פרסום ושיווק

חומרי החקירה בתיקי נתניהו יפורסמו רק אחרי הבחירות

היועץ המשפטי לממשלה הודיע לבאי כוחו של ראש הממשלה כי החליט להיעתר בחיוב לבקשת נתניהו ולהשהות את מסירת חומרי החקירה לאחר מועד הבחירות
מערכת Bizportal |  3
ראש הממשלה בנימין נתניהו בכנס סייברטק (צילום חיים צח לע''מ)
היועץ המשפטי לממשלה הודיע לבאי כוחו של ראש הממשלה ולבאי כוחם של החשודים האחרים בפרשות 1000, 2000, ו-4000, כי לאחר שקילת עמדותיהם, ובשים לב למכלול נסיבות העניין, החליט להיעתר בחיוב לבקשת באי כוחו של ראש הממשלה ולהשהות את מסירת חומרי החקירה בתיקים הקשורים לראש הממשלה עד לאחר מועד הבחירות, וזאת ביחס לכלל החשודים.
כזכור, באי כוחו של ראש הממשלה ביקשו להשהות את מסירת החומרים נוכח טענתם לחשש שחומרי הראיות ימצאו את דרכם  לכלי התקשורת ויפורסמו בתקופת הבחירות. 
משמעות הדברים היא כי עד הגשת כתב האישום או השימוע, כל חומרי החקירה, העדויות, ההקלטות וכו ימצאו רק בידי המשטרה והפרקליטות. אם וכאשר תהיה החלטה על הגשת כתב אישום או בכפוף לשימוע, יועברו החומרים לעיון של נתניהו וסנגוריו.
היועץ המשפטי לממשלה החליט כי בנסיבות העניין, ובשים לב לכך שתכלית מסירת חומרי החקירה היא על מנת לאפשר היערכות לחשודים לשימוע שייערך בעניינם, ונוכח הקירבה למועד הבחירות, הרי שבאיזון בין האינטרסים השונים יש מקום להיעתר בחיוב לבקשה.
חומרי החקירה האמורים יועמדו לרשות הסנגורים החל מיום 10.4.19 במשרדי פרקליטות מחוז ת"א (מיסוי וכלכלה). 
הסנגורים נתבקשו לפעול לתאם מועדים לעריכת שימועים, כך שאלו ייקבעו להיערך לכל המאוחר ביום 10.7.19. השימוע לסנגורי ראש הממשלה יערך בפני היועץ המשפטי לממשלה, בעוד שיתר השימועים יערכו בפני פרקליטת מחוז ת״א (מיסוי וכלכלה).
 
תגובות לכתבה(3):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  שוב הוא גונב דעת, אזרח אמור לדעת את כל הפרטים על נבחרי
  בושה 11/03/2019 19:55
  הגב לתגובה זו
  1 3
  הציבור לפני בואו לקלפי, בושה! אוטוקרטיה יהיה פה גניבת המדינה ברגע שהוא יעביר את החוק הצרפתי כשיבחר, ואז יהיה פה בחירות רק למראית עין על השאר כמו טורקיה ודת כמו משמרות המפיכה
  סגור
 • 2.
  רק עונש מוות על שחיתות שלטונית
  נוריה 11/03/2019 19:30
  הגב לתגובה זו
  0 3
  ינקה את הליכוד מהשחיתות שדבקה בו כמפלגה.
  סגור
 • 1.
  איזה יועמש אפס מאופס מונעים מהציבור לדעת את האמת על המו
  אורי 11/03/2019 16:56
  הגב לתגובה זו
  2 3
  השחיתות של ראש הממשלה פשוט בושה וחרפה לאן הביא את המדינה הזו אדון ביבי נתניהו עם שחיתות גוהה בכל תחום במדינה
  סגור