רייטינג

רייטינג שבועי: חמש התכניות הנצפות ביותר, מי שוב בראש?

איך השפיעה החזרה למשק על הרגלי הצפייה של הישראלים? איזו תכנית צברה יותר צופים בפריים טיים, ואיזו רשת טלוויזיה מסחרית תופסת השבוע את המקום הראשון? 
שרון טל |  2
רייטינג שבועי 8.5 (צילום מסך קשת 12, מסך רשת 13)
בשבוע החולף (3-7.5), ניכר לעין כי עם החזרה לשגרה מגיעים גם השינויים בהרגלי הצפייה. לעומת שבועות קודמים בהם הצופים היו מרותקים למהדורות החדשות, השבוע הוא בסימן אסקפיזם, כאשר מרבית התכניות הנצפות ביותר השבוע הן תכניות הבידור ששודרו בפריים טיים.
מבחינת הרייטינג השבוע עולה כי ארבע מתוך חמש התכניות הנצפות הן בקטגוריית התוכן והבידור, ואחת היא מהדורת חדשות. בארבע מתוך חמש התכניות הנצפות השבוע מככבת קשת, אך גם לרשת יש במה להתגאות על הישג אדיר בפריים טיים. להלן הדירוג לפי אלפי צופים:
 
במקום החמישי - ארץ נהדרת בקשת 12
מתי: יום ד', 6/5
כמה: 22.5%, 604 אלף צופים
הפרק של ארץ נהדרת בקשת רשם נתונים כמעט כפולים מהשידור המקביל של תכנית המתיחות אמבוש אקסטרים ברשת, ומשיגה את המקום החמישי השבוע בין התכניות הנצפות ביותר.
 
במקום הרביעי - החדשות 12
מתי: יום ב', 4/5
כמה: 22% ו-645 אלף צופים
מהדורת חדשות 12 רשמה פער משמעותי מהמתחרה רשת, והניבה אחוזי צפייה גבוהים. זו גם הייתה המהדורה הנצפית ביותר השבוע, זאת ניתן לייחס להודעה המוקדמת של ראש הממשלה על הצגת אסטרטגיית היציאה ממשבר הקורונה, וכן בעקבות הדיונים בבג"ץ לגבי ההסכם הקואליציוני. בכך, העפילה חדשות 12 למקום הרביעי בטבלה.
 
במקום השלישי –  חתונה ממבט ראשון בקשת 12
מתי: יום ב', 4/5
כמה: 24.1% ו-655 אלף צופים
הפרק של חתונה ממבט ראשון הניב נתוני צפייה גבוהים כמעט פי שלושה מהשידור המקביל של המתחרה רשת, ששידרה ריאיון של צופית גרנט עם כוכב "פאודה" ליאור רז.
 
במקום השני – ארץ נהדרת בקשת 12
מתי: יום ה', 7/5
כמה: 21.8%, 662 אלף צופים
פרק נוסף של ארץ נהדרת הניב לקשת נתוני צפייה גבוהים מול שידור של המקור ברשת 13. ארץ נהדרת תופסת השבוע נתח משמעותי בין התכניות הנצפות ביותר, וממשיכה להוכיח את עצמה כתכנית פופולרית ואקטואלית, מה שהקנה לה את המקומות השני והחמישי.
 
במקום הראשון – הישרדות VIP, רשת מנצחת השבוע השני ברציפות
מתי: יום ג', 5/5
כמה: 23.8%, 724 אלף צופים
למרות שקשת תופסת את מרבית המקומות בין התכניות הנצפות ביותר, רשת מצליחה לתפוס את המקום הראשון זה השבוע השני ברציפות הודות לפרק השני של הישרדות, כאשר בשבוע לפני גם תפסה את המקום הראשון הודות לגמר האח הגדול.
תגובות לכתבה(2):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  אנונימי 05/2020/10
  הגב לתגובה זו
  0 1
  לי אישית אמבוש אקסטרים יותר מעניין אותי מארץ נהדרת
  סגור
 • 1.
  חדשות 13 הרבה יותר טובים
  אני 05/2020/09
  הגב לתגובה זו
  6 2
  הרבה יותר מעניין. ומאוזן מבחינת הדיעות בערוץ 13 .איילה חסון מצויינת
  סגור