קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות

פרסום ושיווק

פרסום ראשון

מכרז לפ"מ לפעילות בחו"ל: TMF, זניט וגו צפויות להתמודד

פעילות המדיה של לפ"מ בחו"ל מוערכת על ידיה בכ-70 מיליון שקלים המיועדים לרכש מדיה מ-2 ענקיות האינטנרט: גוגל ופייסבוק. גם יוניברסל בחנה כניסה למכרז אך נכון לעכשיו נראה כי לא תתמודד
 |  0
מכרז לפ"מ לפעילות בחו"ל: TMF, זניט וגו צפויות להתמודד
מירי רגב, צילום: דוברות הכנסת
מכרז לפ"מ לפעילות המדיה בחו"ל שעומד על עשרות מיליוני שקלים מעניין את חברות המדיה הגדולות בשוק המקומי. לאייס נודע כי חברת המדיה TMF, זניט וגו בוחנות כניסה למכרז. חברת המדיה של קבוצת מקאן - יוניברסל - בחנה אף היא כניסה למכרז אך בשלב זה נראה כי היא תבחר שלא להגיש הצעה.
פעילות המדיה של לפ"מ בחו"ל, שעומדת במרכז המכרז, מוערכת על ידיה בכ-70 מיליון שקלים המיועדים לרכש מדיה מ-2 ענקיות האינטנרט: גוגל ופייסבוק. בהתאם תנאי הסף להתמודדות במכרז דורשים ניסיון עבר בקמפיינים בחו"ל, בשפה זרה, בפייסבוק ובגוגל. תנאי נוסף אותו הבהירו בלפ"מ מראש נוגע לגובה עמלת המדיה המקסימלית אותה יוכלו המתמודדים לדרוש בהצעת המחיר - 6.5%.

בשוק מעריכים כי ההתמחרות התחרותית בין המתמודדים צפויה להוריד את עמלת המדיה עד לאזור ה-5%. בלפ"מ ציינו עוד מראש כי מתוך התמודדים במכרז ייבחרו 2 ספקים כך שהפעילות כולה לא תנוהל באופן בלעדי על ידי ספק יחיד. מנגד, אין המכרז התייחסות לאופן חלוקת נתח העבודה בין הזוכים.

מבין המתמודדים, GO (גו) נמצאת בעמדה שונה מול לפ"מ ושאר חברות המדיה, שכן היא נמנית על רשימת הספקים של לפמ בימים אלו כחלק ממערך נותני השירותים המטפלים בפעילות המדיה בחו"ל. לצד גו, עד לתוצאות שיתקבלו במכרז הנוכחי, מטפלות בלפמ 3 חברות נוספות: ספרוס (SEPROS), ווב וויז המתמחה בשוק הרוסי ומייפל - MAPLE TEAM.
הגב לכתבה

יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור
מנהל/ת משרד פרסום אברהם המרכז שלח קו”ח
תקציבאי/ת יהושע TBWA תל אביב שלח קו”ח
מנהל מדיה חסוי המרכז שלח קו”ח
מנהל/ת תיק לקוחות ידיעות אחרונות המרכז שלח קו”ח
מנהל לקוחות חסוי כל הארץ שלח קו”ח

אייס ספיישל

הכי במדור

הכי נקראות
הכי מטוקבקות
הכי ויראליות
היום
השבוע
החודש
אין מאמרים להצגה

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה