנית התחקירים לקחה "עובדה", שהתחרתה ב"האזרח גואטה", "המקור", "המתחזים" ו"זמן אמת".
הסדרה העובדתית הטובה ביותר:
"סליחה על השאלה" הוכתרה בתור הסדרה העובדתית הטובה ביותר, קטגוריה אותה חלקה עם "אבודים", "אנחנו על המפית", "החיים הסודיים של בני" ו"המסע המופלא של אהרוני וגידי".
תכנית הדוקו-ריאליטי הטובה ביותר:
80"וארבע" ניצחה בקטגוריה את התכניות "גולסטאריות", "חתונה ממבט ראשון" , "הבוזגלוס" ו"יס מן".
תכנית התרבות הטובה ביותר:
"סוכן תרבות" עם קובי מידן זכתה בקטגוריה, בה התחרו לצדה גם "גאולה ולונדון" ו"היק אלסהר".
סדרת התעודה הטובה ביותר:
"מעברות" זכתה בתואר סדרת התעודה הטובה ביותר. התחרו בה "דיין. המשפחה הראשונה", "ליגה ג'", "טרנסיקדס" ו"שיעור מולדת".
קראו עוד ב-ice
תכנית הראיונות הטובה ביותר:
בקטגוריית תכנית הראיונות זכתה "פגישה עם רוני קובן", כשמולה התמודדו "חדר 101" והתכנית "בין השמשות".
מגזין הפנאי הטוב ביותר:
"הצינור" עם גיא לרר הוכתרה בתור מגזין הפנאי הטוב ביותר ובכך עלתה על "חי בלילה", "מהצד השני" עם גיא זהר", "נקסט" ו"ערב טוב עם גיא פינס".
תכנית הספורט הטובה ביותר:
את פרס תכנית הספורט הטובה ביותר לקחה "אולפן ליגת האלופות". התמודדו מולה בקטגוריה "חדשות הספורט", "חמישיות", "יציע העיתונות" ו"נבחרת ישראל במוקדמות יורו 2020".
סדרת הדרמה הטובה ביותר לילדים ונוער:
שתי זוכות הוכתרו בקטגוריה זו – "גיבור אמיתי" ולצדה "נעלמים". שאר המתמודדות היו "פוראבר", "כדברא" ו"כפולה".
הסדרה הקומית הטובה ביותר לילדים ונוער:
ילדי בית העץ" זכתה בפרס הסדרה הקומית הטובה ביותר לילדים ונוער. עוד בקטגוריה הופיעו "אחותי קפצה כיתה", "אלישע", בית הכלבים" וצפוף".
 
הסדרה הטובה ביותר לגיל הרך:
בגזרת הסדרה הטובה ביותר לגיל הרך הוכתרה כמנצחת "צוות הצלה", שגברה על התכניות "אני גדול", "הפלנטונים", ו"מסיבת יצירה - החדר שלי".
תכנית הבידור הטובה ביותר לילדים ונוער:
בתור תכנית הבידור הטובה ביותר לילדים ונוער נבחרה "משחקי המוח", שהתמודדה מול "אבודים בריבוע", "הקומה האחרונה", "השופטת ליטל" ו"נינג'ה ישראל ילדים".
מגזין הילדים והנוער הטוב ביותר:
התכנית "להציל את חיות הבר" זכתה בפרס מגזין הילדים והנוער הטוב ביותר, וניצחה בקטגוריה זו את "גלילאו" ו"רק בהצבעה".
השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה:
פרס השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה הוענק לרובא בלאל עספור על תפקידה בסדרה "הנערים". מתמודדות נוספות היו אביגיל קובארי ("מתיר עגונות"), אורנה בנאי ("תיק נעדר"), טל ליפשיץ ("רק להיום") ונועה קולר ("הנערים").
השחקן  הטוב ביותר בסדרת דרמה:
בתור השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה הוכתר ג'וני ערביד על תפקידו בסדרה "הנערים" מולו התמודדו אביב אלוש ("מתיר עגונות"), אדם גבאי ("הנערים"), אור בן מלך ("המדובב") ושלומי אלקבץ ("הנערים").
השחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית:
בגזרת סדרות הקומדיה, פרס השחקנית הטובה ביותר הוענק לאילנית בן יעקב על תפקידה בסדרה "חמישים". עוד בקטגוריה התחרו אושרית סרוסי ("זאת וזאתי"), ג'וי ריגר ("אבא משתדל"), דאנה איבגי ("משיח") ונלי תגר ("האחיות המוצלחות שלי").
השחקן הטוב ביותר בסדרה קומית:
את פרס השחקן הטוב ביותר בסדרה קומית לקח אודי כגן על תפקידו בסדרה "משיח". שאר המועמדים היו אדיר מילר ("צומת מילר"), אילן פלד ("הנוכלות"), טל פרידמן ("אבא משתדל") ורשף לוי ("נחמה").
בסיכום הזוכים בכל 53 הקטגוריות, זוהי חלוקת הפרסים לפי גופי השידור השונים: בגזרת שלוש הערוצים הגדולים, קשת 12 זכתה ב-23 פרסים, רשת 13 ב-5 פרסים ותאגיד השידור (כאן 11, כאן חינוכית וכאן דיגיטל) עם 14 פרסים. מבחינת yes ו-HOT, הראשונה קטפה 4 פרסים ואילו האחרונה 5. קטגוריות הילדים, הנוער והגיל הרך הביאו לערוץ הילדים פרס אחד, וכך גם לערוץ ניק ג'וניור. עוד זכה בפרס אחד ערוץ הספורט.
תגובות לכתבה(3):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
  • 2.
    סטנדאפ
    אמנון 04/2020/30
    הגב לתגובה זו
    13 0
    איך הסטנדאפיסטים זכתה השנה אם משודרים רק פרקים בשידור חוזר מ 2016?
    סגור
  • כי המשחק מכור (ל"ת)
    איתמר 04/2020/30
    הגב לתגובה זו
    0 0
    סגור
  • 1.
    שאפו לכאן
    בנצי 04/2020/30
    הגב לתגובה זו
    2 0
    התוכן הכי איכותי שיש בטלווזיה.
    סגור