פרסום ושיווק

ליאו ברנט מצטרף למערך הפרסום של ידיעות אחרונות: יטפל בתקציב עיתון 'וסטי'

המשרד מקבוצת פובליסיס מצטרף למערך הצפוף שכולל 7 משרדים המטפלים במותגים השונים. "זכות גדולה ואתגר גדול לעבוד עם גוף מדיה, ותיק ומוכר"
משה בנימין |  4
משרד הפרסום ליאו ברנט בראשותו של גיא קלנר מצטרף למערך הפרסום של ידיעות אחרונות ויטפל במותג הפונה לקהל הרוסי וסטי - כך נודע לאייס.

מערך הפרסום של קבוצת ידיעות אחרונות צפוף למדי, כאשר לא פחות מ-7 משרדים מטפלים במותגים השונים. חלק הארי של תקציב הפרסום מוחזק על ידי גליקמן נטלר סמסונוב שמטפל במותג הדגל - העיתון \'ידיעות אחרונות\' ובאומן בר ריבנאי שמטפל אף הוא בעיתון ומתמקד בלוחות, מנויים ומועדוני ההטבות בנוסף למגזין לגברים בלייזר. באומן, שנחשב למשרד המוביל בקבוצת פובליסיס ישראל היה מי שטיפל גם בתקציב \'וסטי\' (ולסירוגין על ידי וסטי באופן עצמאי), כך שהמותג נשאר באותה ה\'משפחה\'.

משרדי פרסום נוספים שמלווים את קבוצת ידיעות הם ענבר מרחב ניסן שמטפל ב-WIN WIN ו-ynet, אדלר חומסקי שמטפל בעיתון כלכליסט ואידיאולוג\'יק שמטפל בגזרת הדיגיטל של העיתון הכלכלי. ברוקנר נטע יער מטפל במקומונים של ידיעות ואילו בלקין מלווה את המוסף השבועי 7 לילות.

על פי יפעת בקרת פרסום, תקציב הפרסום של \'וסטי\' עמד ב-2012 על 1.7 מיליון דולר במחירי מחירון. העיתון שפונה לקהל בחתך סוציואקונומי בינוני-גבוה, הוקם ב-1992 ומגיש מידי יום כתבות עדכניות במגוון רחב של תחומים ונושאים הנכתבים על ידי פרשנים, עיתונאים ועורכים המוכרים מאוד לקהל הקוראים במגזר הרוסי.

העיתון עתיד לצאת בקמפיין תחת המסר \"כשאתה מתעלם ממגזר שלם אתה עושה חצי עבודה\". גיא קלנר, מנכ\"ל ליאו ברנט מסר לאייס: \"המגזר הרוסי עובר שינויים גדולים בשנים האחרונות, וזוהי זכות גדולה ואתגר גדול לעבוד עם גוף מדיה, ותיק ומוכר הממוקד בו\".

תגובות לכתבה(4):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  משהו טוב קורה בליאו ברנט (ל"ת)
  יסעור 28/06/2013 19:01
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 2.
  אבל יורררם למה גיא קיבל ואני לא?
  ארי"יריה ברגל" מלמוד 27/06/2013 15:05
  הגב לתגובה זו
  0 0
  גם אני רוצה לקוח......
  סגור
 • 1.
  כל הכבוד - נותנים בראש :) (ל"ת)
  רז 27/06/2013 13:40
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • מעניין כמה מלקוחות המשרד מפרסמים בוסטי? (ל"ת)
  סקרן 27/06/2013 15:28
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור